Nie używam co prawda opcji reklamowania się no ale strasznie razi mnie to w oczy...

KLIK w obrazek

Ja rozumiem że honda więcej płaci za reklamę niż przeciętny user ale reklama jest za szeroka i rozwala wam stronę zasłaniając boxa z reklamą photoblogów użytkowników. To chyba nie jest do końca wporządku wobec nich, co?

Po drugie, masakrycznie mylący krzyżyk. W każdym dużym portalu, a nawet i w mniejszych, w przypadku za szerokiej, wyskakującej lub w jakikolwiek inny sposób przytłaczającej reklamy krzyżyk służy do jej zwinięcia do mniejszej formy, lub kompletnego zamknięcia. W waszym przypadku służy do reklamy opcji pro : ) o zwinięciu jej do mniejszej, nie zasłaniającej treści formy, nie ma mowy. Ja rozumiem że portal jakoś musi zarabiać ale chyba nie kosztem funkcjonalności?

Sugeruję albo określenie maksymalnych rozmiarów flashy dla reklamodawcow, albo zrobienie dopasowującego się boxa na flasha, nie wiem jak macie zrobione to, nie zaglądałem w kod ale to jest prosta sprawa i parenaście minut roboty, a nie będzie tak walić po oczach

używam FF pod Win7 przy rozdziałce 1680x1050
dawnthief Postów: 0
Konto od: 20.03.2010
Miasto: Gdańsk