Taniec-jak dojśc do perfekcji jeżeli nie ma możliwości?

Permalink Autor: polegalu, data postu: Saturday, January 29, 2011 02:12
to zalezy... nie kazdy "hip-hop dance" jest prawdziwym hip-hopem.... czesto niestety jestescie wprowadzani w blad
Infinite Groove
www.iggroup.home.pl
polegalu Postów: 20
Konto od: 12.01.2007
Miasto: Gorzów Wlkp.
Permalink Autor: oppcja, data postu: Tuesday, March 15, 2011 19:38
pozostaje nauka we własnym zakresie z filmikami, może znaleźliby się też jacyś fani tego tańca, by wspólnie wynajmować gdzieś salę i razem coś tworzyć
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: samesonganddance, data postu: Sunday, May 22, 2011 15:06
Do perfekcji bez kogoś kto jest wyspecjalizowany w danej dziedzinie nie dojdziesz. Możesz jedynie we własnym zakresie coś poćwiczyć, ale ani żadnej porządnej rozgrzewki, ani dobrej techniki mieć niestety nie będziesz bo nikt nie zwraca uwagi na błędy jakie popełniasz.
samesonganddance Postów: 4
Konto od: 23.04.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: letsthemusicplay, data postu: Thursday, June 2, 2011 16:11
Witam, a czy znacie jakieś dobre stronki z choreografiami, z których można się po prostu uczyć.. ? ;)

Pozdro.. :D
letsthemusicplay Postów: 2
Konto od: 2.08.2010
Miasto: Morąg
Permalink Autor: bgirlsonka, data postu: Thursday, December 29, 2011 23:59
Szczerze? Takie gadanie... weź youtuba i się ucz...
Czy nie najpiękniejsze w hip hopie jest to, ze ma się swoja ekipę, z która się dobrze bawisz na treningach, rozbijasz system na zawodach i świetnie spędzasz z nią wolny czas?
To nie to samo co youtube uwierzcie mi ...
Rozumiem Cie, bo sama mam teraz taki problem. Tańczę, ale sama. A jak ktoś raz zazna (za tak to nazwę) życia w grupie, to trudno mu się odnaleźć samemu.
bgirlsonka Postów: 8
Konto od: 25.09.2008
Miasto: Miło
Permalink Autor: legalniezauroczona123, data postu: Tuesday, February 7, 2012 10:52
Haa widzę , że nie tylko ja mam taki problem ;)
Od małego marze o tym żeby tańczyc ;/
Dwa lata temu w ferie zimowe miałam możliwośc skosztowania jak to jest i bardzo mi się spodobało poczułam , że taniec jest bardzo fascynujący miałam także możliwośc zacząc tańca w profesjonalnej szkole tańca z hip-hopem lecz niewiem dlaczego nie spróbowałam może dla tego , że mam takie wsparcie ze strony mamy? w końcu całe życie mi wmawia że jestem zwykłym beztalenciem ehh ;/
Z internetu większośc układów znam na pamięc chciałabymtylko je kiedykolwieg pokazac nie chodzi mi o jakieś dyskoteki czy coś lecz o większe coś takie jak naprzykład jakiś kasting. Lecz najbardziej boję się , że nie będę miała okazji ;/
legalniezauroczona123 Postów: 1
Konto od: 15.08.2011
Miasto: Augustów
Permalink Autor: letsthemusicplay, data postu: Friday, September 28, 2012 22:16
Jej odzywam sie po takim czasie, ale zawsze. Jamieszkam w małe miejscowoci, gdzie nie było możliwości uczyć się. Jednak teraz idę na studia, więc na pewno bedę szukałakontaktu z tańcem. Moja mama nawet nie wie, ze ja tak bardzo lubię taniec, nawet pewnie nie myślała, ze chialabym wnieść do swojego życia tak bardziej poważnie podchodząc. I droga kolezanko legalniezauroczona 123 ja myślę ze nie maszwsparcia poniewaz może Twoja mama nie wiele wie na temat Twojej pasji, porozmawiaj z nią. A jeślii nie pomoże to działaj sama, spełniaj swoje marzenie o tańcu, a kiedyś Twoja mama zobaczy jakie to dla Ciebie ważne, zaakceptuje to i na pewno będzie z Ciebie dumna.
letsthemusicplay Postów: 2
Konto od: 2.08.2010
Miasto: Morąg