Konkurs

Permalink Autor: gregorz111, data postu: Thursday, July 31, 2014 12:21
Chcę zorganizować konkurs na facebooku na najlepsze zdjęcie. Czy takie konkursy cieszą się dużą popularnością? Nie chcę żeby się zgłosiła tylko jedna osoba.

_____________________
Znalazłem strona z kalendarzami trójdzielnymi bo to potrzebne na szkolenia bhp wkrótce.
gregorz111 Postów: 10
Konto od: 30.07.2014
Miasto: Szczawina
Permalink Autor: gotkot, data postu: Wednesday, August 6, 2014 04:44
Cytat gregorz111
Chcę zorganizować konkurs na facebooku na najlepsze zdjęcie. Czy takie konkursy cieszą się dużą popularnością? Nie chcę żeby się zgłosiła tylko jedna osoba.


Próbowałem coś takiego ogarnąć, zgodnie z regulaminem, jakiś rok temu. Zdaje się, z resztą, że też wyraziłeś zainteresowanie (chyba)nie mniej, wygląda na to że szlag trafił i to forum i ten portal, jedynie kółeczko wzajemnej adoracji państwa polecających, co to w kółko polecają swoje zdjęcia. raz pisałem też do moderatorów w tej sprawie, i adminów, ale albo nie wiedzieli, albo nie odpowiadali. Innymi słowy Zupełnie jak w Polsce  :)
gotkot Postów: 11
Konto od: 9.05.2010
Miasto: wrocław
Permalink Autor: stasioo, data postu: Saturday, August 23, 2014 14:38
Cytat gotkot

                Cytat gregorz111
Chcę zorganizować konkurs na facebooku na najlepsze zdjęcie. Czy takie konkursy cieszą się dużą popularnością? Nie chcę żeby się zgłosiła tylko jedna osoba.Próbowałem coś takiego ogarnąć, zgodnie z regulaminem, jakiś rok temu. Zdaje się, z resztą, że też wyraziłeś zainteresowanie (chyba)nie mniej, wygląda na to że szlag trafił i to forum i ten portal, jedynie kółeczko wzajemnej adoracji państwa polecających, co to w kółko polecają swoje zdjęcia. raz pisałem też do moderatorów w tej sprawie, i adminów, ale albo nie wiedzieli, albo nie odpowiadali. Innymi słowy Zupełnie jak w Polsce  :)
            
Polać Tobie... cóż,  każdy oddaje cześć temu, co zna... niczego nie zmienimy ;-)
stasioo Postów: 0
Konto od: 4.07.2014
Miasto: Bydgoszcz