Czarna lista.

Permalink Autor: , data postu: Monday, September 29, 2008 15:18
To skoro jest propozycja czarnej listy, to może ja wtrące swoją propozycję,   czyli  ban po IP? :)
Konto od:
Miasto: Toruń
Permalink Autor: darey, data postu: Monday, September 29, 2008 18:00
jestem za..
ale trzeba bybylo zrobic tak,zeby moderatorzy nie mogli byc wpisani na czarna liste..:)
darey Postów: 7
Konto od: 15.07.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: , data postu: Monday, September 29, 2008 20:18
Mi pomysł podoba się również, ale uważam, że sensu to nie ma, gdy delikwent się wyloguje. Wtedy i tak i tak zobaczy, czego nie powinien.. A więc banicja po IP :)
Konto od:
Permalink Autor: darey, data postu: Monday, September 29, 2008 22:04
racja..zobaczyc,zobaczy..:)
darey Postów: 7
Konto od: 15.07.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: pannazuzolinska, data postu: Tuesday, October 14, 2008 09:04
tak, miejmy pełńą władzę nad dwoim photoblogiem,
ale lepiej zeby to działało nie pod loginem a pod IP osoby.

pannazuzolinska Postów: 111
Konto od: 1.08.2007
Miasto: Sieradz
Permalink Autor: pannamaterialna, data postu: Sunday, October 19, 2008 13:57
w sumie jestem za, ale równie dobrze niechciana osoba mogłaby się wylogować z konta i z łatwościa wejść oraz skomentować pb.
jakie to jest zabawne, że nigdy nie dowiesz się o mnie prawdy...
pannamaterialna Postów: 38
Konto od: 1.10.2008
Permalink Autor: zlodziejognia, data postu: Thursday, October 23, 2008 16:48
można wprowadzić opcję blokowania fbl. dla osób nieznajomych i niezalogowanych.
zlodziejognia Postów: 6
Konto od: 16.05.2007
Miasto: Żnin
Permalink Autor: , data postu: Sunday, November 2, 2008 15:19
w sumie jestem za, ale równie dobrze niechciana osoba mogłaby się wylogować z konta i z łatwościa wejść oraz skomentować pb.

Po to właśnie jest opcja banowania po IP.
Konto od:
Permalink Autor: pomalujmojswiat, data postu: Monday, November 17, 2008 21:40
no to chociaż zablokować te komentarze i wiadomości. lepsze to niż nic. :)
pomalujmojswiat Postów: 17
Konto od: 21.04.2007
Miasto: Ciechocinek
Permalink Autor: fotoedo, data postu: Tuesday, November 18, 2008 14:27
Banowanie po IP przy okazji zablokuje np. całą sieć osiedlową, która nadaje z jednego, zewnętrznego adresu. Poza tym jeśli większość ludzi łączy się z użyciem Neostrady, to kogo chcecie zablokować? Zmienne IP?
Pozdrowienia,
Edo

Co to jest "żal"?

"Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło."
fotoedo Postów: 572
Konto od: 28.07.2006
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 7, 2009 14:42
Dlatego proponowałbym opcję dodania masek do banów na host. Jeśli komuś bardzo się chce, niech zbanuje np. *.neoplus.adsl.tpnet.pl. Cóż, jego strata że nie będzie mogło wejść wiele osób z neostrady...
Konto od:
Permalink Autor: kargielpatrol, data postu: Wednesday, January 21, 2009 19:51
to można to brać bez punktów karnych :)) a taki ktoś na czarnej liście nie mógł by komentować nia oglądać zdjęć i może tez komentarz
kargielpatrol Postów: 2
Konto od: 21.10.2006
Miasto: warszawa
Permalink Autor: wojti94, data postu: Sunday, February 1, 2009 15:01
No ja jestem za jest sporo osób których bym nie chciał widziec na moim fbl że oglądają i komentują po chamsku mojego photobloga.
wojti94 Postów: 10
Konto od: 31.07.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: zmiazdzorzecha, data postu: Tuesday, February 10, 2009 23:24
Jestem za i moze dałoby rade zrobić opcję 'brak wstępu niezalogowanym"? wtedy rozwiązaloby problem wchodzenia na bloga osobom nie zarejestrowanym a ulatwiloby ustawienie opcji 'wejscie tylkod al znajomych' proponowalbym tez by byla to opcja w ftblogu pro (z tego co się orinetuję ostatni odla zwyklych blogowiczow przybyly 3 opcje z fotobloga pro, przez co ten stracil na wartosci....).
zmiazdzorzecha Postów: 4
Konto od: 2.11.2008
Miasto: Police
Permalink Autor: observingtheworld, data postu: Sunday, March 15, 2009 18:57
Takie blokowanie byłoby bardzo przydatne.
Mam jedną osobę z którą się wręcz użeram a ona za nic w świecie chyba nie rozumie słów "daj mi święty spokój, nie pisz do mnie żadnych wiadomości". Również nie chcę mieć hasła, na poprzednim pb oprócz hasła miałam też wyłączone prywatne wiadomości - ale to utrudnia innym kontakt do mnie, jak i ja innym również nic nie mogę wówczas napisać, gdy tylko odblokowałam tą opcję, prawie że natychmiastowo dostałam od tamtej dziewczyny jakąś durną wiadomość.
Gdy przez parę dni nic do mnie nie pisze, zaczynam mieć nadzieję że już nigdy nic nie napisze, a ona po paru dniach znów jakieś bzdury mi wypisuje.
Komentowanie miałam włączone tylko dla tych, których mam w znajomych więc ona pisze mi przez prywatne wiadomości.

To jest dość uciążliwe, a zablokowanie jej (wystarczyłoby login) załatwiłby problem, gdyby zakładała nowe pb, to również można by było blokować...  

Jeśli jest możliwość wprowadzenia tej 'czarnej listy' - to jestem jak najbardziej za tym pomysłem.
observingtheworld Postów: 0
Konto od: 14.03.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: veille, data postu: Monday, March 16, 2009 00:54
Możnaby wprowadzić i opcję 'na fbl wchodzić mogą: zalogowani (czy też znajomi)' i czarną listę.
Logicznie: można wtedy dodać kogoś do czarnej listy, ustawić, że tylko zalogowani mogą oglądać fbl uniemożliwiając w ten sposób wejście tej osobie na fbl przez wylogowanie się ;)  
veille Postów: 1
Konto od: 2.12.2007
Miasto: Koluszki