poszukuje fotografa na wesele/plener

Permalink Autor: impossibilities, data postu: Monday, December 9, 2013 18:38
Tak jak w temacie. Poszukuję fotografa, który zrobi mi reportaż od przygotowań Panny Młodej, przez oczepiny kończąc na poprawinach. Do tego chciałabym mieć piękne plenerowe zdjęcia w max. dwóch miejscach. Ślub odbędzie się niedaleko Łowicza (Łyszkowice), a wesele na sali weselnej Telimena w Dąbkowicach Dolnych (Rydwan, Guźnia). Data to 11.07.2015r. Niestety nie jestem w stanie załatwić noclegu dla fotografa, więc poszukuję osoby/osób z okolic Łowicza, Skierniewic, Głowna, jest to 15-20 km drogi. W razie czego prosiłabym o kontaktowanie się ze mną przez wiadomości prywatne.

ps. Dobrego kamerzystę z polecenia też przygarnę :)
impossibilities Postów: 1
Konto od: 7.11.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: bluebell77, data postu: Wednesday, February 19, 2014 12:26

Polecam z całego serca Pana Grzegorza

http://www.fotofive.pl/blog/category/fotografia-slubna/

Bardzo miła współpraca, super pomysły na zdjęcia i pełen zakres prac fotograficznych - plener i reportaż
bluebell77 Postów: 4
Konto od: 19.02.2014
Miasto: Łódź
Permalink Autor: traszka23, data postu: Tuesday, April 29, 2014 22:45
Jak ma być fajny plener i ciekawy reportaż z całego ślubu, to koniecznie zainteresuj się parą z www.dwudziestadruga.pl. To duet filmowiec + fotograf, więc przy okazji miałabyś i film ogarnięty. A wiadomo, że w tandemie najlepiej – przynajmniej nikt sobie w obiektyw nie będzie wchodził :) Co prawda Michał i Karolina nie są z wymienionych przez Ciebie okolic, ale to młodzi i bardzo fajni ludzie, więc na pewno się dogadacie. A moim zdaniem warto – siostra miała ich u siebie na ślubie i wyszło po prostu cudnie. Jest co pokazywać znajomym :)
traszka23 Postów: 1
Konto od: 29.04.2014
Miasto: Katowice
Permalink Autor: sebajedrzejczak, data postu: Monday, August 25, 2014 11:07
Czy to są zdjęcia na konkurs fotograficzny, czy tylko amatorskie? Żeby robić profesjonalne zdjęcia musiałbym kupić nowy aparat.

Miasto: Tychy