Kot-przyjaciel człowieka?

Permalink Autor: sensualhaven, data postu: Wednesday, May 30, 2012 15:43
Cytat mrocznyusmiechmandarynki
Bo na ich miłość trzeba zasłużyć, nie jest tak bezwarunkowa jak psia - kot jest bardziej z psychiki podobny dop człowieka, serio.

Tak, to prawda, zgadzam się z Tobą :)
Koty wręcz czasami bardziej są przywiązane do człowieka niż nie jeden pies...
sensualhaven Postów: 3
Konto od: 18.10.2009
Miasto: Manchester
Permalink Autor: mickymousec3, data postu: Sunday, June 3, 2012 21:34
Cytat ali1600
Koty są wredne i mam na nie alergię.

Dokładnie to samo uważam na ich temat + fałszywe.I też mam na nie alergię... ;|
mickymousec3 Postów: 3
Konto od: 1.06.2012
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: mickymousec3, data postu: Sunday, June 3, 2012 21:37
Ale czy KOT został nazwany przyjacielem człowieka ? Nie. Przyjacielem człowieka nazwany został pies i nie bez powodu.
Zdecydowanie wolę psy.Sama mam dwa; sukę roczną Vivę rasy Samoyed i Nera kundelka.
Psy nie kochają za coś.Kochają bo po prostu kochają i są wdzięczne że nie muszą siedzieć w schorniskach.Jednakże nawet kotki zasługują na to by mieć ciepły dom ,kochających właścieli i ciepły posiłek.
mickymousec3 Postów: 3
Konto od: 1.06.2012
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: wefoundlove33, data postu: Thursday, June 7, 2012 11:27
zdecydowanie wolę koty od psów. Niekrórzy może mówią że sa fałszywem i wredne. nie zgadzam się z nimi . Koty to najwspanialsze stworzenia pod słońcem . Piękne i kochana. Aby miały do właściciela zaufanie , trzeba na nie długo pracować. Nie są jak psy. Dasz mu jedzenie i jest twoim przyjacielem. :) Nie są dla wszystkich i nie dają sobie wejść ludzion na głowę.. Zawsze muszą rządzić :DD Robią wszystko kiedy mają ochotę. Są niezależne.Mimo tego mają wiele zalet , w swoim życiu miałam już pięć kotów ., Różnią sie charakterami .
Czasami zupełnie niezależne , a czasami z lekko psim charakterkiem :))
Koty są moimy przyjaciółmi :)
Treść dodana do postu 07-06-2012 o godzinie 11:30
: 3
Treść dodana do postu 07-06-2012 o godzinie 11:34
Psy też są kochane : 3
: 3. xd
wefoundlove33 Postów: 2
Konto od: 20.12.2011
Miasto: Pabianice
Permalink Autor: wefoundlove33, data postu: Thursday, June 7, 2012 11:36
Ja chyba bardziej wolę koty : 3 Na ich zaufanie i miłość trzeba pracować . Przywiązują się do właściciela i zawsze robią to co chcą. Mimo tego mają wiele zalet.
Przyjacielem ? - Tak.
Każde zwierze może być przyjacielem . Moim przyjacielem jest kot i królik :3 ^^.
: 3. xd
wefoundlove33 Postów: 2
Konto od: 20.12.2011
Miasto: Pabianice
Permalink Autor: ohwowfuckyou, data postu: Friday, June 8, 2012 15:07
ohwowfuckyou Postów: 1
Konto od: 21.05.2009
Miasto: Tychy
Permalink Autor: wisiniowa, data postu: Monday, June 11, 2012 19:01
Ja też zedecydowanie wolę koty ;)
Chociaz... jestem gotowa stwierdzic ze to moj kot mna rządzi :D hehe
wisiniowa Postów: 4
Konto od: 16.10.2011
Miasto: Ciechanów
Permalink Autor: pullxxup, data postu: Monday, June 25, 2012 22:05
mam 2 koty. jeden jest mój a drugi mamy. kiedy przyjdzie się do mnie do domu od razu widać który kot do kogo jest bardziej przywiązany. Moja psotka łazi za mną dosłownie wszędzie. nawet przed chwilą gdy czytałam niektóre posty siedziała mi na kolanach. kot mojej mamy nie przepada za mną szczerze mówiąc ;p ogólnie ma trudny charakter i ufa tylko tym których zna. koty to niesamowite zwierzęta i każdy jest inny. ;p kocham te zwierzaki
pullxxup Postów: 1
Konto od: 24.08.2010
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: niam, data postu: Wednesday, June 27, 2012 13:18
Kot jest charakterystycznym zwierzęciem i trudno ocenić, czy jest przyjacielem, czy nie. Kot lubi być niezależny, lubi chodzić własnymi drogami, lubi wyjść z domu na 3 dni, a potem wrócić jakby nigdy nic. Na pewno w pewnym stopniu przywiązuje się do swojej rodziny, ale myślę, że nie w takim stopniu jak pieski.
