Darmowe portfolio?

Permalink Autor: naka, data postu: Wednesday, April 10, 2013 11:11
Mam pytanie związane z bardzo ważną częścią działalności twórczej. Gdy ma się już człowiek czym pochwalić, bo nazbierał już wystarczającą ilość prac, a profil na facebooku wydaje się być mało profesjonalnym portfolio, gdzie można w łatwy i przyjemny sposób założyć stronę internetową, której przeznaczeniem byłoby promowanie mojej wesołej "sztuki"? Znam tylko
http://pl.mywebzz.com/
">
http://pl.mywebzz.com/
ale tam reklamy psują cały efekt ;)
naka Postów: 1
Konto od: 23.07.2007
Miasto: Poznań
Permalink Autor: photomy, data postu: Wednesday, April 10, 2013 12:24
Za darmo bez reklam nie znajdziesz prawdopodobnie żadnego serwisu. Fajne portfolio możesz stworzyć na www.jalbum.net
Ewentualnie pomyśl nad Deviantartem. :)

Jeśli znasz kogoś, kto tworzy strony internetowe to spytaj, czy nie udostępni Ci za jakieś symboliczne pieniądze trochę miejsca na jakimś serwerze. Potem wykupisz sobie domenę (kiedyś widziałem za 9zł/rok .com) i podepniesz, wszelkich galeriowo/portfoliowych CMSów jest około mnóstwo, a będziesz miała pełną kontrolę nad tym, co jest na stronce i żadnych reklam :) Wystarczy w zupełności 100-200MB, przecież nie będzie tam zapewne zdjęć w dużej rozdzielczości, bo takie łatwo można ściągnąć i ukraść.

W razie czego służę pomocą przy rejestracji/podłączaniu domeny, konfiguracji i takich tam :)
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: karolminek, data postu: Tuesday, November 11, 2014 13:45
Wiadomo na początku trzeba zdobyć pierwszych zadowolonych klientów, a jeśli zdecydujesz się na wykonane projekty i to za darmo to od razu proś o recenzję bo z pewnością będą one pochlebne. Ale z naciskiem na twoją pracę, a nie cenę.

Promowałem ostatnio firmę, która może produkować szambo. W sumie ludzie budują coraz więcej domów i szamba betonowe w warunkach gdzie nie ma kanalizacji są koniecznością.
karolminek Postów: 4
Konto od: 11.11.2014
Miasto: Toruń
Permalink Autor: selena72, data postu: Friday, June 17, 2016 12:48
:)))))))))))))))))))))))))))
selena72 Postów: 1
Konto od: 17.06.2016
Miasto: Łódź