Trener fitness - opłaca się? Doradźcie!

Permalink Autor: soreckless, data postu: Wednesday, August 21, 2013 22:37
Cześć :)
Długi czas ćwiczyłam sama, ale jeszcze bardziej chcę się przyłożyć do rzeźbienia i modelowania mojego ciała, więc zastanawiam się nad jakimiś zajęciami fitness. Problem w tym, że pracuję, więc na pewno nie będę mogła chodzić na jakieś regularne zajęcia (pracuję w takim miejscu, że mam nieregularne godziny pracy), i ostatnio wpadłam na pomysł, że może jakiś trener fitness... przez internet? Skoro można się uczyć języków, to chyba znalazłabym kogoś, kt pomógłby mi ułożyć indywidualny plan ćwiczeń, ale nie wiem, czy to dobry pomysł i czy na pewno, bo boję się, że wydam kasę na marne i tyle z tego będzie. Miał może ktoś doświadczenia w tym zakresie? A może ćwiczycie fitness sami i macie jakieś zestwy ćwiczeń, które mogłabym stosować nawet jak jestem styrana po pracy? Teroretycznie znalazłam już jedną ofertę trenera fitness przez internet - tutaj - klik, ale jeszcze się waham. Proszę, doradźcie co robić :(
soreckless Postów: 6
Konto od: 22.07.2010
Miasto: Żagań
Permalink Autor: thewa123, data postu: Thursday, January 23, 2014 12:18
Ja od kilku miesięcy sama ćwiczę w domu. Szukałam w internecie kilka porad jakie ćwiczenia na daną partię ciała stosować i się do tego odnoszę. Co miesiąc staram się dodać nowe ćwiczenia lub jakoś zmodyfikować stare:) i muszę przyznać, że efekty są. Najważniejsza też jest oczywiście odpowiednia dieta i efekty same przychodzą :) nie wykluczam, że to jednak motywacja daje najwięcej :) Ja polecam trening z Mel B przez miesiąc z nią ćwiczyłam i jestem zadowolona z efektów :)
thewa123 Postów: 9
Konto od: 27.05.2011
Miasto: Choszczno
Permalink Autor: johnnorton, data postu: Thursday, June 5, 2014 11:46
to dobry pomysł fitness jest bardzo zdrowy, a dodatkowo pod okiem trenera lepiej się nauczysz.

Miasto: Łódź