Counter Strike 1.6

Permalink Autor: , data postu: Monday, June 30, 2008 00:30
Forum dla graczy i fanów.

Piszcie o swoich ulubionych mapach, taktykach i innowacjach jakie wprowadzacie do gry.

Zapisujcie swoje klany i strony klanowe!
Konto od:
Miasto: Bieżuń
Permalink Autor: madzdz, data postu: Tuesday, July 1, 2008 22:04
To może byś zaczął? Teraz też mogę założyć tematy o wszystkich grach jakie znam i napisać "piszcie o tym".

A tak na temat.. to można powiedzieć, że dopiero zaczynam, bo jedyna mapka w której czuję się pewnie to snow (:D)..
madzdz Postów: 47
Konto od: 29.10.2007
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 2, 2008 13:51
No sorki że nic nie napisałem:D Ale teraz juz wiem co i jak. Są tu jacyś klanowi gracze?

madzdz: takia mała?? z aim tak?? ale chodzi mi od mapy typu de_xxx i cs_xxx
Konto od:
Permalink Autor: innyoung, data postu: Friday, July 4, 2008 23:02
Ja grałem prawie 2 i pół roku [razem z botkami]
Troszkę się nauczyłem, taktyki miałem własne i nigdy nie grałem tp, chyba, że spary. Klany to Dark Side. Byłem CM'em
a co do map to podstawy de a bron to ak, m4, awp, dgl, usp
innyoung Postów: 1
Konto od: 19.06.2008
Miasto: Gdzieś
Permalink Autor: razahell, data postu: Saturday, July 5, 2008 01:51
A ja w CS'a gram już 2 lata, różnie bywa, boty, ludzie, boty, ludzie. Najlepszy typ rozgrywki to zdecydowanie ZombieMod ;D

Mapki? fy_snow, de_rats4_final, de_inferno i ze standardu de_dust i de_dust2.

Broń? Przeróźnie, ale najlepiej AK-47 i Bullpup, aczkolwiek chodzi się czasem z AWP ;]

W pracowni szkolnej grać się nie da prawie bo moja szkoła jest biedna i na lanie mamy ping 30ms xD

Klany? Oj nie, to nie jest dla mnie... Wolny strzelec ze mnie bardziej
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 5, 2008 15:30
Ja gram od grudnia, ale tylko w weekendy moglem grac, teraz w wakacje nadrabiam.

Klan to

ulubione mapy to de_school_atack (dlatego ze wiem tam o pewnym przejsciu:D), de_westwood i cs_asault, lubie też de_rats_1337.
Broń to AK47, desert i jesli mnie jakies lamuzy denerwuja AWM(to prawidłowa nazwa sprawdzalem w wikipedi Arctic Warfer Magnum czy jakos tak)

Ulubiony tryb deatchmach;>

moze jakis klan zagra spara z noobami:D bo wszyscy mamy w klanie taki sam skill, tyle samo czasu gramy:D
Treść dodana do postu 05-07-2008 o godzinie 15:34
Ja gram od grudnia, ale tylko w weekendy moglem grac, teraz w wakacje nadrabiam.

Klan to

ulubione mapy to de_school_atack (dlatego ze wiem tam o pewnym przejsciu:D), de_westwood i cs_asault, lubie też de_rats_1337.
Broń to AK47, desert i jesli mnie jakies lamusy denerwuja AWM(to prawidłowa nazwa sprawdzalem w wikipedi Arctic Warfer Magnum czy jakos tak)

Ulubiony tryb deatchmach;>

moze jakis klan zagra spara z noobami:D bo wszyscy mamy w klanie taki sam skill, tyle samo czasu gramy:D
Treść dodana do postu 05-07-2008 o godzinie 15:37
sory za powtorke
Konto od:
Permalink Autor: 6ultimate6avenger6, data postu: Saturday, July 5, 2008 22:13
Witam

Ja jakoś gram od niedawna jakoś - najpierw z kolegami w klasie na wolnej Technologii Informacyjnej, a potem  sam w domu pocinałem w cs;) gram rzadko, ale nawet bardzo dobrze;)

Moje ulubione mapy to
- aim-headshot
- fy-simpsons
- fy-pool_day

Moje ulubione bronie to - AWP, AK-47, Maverick oraz MP5:D
Jednakże często wychodzę z tą ostatnią;D

A jaki klan jeśli można zapytać?

