Prośba ! Proszę zobaczyć dołączony film !

Permalink Autor: mtart, data postu: Tuesday, September 24, 2013 01:39
Apeluje o prośbę !!!

Najpierw proszę zobaczyć film :

Widzimy jak głupie nastolatki przebijają dziewczynie biodro . Igła upada na brudne kafelki , brak dezynfekcji ale co tam chca wyglądać inaczej , chcą być cool ... oto przykład ideii nienormalnego zachowania i wyglądu jaki reprezentuje xRonix ( Roni / Ronald Lachowicz ) i jestem niemal w 100% pewien , że te durne dzieciaki się właśnie nim inspirowały ... Szkoda mi tej dziewczyny widząc w jakiej to melinie robili na bank tężec i infekcja rany gwarantowane ... A to dzięki takim ( no comment ) jak xRonix bo to oni napędzaja tą machine chorych ideii !!!

Czy tak wg. Was wygląda normalny człowiek ?! Jak to coś co się zwie xRonix ?!

Każdy oczywiście może mieć na ten temat swoje zdanie ... lecz ja myślę , że tak wygląda osoby która ma problem z tożsamością i pojęciem czym jest normalny człowiek ...

Jeśli uważacie , że to normalne no to WoW ... nie wiem chyba żyję wśród kosmitów heheh :D

Najbardziej martwi mnie to , że te współczesne naiwne nastolatki które jeszcze nie wiedzą czego w życiu chcą widząc to myślą , że to jest fajne i cool . Myślą , że upodabnianie się do potwora / kosmity spowoduje iż będą wyglądać ładniej . Wpadają na durne pomysły wstawiają sobie w ciało masę żelastwa , robią tunele , skaryfikacje , implanty i inne modyfikacje ciała oraz  paskudne nic nie znaczące tatuaże w nieodpowiednich miejscach ... To wygląda paskudnie i nienormalnie !
Włączenie opcji kliknięcia +18 i potwierdzenia , że niby ma się 18 lat jest beznadziejne w tym przypadku . Każdy dzieciak wie jak to ominąć !

Jeśli ktos usunie ten temat to też w moich ocza zyska na nienormalności !

Takie zachowania jak ukazuje xRonix powinno się tępić !!! To kaleczy młode społeczeństwo !!!
mtart Postów: 7
Konto od: 7.04.2013
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: mtart, data postu: Friday, October 4, 2013 18:50
Zobaczcie Proszę ... :

Czy tak wg. Was wygląda normalny człowiek ?!

Każdy oczywiście może mieć na ten temat swoje zdanie ... lecz ja myślę , że tak wygląda osoba która ma problem z tożsamością i pojęceim czym jest normalny człowiek ...

Jeśli uważacie , że to normalne no to WoW ... gdzie ja żyję ?! Wśród rzeszy pokręconych idiotów ?!

mtart Postów: 7
Konto od: 7.04.2013
Miasto: Wrocław