Nowa centrala - Wasze opinie

Permalink Autor: truflax, data postu: Monday, January 13, 2014 22:49
Pragne sie zwrócić z ogromna prośba do moderatora/ administratora portalu o zareagowanie na photoblogu jednej z osób które nie właściwie wyraża swoja opinie, obrażając innych i udostępniajac drastyczne tresci, a przeciez z photoblogu korzystaja tez dzieci. Prosze o szybka interwencje ! http://www.photoblog.pl/konietosmieci/163604062/wydlubac-koniom-oczy.html
truflax Postów: 2
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Opole
Permalink Autor: thefuturedependsonyou, data postu: Friday, January 17, 2014 22:17
Da się jakoś włączyć 'starą' centralę ? :) nowa mi w ogóle nie przypadła do gustu i korzystanie z fbl nie jest już tak dużą przyjemnością, jak przedtem :(
It's like I checked into rehab
And baby, you're my disease...;)
thefuturedependsonyou Postów: 26
Konto od: 8.07.2008
Miasto: Białystok
Permalink Autor: barma, data postu: Saturday, January 18, 2014 07:37
chcę powrócić do starej wersji
Cytat photoblog
nie podoba mi się nowa , poprzednia była dla mnie 'Czytelniejsza " , bardziej uporządkowana ale nie wiem jak , to zrobic ..czy bedzie cały czas przez okres testowania? niezależnie od mojej decyzji ?
                Dawajcie znać jak się Wam podoba i zgłaszajcie wszystkie problemy. :)

barma
barma Postów: 1
Konto od: 14.09.2012
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Permalink Autor: madleins, data postu: Friday, January 24, 2014 21:32
Jeszcze niedawno można było wrócić do starej centrali - co teraz? Tylko nowa wchodzi w grę? Za duże zdjęcia,nawet nie wyświetla się już na "głównej" chociażby to, kto polubił jakiś wpis. Naprawdę osoby, które nie chcą tych zmian muszą się męczyć z nowym wyglądem?
madleins Postów: 0
Konto od: 30.12.2011
Miasto: Wrocław, Oleśnica
Permalink Autor: withoutdreeams, data postu: Tuesday, June 3, 2014 18:07
Dzień dobry . Nie wiem , czy tu mam pisać czy gdzie indziej , ale mam problem z dodawaniem zdj na phtbl . Próbuje dodać , czekam dłuższą chwilę (ponad dłuższą) i wyskakuje  mi jakiś błąd . Oczywiście zdj po zmniejszaniu i normalne zdj również próbowałam dodać i to samo . Sprawdzałam czy jest jakiś problem z moim komputerem lub internetem , ale jest wszystko dobrze . Próbowałam także przez inny komputer i nadal się nie da . Zdj na innej stronce np. fb mogę dodawać , ale tutaj po prostu nie mogę . Czy da się coś z tym zrobić . ? Dziękuję za wszelką pomoc .
withoutdreeams Postów: 0
Konto od: 28.04.2011
Miasto: Łuków
Permalink Autor: kkiniiaaaaa, data postu: Friday, June 27, 2014 11:15
Wyslalam smsa na pro by wykupic sobie na 2 miesiace i wszystko napisalam w smsie dobrze a otrzymalam smsa ze blad i pobrano mi z kata pieniadze czy je odzyskam ? czy podacie mi kod bym mogla sobie wykupic na 2 miesiace ?
kkiniiaaaaa Postów: 0
Konto od: 25.01.2013
Miasto: Zgierz
Permalink Autor: kkiniiaaaaa, data postu: Friday, June 27, 2014 11:19
wyslalam smsa poprawnie na numer 79068 a dostalam odpowiedz ze blad i zabrano mi z konta ponad 22 zl czy to jakis błąd z waszej strony ? . czy dostane to pro na 2 miesiace ?
kkiniiaaaaa Postów: 0
Konto od: 25.01.2013
Miasto: Zgierz
Permalink Autor: bajkowakraina12, data postu: Sunday, June 28, 2015 10:39
Jak można powrócić do starej centrali ? Bo w nowej nie mogę się odnaleźć. Pozdrawiam
bajkowakraina12 Postów: 0
Konto od: 27.06.2015
Miasto: Gdzieś
Permalink Autor: bajkowakraina12, data postu: Sunday, June 28, 2015 13:54
Jak można sprawdzić statystyki na photoblogu ?
bajkowakraina12 Postów: 0
Konto od: 27.06.2015
Miasto: Gdzieś