ograniczenie ogladfalnosci

Permalink Autor: ariochinme, data postu: Friday, June 6, 2014 00:54
hej wszystkim ;) zastanawiam sie czy fajna rzecza by bylo jakby mozna bylo ograniczyc mozliwosc wyswietlen swojego phoyobloga. chodzi mi o to ze pewnie niejedna osoba z was ma tak ze nie chcialby zeby jakies osoby czytaly wasze notki.... wiadomo jacy sa ludzie poczytaja posmieja sie i przy okazji rozniosa dalej to co zostalo napisane odbierajac wszystko w inny sposob a nie bedziecie przeciez pisac tak zeby kazdy zrozumial. tutaj notki sa z opisem tego co czujecie itp pb to przeciez publiczny pamietnik i osoba prowadzaca go mimo tego ze chce wyswietlen to pewnie czasami pomysli o osobach ktore moga czytac to co sie pisze a wiadomo tez jaka sile ma internet i jaka opinie mozna sobie zrobic. dlatego w ustawieniach pb oprocz mozliwosci moderowania komentarzy wiadomosci prywatnych oraz tych ktorzy moga komentowac moglibyscie dodac mozliwosc cos stylu kto moze przegladac mojego pb z mozliwoscia wybrania czy czesc czy wszyscy czy zalogowani. mi bardzo by na tym zalezalo bo chce czuc sie bezpieczna bez obaw ze ktos cos zle zrozumie i przez to bede miala problemy ;)

pozdrawiam ;*
ariochinme Postów: 0
Konto od: 14.09.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: andrzejkoziol11, data postu: Wednesday, July 23, 2014 15:55
Musisz ustawić sobie odpowiednie opcje prywatności w profilu. Tak jest na facebooku, ale nie wiem dokładnie jak tu.

Miasto: Gliwice