niam Postów: 13
Konto od: 6.07.2008
Miasto: Białystok
Permalink Autor: 0sylwuska, data postu: Wednesday, July 4, 2012 00:53
Koty nie są wredne , to zależy od ich właścicieli , a najprościej jest przejrzeć chłopaków za pomocą kotów. Wystarczy, że na ich kolana z zaskoczenia rzucisz kota , a będziesz znała jego stosunek do zwierząt a co więcej , do żywych istot. Jeżeli go strąci ze swoich kolan , to znaczy , że chłopak nie jest wart uwagi , nigdy nie będzie cę szanował , tak jak innych żywych stworzeń. Jeżeli mimo iż nie lubi kotównie zrzuci go ze swoich nóg , chłopak jest wart zainteresowania ;)
0sylwuska Postów: 1
Konto od: 22.06.2012
Miasto: Kamionka
Permalink Autor: espoirdouteux, data postu: Thursday, July 5, 2012 19:04
Większość ludzi nie przepada a czasem wręcz nienawidzi koty bo jak je woła to nie przychodzi chyba że ma się dla nich jakiś smakołyk.Może dlatego że w przeciwieństwie do psów maja charakter i nie są takie wierne i nie biegną od razu do nas bo nam się tak podoba .. koty właśnie mają w sobie to coś co mnie do nich przyciąga , cenie ich niezależność i tajemniczy charakter : ) kocham je .
espoirdouteux Postów: 1
Konto od: 17.02.2012
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Permalink Autor: kailla, data postu: Wednesday, July 18, 2012 21:59
Nie lubiłam kotów dopóki w moim domu nie pojawił się Rysiek :3 Kot brytyjczyk, który jest ogromny ( i ciągle rośnie) puszysty i ma przepiękne oczyska
Treść dodana do postu 18-07-2012 o godzinie 22:01
Nie lubiłam kotów dopóki w moim domu nie pojawił sie Rysiek :3 Kot Brytyjczyk, który jest ogromny ( i ciągle rośnie) puszysty i ma przepiekne złote oczy. Gdy idę się myć wchodzi za mną do łazienki, wchodzi do miski i pilnuje mnie żebym mu nigdzie nie uciekła :D
kailla Postów: 1
Konto od: 30.06.2012
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: tragedienne, data postu: Thursday, August 9, 2012 02:44
Mnie to zastanawia... jak mozna NIE lubic kotow? :p To bujda, ze sa wredne czy falszywe. Sa tez wredne i falszywe psy, indywiduua sa rozne. Uwielbiam koty wlasnie za to ze maja charakter - nie sa tak tepo zaslepione miloscia do ciebie za nic jak psy, na ich zaufanie musisz se zapracowac, sa wedlug mnie o wiele bardziej uzyteczne od wiekszosci innych zwierzat. Moja Fela, jeszcze kocie bo zaledwie osmiotygodniowa, a juz poluje nam na pajaki i potrafi tak ladnie prosic i przynosic co mniejsze rzeczy. Sa jak ludzie, a gdy porozumieja sie z czlowiekiem dobrze, sa najlepszymi przyjaciolmi, takimi ktorzy nigdy nie zawioda.
tragedienne Postów: 13
Konto od: 19.09.2010
Miasto: Wanderlust
Permalink Autor: grace22, data postu: Sunday, August 26, 2012 16:42
Dyskusja na temat gustów czy preferencji nie ma sensu; to tak jakby ktoś zapytał czy wolisz lody śmietankowe czy truskawkowe- ile ludzi tyle opinii. Tak samo jest w tym przypadku: jedni koty kochają, inni nienawidzą. Tak już jest. I nie ma sensu przekonywanie innych co do swojej racji. Ja osobiście koty kocham; uwielbiam patrzeć jak się poruszają, jak się zachowują w różnych sytuacjach. Jednakże nie nazwałabym kota przyjacielem człowieka- koty bowiem mają swoją osobowość i są raczej egoistyczne, w pewien sposób wykorzystują człowieka, nie są tak oddane jak psy. I kot bez człowieka da sobie radę, pies- niestety nie zawsze.
grace22 Postów: 4
Konto od: 4.05.2012
Miasto: Popów
Permalink Autor: lilibum, data postu: Saturday, September 1, 2012 21:20
ZDECYDOWANIE ! KOTY SĄ ZARYPISTE
lilibum Postów: 1
Konto od: 2.09.2011
Miasto: Świdnica Polska
Permalink Autor: klaudia23108, data postu: Wednesday, September 5, 2012 22:37
Jak dla mnie Koty to małe wredoty :D
Patrzą na ciebie tym swoim słodkim wzrokiem a za chwlię ... Bedziesz cały podrapany !!
klaudia23108 Postów: 1
Konto od: 23.04.2012
Miasto: London