Witam.

Oferuję sesje fotograficzną w plenerze lub w mobilnym studio (u mnie lub z dojazdem do klienta) za niewygórowane pieniądze. Całość fotografii (oczywiście po selekcji) poddaję retuszowi i oddaję w ręce interesanta w postaci elektronicznej (i/lub pośredniczę w uzyskaniu możliwie najlepszych odbitek papierowych)

Sesje odbywają się czy to w wyznaczonym przez klienta miejscu na terenie Wrocławia, bądź też sam odpowiadam za aranżację tła fotografii.

Dysponuję odpowiednim sprzętem, zarówno fotograficznym, jak i oświetleniowym, nie należę raczej do ludzi, którzy przeżywają w ten sposób okres swojej pierwszej styczności z aparatem, a dla których jednocześnie lustrzanka równa się wysokiemu standardowi prac (bez jakichkolwiek umiejętności fotografa).

Zdjęcia mogą być świetnym prezentem dla samego siebie, lub dla ukochanej osoby, czy rodziny. (Szczerze powiedziawszy nie jestem zwolennikiem dawania osobom trzecim własnych fotografii)

Od wielu lat interesuje się fotografią, która stała się moją pasją. Zaowocowało to dużym zainteresowaniem w kręgach artystycznych, jak i komercyjnych, wieloma nominacjami moich prac w konkursach, jak i również prestiżem samym w sobie - byłem fotografem na różnego rodzaju wydarzeniach, przez co przed moim obiektywem stały bardzo znane osoby.

Myślę, że to tyle z elementarnej wiedzy, którą Państwo potrzebują wiedzieć na chwilę obecną na mój temat.

Ciekawskich odsyłam na stronę:
http://pietrzykowskiphotography.wordpress.com/
Znajdziecie tam również Państwo więcej moich fotografii

Liczę na Państwa zaufanie!
pietrzykowski Postów: 11
Konto od: 14.01.2012
Miasto: Wrocław