Może jak się uda to będę nadrabiał skilla:D na razie nie mam zbytnio czasu;p

Sorry zapomniałem dopisać:P

Ostatnio przeglądałem, taktykę gry drużynowej w wykonaniu naszych mistrzów - PGSPokerstrategy.cc - i trochę sztuczek jakie pokazywał luQ'a, oraz pokazowy mecz w Quake 4 w wykonaniu Fata1ty i innym zawodowcem:D Warte obejrzenia!:D

Pozdrawiam:D  

---
Zabronione jest pisanie postu pod postem przez jednego użytkownika forum.
Każdy użytkownik ma dostępną funkcję Edytuj post przy swoich postach, dzięki czemu może dodawać nową treść. Unikamy w ten sposób "nabijania postów".

Post edytowany Saturday, July 5, 2008 22:13 przez moderatora agadir
6ultimate6avenger6 Postów: 8
Konto od: 4.06.2008
Miasto: b0
Permalink Autor: stradivaylus, data postu: Monday, July 7, 2008 20:56
Witam ja również gram W Counter Strike.
mam Klan Ale Non-Steam, myśle że nie potrzebujemy przenosic się na steama bo gramy tylko dla zabawy. Wy też Gracie  na Non-Steam?... mam serwer 24/7 jak ktoś by chciał popykać to można u mnie bez problemu. Zapewne jak ktoś się pojawi na serwie to wejdzie więcej osób... :)

82.177.192.160:27066 hasło: rots

W sumie brzmi jak reklama, no ale cóż :P

Moje ulubione Mapki? de_dust2, de_dust, de_aztec, de_inferno, cs_assault.

Pozdro.
stradivaylus Postów: 12
Konto od: 10.06.2007
Miasto: Chełmno
Permalink Autor: , data postu: Monday, July 7, 2008 22:58
my tez non-steam ale raczej dla tego ze nikt nie wydaje kasy na steama:D servera narazie nie mamy bo ekipa rozlazła sie po kraju w wakacje:)
Konto od:
Permalink Autor: stradivaylus, data postu: Tuesday, July 8, 2008 08:55
To w sumie tak jak u nas, ale wyjechały tylko 2 osoby :).. Jakoś dajemy radę, przyjmie sie dodatkowo nowych... Grał ktoś z was gdzieś w ligach czy turniejach? :)
stradivaylus Postów: 12
Konto od: 10.06.2007
Miasto: Chełmno
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 12, 2008 18:19
nie, narazie brak doswiadczenia. Ja gram od grudnia tylko w weekendy i przy okazji jakichs dni wolnych. Więc w sumie moze bedzie jakies 4 miesiacei wiekszosc w kalnie tak. Wiec narazie trzeba pocwiczyc i dopiero mozna pomyslec o jakichs rozgrywkach:)
Konto od:
Permalink Autor: 6ultimate6avenger6, data postu: Saturday, July 12, 2008 19:50
Ja nie gram w klanie - szukam teamu - gram dosyć dobrze:D
Ale nadal doświadczenia brak. Nie grałem w żadnych rozgrywkach ligowych. Zgodzę się z przedmówcą, też muszę się ruszyć, odłożyć WoW'a na półkę i zacząć grać w CS żeby potrenować trochę.

Pozdrawiam.
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 12, 2008 20:36
6ultimate6avenger6 a jak długo grasz?? mozna by kiedys zagrac tak miedzy photoblogowiczami:))
Konto od:
Permalink Autor: 6ultimate6avenger6, data postu: Saturday, July 12, 2008 20:55
Ja gram od listopada - głownie z klasą graliśmy, potem sam zacząłem w marcu bo wtedy mnie namówiono na meczyk po szkolny;)

Można by było - tylko nie zawsze mam czas;)
Pozdrawiam
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 13, 2008 14:55
To może ja też? xDD
Staw ktoś serwa, i jedziemy :)
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 13, 2008 18:12
jesli na hlds-ie to nie ma problemu, wystarczy sie zgadac na jakis termin i pograc, tak zeby nim 6 osob było
Konto od: