Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dlaczego zerwał skoro kocha??? - Forum Photoblog.pl

Dlaczego zerwał skoro kocha???

Permalink Autor: zaczarowanelustroo, data postu: Sunday, February 3, 2013 13:53
Mój chłopak zerwał zemną , bo stwierdził że za rzadko sie widujemy następnego dnia napisał że mnie kocha i zapytał czy dam mu jeszcze jedną szanse . Ja też go bardzo kocham i wróciłam do niego , ale teraz zaczynam myśleć że on miał racje . Nie możemy sie za często widywać bo mieszkamy za daleko od siebie , ale sie kochamy . Nie potrafie sobie z tym poradzić sama.
Co mam zrobić? ;cc
zaczarowanelustroo Postów: 0
Konto od: 29.12.2012
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Wednesday, February 6, 2013 17:44
jest niedojrzały i niezdecydowany.
powinnaś go olać ale skoro kochasz to walcz, podobno miłość istnieje :D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 14, 2013 16:27
Może porozmawiajcie we dwójkę tak na spokojnie, szczerze, bez żadnych zahamowań, wiesz.. rozmowa oczyszcza i pozwala zrozumieć drugiego człowieka oraz sytuację, w której się znajduje. Być może nie chodzi tylko o dystans między wami.. Albo może zerwał, dlatego że czuł się w podobnej sytuacji jak Ty teraz..? Niczego nie będziesz wiedziała dopóki nie porozmawiasz :)
Myślę, że da się wytrwać w związku, jeśli się nie widujecie zbyt często, ale nie na dłuższą metę.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: aveens, data postu: Wednesday, March 27, 2013 13:39
heh, no wiesz... jeśli kochasz to bądź z nim, podobno miłośc nie zna granic :D
aveens Postów: 0
Konto od: 9.03.2013
Miasto: Lubliniec