Jak myślicie czy istnieje przyjazń damsko-męska ? ;P

Permalink Autor: eryka7, data postu: Monday, February 25, 2013 15:41
Czy wierzycie w przyjaźń damsko męska ?
eryka7 Postów: 0
Konto od: 24.02.2013
Miasto: Krosno
Permalink Autor: brygadzista, data postu: Monday, February 25, 2013 22:10
1: Tak, jestem tego dowodem
2: Taki temat już istnieje, poszukaj a w 2 minuty znajdziesz
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: champion1717, data postu: Tuesday, February 26, 2013 12:53
Pewnie ,że istnieje:)
champion1717 Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Szczecinek
Permalink Autor: leagueofkurek, data postu: Tuesday, March 12, 2013 19:06
Oczywiście, że tak. Jednakże tylko wtedy, gdy obie osoby wiedzą, na czym stoją. Przyjaźń między facetem a kobietą jest dla orłów, bowiem ludzka głupota czasami potrafi schrzanić wszystko. Mam przyjaciela od ponad 10 lat. I nigdy między nami niczego nie było. On ma swój świat, ja mam swój. Traktujemy siebie jak dobrych "ziomków". Gramy razem w lola. Ma dziewczynę - siostra mojej przyjaciółki... A ja mam chłopaka. W pewnym wieku przyjaźń damsko-męska nabiera sensu. Gimnazjalne społeczeństwo zawsze wierzy w to, że jeśli jest przyjaźń między nią a nim, to będzie z tego "wielka miłość". Tymczasem 8/10 takich związków po jakimś czasie przestaje istnieć. Nie ma wtedy przyjaźni, nie ma wtedy miłości. Ot świat niedojrzałych emocjonalnie.
leagueofkurek Postów: 4
Konto od: 10.03.2013
Permalink Autor: kajochaa, data postu: Tuesday, March 12, 2013 21:23
Jasne, że tak! Moim najlepszym przyjacielem jest chłopak o rok młodszy, nie wyobrażam sobie bez niego życia i bardzo mu kibicuję jak startuje do jakiejś laski :D On mi nie, bo wybieram podobno nieodpowiednie typy (przeszkadza mu głównie różnica wieku między mną, a nimi wszystkimi) :P Większość osób, która nas poznaje pyta się, czy jesteśmy parą, ale nie mogłabym z nim być, za dobrze go znam i chyba umarłabym, bo on cały czas sprząta!!
kajochaa Postów: 2
Konto od: 29.10.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 14, 2013 16:07
Moim zdaniem nie istnieje, bo czym prędzej czym później jedna ze stron zakocha się w przyjacielu/przyjaciółce. Jak ktoś uważa że istnieje przyjaźń damsko-męska, to znaczy że jest tą osobą, w której sie zakochano :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: leagueofkurek, data postu: Thursday, March 21, 2013 18:29
Tak jak wspominałam. Przyjaźń damsko-męska jest dla orłów (:. Tu w grę wchodzą ludzkie intencje.
leagueofkurek Postów: 4
Konto od: 10.03.2013
Permalink Autor: krisku, data postu: Sunday, March 24, 2013 22:39
ja sądze będą meszczyzną że taka przyjaźń istnieje ...
można kogoś w przyjaźni traktować jak brata albo siostre bez względu czy to miss świata czy model z paryża jeśli ktoś jest na tyle umoralniony że wie jakie są granice w przyjaźni ( chodzi o ten wasz sex) to nawet jeśli się będą kochać to w taki sposób nie przeszkadzający przyjaźni ...
krisku Postów: 0
Konto od: 7.02.2013
Miasto: Puławy
Permalink Autor: aveens, data postu: Wednesday, March 27, 2013 13:29
moim zdaniem nie istnieje, jestem tego żywym dowodem. mam 3 przyjaciół przeciwnej płci i jakoś z 2 byłam a ten 3 teraz ostatnio mnie poprosił o chodzenie. tak już jest że albo ty albo ten twój przyjaciel coś poczuję prędzej czym później. no niestety :/

PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA NIE ISTNIEJE!!!!!!!!!!
aveens Postów: 0
Konto od: 9.03.2013
Miasto: Lubliniec
Permalink Autor: zbigz, data postu: Tuesday, April 23, 2013 12:52
Istnieje, tylko że w związkach bez zobowiązań.
zbigz Postów: 50
Konto od: 17.03.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: maddance, data postu: Thursday, May 2, 2013 18:03
Według mnie istnieje. Ja mam przyjaciela którego znam już 11 lat i nawet nam się nie śniło o byciu razem! I możecie sądzić, że to dla tego, że jestem gimnazjalistką, ale prawda jest taka, że jeśli komuś zależy na przyjaźni to ta przyjaźń istnieje.  
maddance Postów: 2
Konto od: 21.04.2013
Miasto: Kluczbork
Permalink Autor: lrammsteinl, data postu: Friday, May 3, 2013 16:00
ofc ze tak :-). sam mam kilka przyjaciółek:-)
lrammsteinl Postów: 1
Konto od: 30.04.2013
Miasto: kleine stadt
Permalink Autor: ewelinakaczmarek95, data postu: Thursday, May 9, 2013 13:04
oczywiście, że istnieje ;) sama mam przyjaciela ;D traktuje go jak brata a on mnie jak siostrę, dosłownie. często się spotykamy, gadamy jeździmy na imprezy, ale najważniejsze jest to że zawsze mogę na niego liczyć ! tylko trzeba uważać żeby druga osoba się nie zakochała bo często tak bywa i to wszystko psuje.. ale jeśli obie strony nic oprócz przyjaźni do siebie nie czują to w czym problem?
ewelinakaczmarek95 Postów: 0
Konto od: 9.05.2013
Miasto: Wieluń
Permalink Autor: swiderkowo, data postu: Friday, November 29, 2013 16:30
Jstnieje mam przyjaciela często gdzieś razem wypadamy na miasto obgadujemy naszych znajomuch .
swiderkowo Postów: 6
Konto od: 29.11.2013
Miasto: Żelazna
Permalink Autor: vupleshyacinthinus, data postu: Friday, February 28, 2014 18:37
Takie zjawisko nie istnieje. Prawdziwa przyjaźń w pełnym znaczeniu tego słowa, pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje. Można być bliskim kolegą/koleżanką, ale na pewno nie prawdziwym przyjacielem/przyjaciółką.
vupleshyacinthinus Postów: 0
Konto od: 21.01.2011
Miasto: Banie