Nowa centrala - Wasze opinie

Permalink Autor: sandziaa, data postu: Wednesday, August 7, 2013 13:04
O ile się nie myle to nie ma powiadomień do zmoderowania komentarzy. :)
Przydatne jak komuś się zachce skomentować zdjęcie z przed roku.
Treść dodana do postu 07-08-2013 o godzinie 13:27
Edit: PRzepraszam mój blad. Juz pokazuje :)

I wszystko gra.
sandziaa Postów: 0
Konto od: 1.02.2007
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: ironnia, data postu: Wednesday, August 7, 2013 15:03
Troszeczkę za duży chaos moim zdaniem z tym jest, zdjęcia za duże a informacji za mało ... Fajnie że w końcu i tam coś się zmienia ale wydaje mi się że to jednak chyba jest jakieś do dopracowane i na szybko bo " ktoś miał pomysł " popracujcie nad tym jeszcze troche i będzie ok ... Bo zamiast widzieć zdjęcia, które skomentowali moi znajomi wolałabym widzieć np. udostępnione przez nich linki ... : ) I oglądalność też jest lepiej czytelna w starym panelu . Idziecie w dobrą stronę ale to jeszcze jednak nie to i póki co wracam do starego panelu. Pozdrawiam ~!
ironnia Postów: 0
Konto od: 19.11.2006
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: palinka2, data postu: Wednesday, August 7, 2013 18:06
Wszystko jest spoko, oprócz tych wielkich zdjęć, którzy dodali obserwowani. A tak po za tym to nie wiem czy to mój komputer się psuje czy internet ale gdy się ustawiało emblemat bez tła to był bez tła a teraz tło jest po prostu czarne ;c
palinka2 Postów: 0
Konto od: 15.11.2011
Miasto: Wołczyn
Permalink Autor: washburn, data postu: Saturday, August 17, 2013 14:02
Nowa centrala.. za duży bajzel. za dużo tego wszystkiego. bardziej podobało mi się jak było po staremu.
washburn Postów: 1
Konto od: 14.06.2011
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: eksterminacja, data postu: Monday, August 19, 2013 18:31
Z innej beczki, ale też odnośnie zmian - główna strona tragedia! Bajzel. Nie zawsze wyświetla się to, co się dodaje. Wcześniej była lepsza organizacja.
eksterminacja Postów: 0
Konto od: 8.10.2008
Miasto: Polanica-Zdrój
Permalink Autor: na1906procent, data postu: Wednesday, August 21, 2013 13:31
Mnie się podoba ta nowa centrala, z jednym minusem - nie ma(albo nie wypatrzyłam?) informacji o tym, kto klika fajne. O ile w ostatnim wpisie można sobie sprawdzić na bieżąco, to jednak było przydatne kiedy ktoś klikał przy dużo starszych wpisach.
A jeśli to gdzieś jest, to podpowiedzcie gdzie. :(
na1906procent Postów: 19
Konto od: 4.09.2012
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: kibosuru, data postu: Sunday, August 25, 2013 00:06
Pisałem już do was w tej sprawie, ale mnie olaliście (standard), więc napiszę jeszcze raz tutaj.
Byloby fajnie, jakbyście dodali możliwośc usuwania własnego bloga z obserwowanych na blogach innych ludzi. Po co dajecie opcję zmiany nazwy fbl, skoro i tak ktoś, kto sobie nas dodał w porę do obserwowanych dalej zna nasz adres i może sobie wchodzić bez problemu? Jasne, można założyć hasło, ale chyba nie o to chodzi, by wyłudzać na siłę od kogoś kasę za pro, kiedy pragnie jedynie nie znajdować się w czyichś obserwowanych, prawda?
Mam nadzieję, że przemyślicie możliwość dodania tej opcji, bo domyslam sie, że zmiana jest banalna w realizacji a bardzo by wielu osobom pomogła.
Pozdrawiam.
kibosuru Postów: 0
Konto od: 25.12.2010
Miasto: Piekło Dolne
Permalink Autor: koszmarnigdynieumiera, data postu: Saturday, August 31, 2013 23:24
Co do nowej centrali to muszę przyznać jest ona trochę niepraktyczna. Nie wiedzę sensu pokazywania profili polecanych, skoror są one na głównej, wpisy znajomych fajne ale! Już pewnie od ponad roku photoblog ma duże problemy z aktualizacją katalogu fotoblogów. W wyszukiwarce pojawiają się tylko niektóre fotoblogi, znaczna większość jest pominięta i lepiej alb ten problem został najpierw rozwiązany. Póki co nowa centrala kompletnie do mnie nie przemawia i jest bezużyteczna.
Treść dodana do postu 31-08-2013 o godzinie 23:26
Co do nowej centrali to muszę przyznać jest ona trochę niepraktyczna. Nie widzę sensu pokazywania profili polecanych, skoro są one na głównej, wpisy i zdjęcia znajomych fajne ale! Już pewnie od ponad roku photoblog ma duże problemy z aktualizacją katalogu fotoblogów. W wyszukiwarce pojawiają się tylko niektóre fotoblogi, znaczna większość jest pominięta i lepiej aby ten problem został najpierw rozwiązany. Póki co nowa centrala kompletnie do mnie nie przemawia i jest bezużyteczna.    
koszmarnigdynieumiera Postów: 2
Konto od: 26.08.2008
Miasto: Trzemeszno
Permalink Autor: vela44, data postu: Sunday, September 1, 2013 13:37
Nowa centrala do mnie nie przemawia, spowalnia przeglądarkę, w telefonie nie otwiera się w ogóle (na mój model nie ma aplikacji, więc korzystam z przeglądarki opera i stara centrala śmiga, nowa nie chce). Najbardziej nie podoba mi się, że gdy klikam w jakieś zdjęcie, czy to ostatnio dodane czy kliknięcia fajne obserwowanych to rzeczone zdjęcie otwiera się w nowym oknie.
vela44 Postów: 12
Konto od: 15.03.2009
Miasto: Jabłonowo Pomorskie
Permalink Autor: h4jlajf, data postu: Wednesday, October 23, 2013 16:45
Mi tam się podoba, ładnie, duże miniaturki, wszystko przejrzyste. Jestem za. ;)
h4jlajf Postów: 9
Konto od: 25.09.2007
Miasto: Koniec Świata
Permalink Autor: arbuzowozwariowana, data postu: Monday, December 2, 2013 18:53
Jak usunąć photobloga? Robicie wszystko tylko nic w kierunku uproszczenia usuwania ;/ jeśli komuś się nie podoba to powinien w prosty sposób móc go usunąć..
arbuzowozwariowana Postów: 0
Konto od: 24.02.2013
Miasto: Łosice
Permalink Autor: walczosny, data postu: Tuesday, December 17, 2013 20:32
Przepraszam bardzo, ale jak się kopiuje zdjęcia z photobloga ?
walczosny Postów: 0
Konto od: 11.09.2012
Miasto: Konin
Permalink Autor: luufkaa, data postu: Thursday, December 19, 2013 17:28
jest konkurs z prezentami, jeżeli połączy się z FB otrzymuje się 20 pkt, połączyłam, nie dostałam 20 pkt, dodałam do chrome i nie dostałam 10 pkt, co jest grane?
luufkaa Postów: 0
Konto od: 6.04.2012
Miasto: Strzelce Krajeńskie
Permalink Autor: koszmarnigdynieumiera, data postu: Friday, December 20, 2013 23:42
Cytat arbuzowozwariowana

