Co mam zrobic jesli jestem w zakladzie a moja dziewczyna pije i

Permalink Autor: panzielonytopek, data postu: Saturday, May 11, 2013 16:36
O tuz moja dziewczyna zaczęła ostro pic i ćpać a ja nie jestem w stanie nic z tym zaranie zrobić po nie wasz  jestem w zakładzie i nie bardzo wiem co z tym zrobić bo to ona zadzi w tym związku pomożecie ? :/
panzielonytopek Postów: 1
Konto od: 11.05.2013
Miasto: Siedlce
Permalink Autor: cysiu, data postu: Sunday, May 12, 2013 12:44
O Człowieku, ciężko. Miałem podobnie z koleżanką, na której mi zależało. Próbowałem wiele rzeczy robić, ale zawsze dupa z tego wychodziła. Musiałem dopiero to powiedzieć jej rodzicom. Co prawda była na mnie nieźle wkurzona, bo rodzice nieźle ją udupili (ostro ją kontrolowali, wielu rzeczy już nie mogła), ale przynajmniej wiem, że nie ma już kontaktu z tym gównem i nic jej nie grozi. Może kiedyś zrozumie i wybaczy.
cysiu Postów: 790
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Dania / Świnoujście
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Sunday, May 12, 2013 18:51
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha !
Bekowa sytuacja.
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Sunday, May 12, 2013 18:51
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha !
Bekowa sytuacja.
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: photomy, data postu: Sunday, May 12, 2013 19:32
Osiemsiedem i jego double posty.. :)

Moja eks się kiedyś cięła, zadzwoniłem na policję, wparzyli jej do domu, 2 tygodnie się do mnie nie odzywała, potem podziękowała i było spoko :P
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: zjawiona101998, data postu: Monday, May 13, 2013 00:11
Jeżeli jej na tobie zależy to zrozumie jeżeli postawisz jej jakiekolwiek warunki. Może i szkodabyło by narobić jej problemów więc sądzę że ty powinieneś z nią w tej sytuacji porozmawiać, chociaż nawet zagrozić że kogoś o tym pinformujesz. Jesteś chłopakiem, powienieś w tym momencie przejąć inicjatywe i choćby miało to zagrażać waszemu związku to zrobić wszystko aby ją od tego odciągnąć. Jeżeli kocha to zrozumie być moze a jeżeli nie to trudno ale sądzę że jej zdrowie jest dla ciebie ważniejsze skoro ty ją kochasz :)
zjawiona101998 Postów: 2
Konto od: 27.01.2012
Miasto: Czaplinek