Photoblog z opcja zablokuj fajne

Permalink Autor: holismphoto, data postu: Friday, May 23, 2014 12:54
Nie pisze w imię wszystkich fotografów na tej stronie ale pewnie większość z nich bym mogła się zgodzić ze mną .
Jest tutaj straszny bałagan z tymi fajnymi ( przyciskiem )
Ludziom ktorzy prowadza fotobloga ze sweet fociami to nie przeszkadza ale ludziom którzy przyszli tutaj by pokazać swoje fotografie na pewno to przeszkadza . Fotograf zarówna amator jak i profesjonalista potrzebuje opinii tylko że ... Nikt tego nie rozumie za bardzo , klikaja w fajnie jak popadnie gdzie popadnie nie zwracaja uwagę na zdjecia to jest naprawdę bardzo przykre i mysle ze to jeden z większych problemów na tej stronie . Jeszcze dochodzą te spamy klikam fajne licze na rewanż -.-  Myślicie że powinna byc taka opcja zablokuj fajne lub odbloków fajne alebo chce żeby uzytkownicy nie klikaj lub klikali w fajne ? Moim zdaniem to bym rozwiązało probelm . Kto chce fajne to niech ma a kto nie chce może nie mieć .  A jak wy myslicie to dobry pomysł ?? Administracja powinna się tym zająć ??
holismphoto Postów: 0
Konto od: 23.02.2014
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: izaka22, data postu: Friday, May 23, 2014 14:07
Mnie tez to bardzo przeszkadza ale niestety ludzie wolą dawac fajne poniewaz nie potrafią napisać ani jednego slowa do zdjecia bo mysla ze to jest za trudne i ja jestem za taką opcja żeby było można wybrac czy chcesz dostawac fajne czy nnie .
izaka22 Postów: 0
Konto od: 23.02.2014
Miasto: Radziejów
Permalink Autor: wrazliwa94, data postu: Friday, May 23, 2014 14:50
Równiez jestem za , ja nienawidze takich osób ktore dają same fajne i myśla ze to wystarczy ale bo ktoś im się zrewanżuje. Nie wiem co takie osoby widza w tym przycisku to nie ma żadnej wartości , lepiej napisac coś pod zdjeciem niż w to gówno kliknąć. Taka opcja bywszystkim ułatwiła życie i nie było by żadnych spin. Wkońcu fotografowie na cos zasługują na tym blogu.
wrazliwa94 Postów: 0
Konto od: 7.04.2014
Miasto: Toruń
Permalink Autor: nierusz, data postu: Sunday, July 13, 2014 19:09
Może po prostu nie zawsze zdjęcie jest super zachwycające i nie ma co komentować. Skomentowanie zdjęcia "ładne", albo "wyszło super" też nie jest mega profesjonalne i właściwie jednoznaczne z kliknięciem "fajne".
Jeśli komuś na prawdę podoba się zdjęcie i ma coś na ten temat do powiedzenia to skomentuje i tyle, a jeśli zdjęcie jest po prostu ładne i "dupy nie urywa" to co tu komentować?
nierusz Postów: 1
Konto od: 22.08.2010
Miasto: Olesno
Permalink Autor: nierusz, data postu: Sunday, July 13, 2014 19:14
Poza tym zastanawia mnie dlaczego o uznaniu zdjęć wypowiadają się dwie osoby, które kradną pracę innych ludzi i wstawiają jako swoje...
nierusz Postów: 1
Konto od: 22.08.2010
Miasto: Olesno