Jak usunąć photobloga? Robicie wszystko tylko nic w kierunku uproszczenia usuwania ;/ jeśli komuś się nie podoba to powinien w prosty sposób móc go usunąć..

Zapomnij. Serwis już dawno przestały obchodzić sugestie użytkowników a ten dział jest tylko "dla picu".
koszmarnigdynieumiera Postów: 2
Konto od: 26.08.2008
Miasto: Trzemeszno
Permalink Autor: lubi3placki, data postu: Friday, January 3, 2014 20:04
Chciałabym usunąć photoblog. Jest to możliwe? :) Chcę założyć nowego, a ten mi się nie podoba. @lubi3placki
lubi3placki Postów: 0
Konto od: 24.07.2011
Miasto: Działoszyce
Permalink Autor: truflax, data postu: Monday, January 13, 2014 22:49
Pragne sie zwrócić z ogromna prośba do moderatora/ administratora portalu o zareagowanie na photoblogu jednej z osób które nie właściwie wyraża swoja opinie, obrażając innych i udostępniajac drastyczne tresci, a przeciez z photoblogu korzystaja tez dzieci. Prosze o szybka interwencje ! http://www.photoblog.pl/konietosmieci/163604062/wydlubac-koniom-oczy.html
truflax Postów: 2
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Opole