Konkurs Fotograficzny "Splątane myśli"

Permalink Autor: gotkot, data postu: Wednesday, September 4, 2013 02:37
1# wstęp
Jako że UŻYTKOWNICY (tak WY) dajecie ciała i od dawna nie było już żadnego konkursu ogłaszam JA konkurs.
Niestety osoby upoważnione do rekomendowania zdjęć niekoniecznie je rekomendują obiecać rekomendacji nie mogę za zwycięskie zdjęcie (CHOCIAŻ PRAŚWIĘTY REGULAMIN TEGO NAKAZUJE!) Nie mniej jednak wasza "bardzo duża aktywność" udowadnia zarazem wasze "zainteresowanie" konkursami.
Dlatego też jest to niejako próba i liczę, naprawdę liczę, na jakiś ruch z waszej strony.

2# Temat
Temat: Splątane Myśli
Temat należy rozumieć tak samo dosłownie jak i niedosłownie, liczy się jedynie wasza kreatywność. Pomysłów wam podsyłać nie będę Wykażcie się!

3# terminy

Terminy nadsyłania prac od : 04.09.2013 do 30.09.2013

4# GŁOSOWANIE
Głosowanie będzie trwało tydzień od 01.10.2013 do 07.10.2013
Głosowanie odbywać się będzie w osobnym subforum do tego wydzielonym
Każdy może oddać 3 głosy:  o mocy 1pkt 2pkt 3pkt. Czyli Są 3 zdjęcia które nam się podobają
Zdjęcie nr 1 ma ode mnie 1pkt, zdjęcie nr 2 ma ode mnie 2pkt i zdjęcie nr 3 ma ode mnie 3pkt
Głosy będą ważne TYLKO W TAKIEJ FORMIE:

1-1  4-2  7-3  (pierwsza cyfra numer zdjęcia, druga cyfra ilość przyznanych punktów)

5# ogłoszenie wyników.
Ogłoszenie wyników odbędzie się do pięciu dni od zakończenia głosowania

6# Nagroda:
Ponieważ na dzień dzisiejszy nie mam znaku życia od rekomendujących nagrodą będzie : Zgłoszenie nowego tematu na konkurs.

7# REGULAMIN!
oprócz obowiązującego regulaminu ogólnego, który w tym konkursie DALEJ obowiązuje i jest wam DOBRZE ZNANY
dochodzą jeszcze dodatkowe punkty:
1. (nie)Zgodność pracy z tematem (dowolność w interpretacji tematu!)
2. Nadsyłać prace w rozrzerzeniu .jpg
3. Maksymalna rozdzielczość: 1920x1080
4. Praca Nie mogła być wcześniej publikowana na łamach photoblog.pl
5. Praca nie może zawierać znaków wodnych, podpisów napisów etcna fotografii
6. W opisie zdjęcia na własnym blogu należy je zatytułować "Splątane Myśli" a w opisie zaznaczyć, iż jest to praca trwającego obecnie konkursu.
7. Zdjęcia konkursowe należy wysyłać na adres gotkott@gmail.com (z dopiskiem splatane myśli - konkurs) w raz z linkiem do wpisu na blogu  
8. Zakaz namawiania do głosowania znajomych.
9. Anonimowość. Podczas głosowania zdjęcia będą anonimowe, oznaczone jedynie numerem. Dopiero po ogłoszeniu wyników obok numeru będzie nick autora zdjęcia, w raz z linkiem do pracy.
10. Zwycięzca ogłosi kolejny temat

Tyle z mojej strony
Powodzenia i czekam na zdjęcia.
gotkot Postów: 11
Konto od: 9.05.2010
Miasto: wrocław
Permalink Autor: gotkot, data postu: Wednesday, September 4, 2013 12:48
Poprawka do regulaminu
pkt 7  Zdjęcia konkursowe należy wysyłać na adres gotkott@gmail.com (z dopiskiem splatane myśli - konkurs) Prace podczas głosowania b ędą anonimowe. opublikowanie pracy konkursowej na blogu przed zakończeniem konkursu jest równe z jej dyskwalifikacją.

Aneks regulaminu
11. Dopuszcza się edycje w programach graficznych, ale w granicach zdrowego rozsądku, to ma być fotografia a nie grafika czy fotomontaż!
12. Zgłaszane prace nie mogły brać udziału w innych konkursach
13. Zabrania się zgłaszania prac polecanych i rekomendowanych.
Permalink Autor: gotkot, data postu: Wednesday, September 4, 2013 16:51
8# Nagroda

Nagrodą jest rekomendacja zdjęcia oraz
zgłoszenie tematu do  kolejnego konkursu
Permalink Autor: gotkot, data postu: Sunday, September 29, 2013 19:15
Ponieważ prace wysłała TYLKO JEDNA OSOBA
to konkursu nie będzie. Oczywiście cyklicznie sprawdzałem spamy, bo wiadomo ze z mailami rożnie bywa. Cóż. Gratuluję tej jednej osobie, natomiast pozostali "zainteresowani" są siebie warci.
Pozdrawiam
Gotkot

P.S.
Straszne z was obiboki.
Permalink Autor: domiku, data postu: Tuesday, October 1, 2013 20:42
Kurcze.. co zrobić by wiadomość o konkursach była bardziej rozpowszechniona? :(
domiku Postów: 10
Konto od: 23.07.2010
Miasto: ...
Permalink Autor: gregorz111, data postu: Thursday, July 31, 2014 12:19
Ja też chciałem wziąć udział w konkursie to będą już dwie osoby.

Miasto: Szczawina
Permalink Autor: zabilimimuke, data postu: Thursday, August 21, 2014 17:31
I ja bym chciała. Tak dawno nie było nowych konkursów, że forum zaczęłam odwiedzać baaaaaaaardzo sporadycznie.
zabilimimuke Postów: 23
Konto od: 12.04.2009
Miasto: Łódź