Witam,

Proponuję stworzyć dział z VIDEO CHATEM za pośrednictwem KAMERKI INTERNETOWEJ, jak to zrobiła już dawno temu konkurencja, tworząc http://fotka.tv/ i raczej nie żałują decyzji. Byłem na tamtej stronie od początku + tez jakiś czas moderowałem. Więc znam ich słabe punkty, wiem czego tam nie ma a być powinno, jakie oczekiwania względem takich stron mają widzowie. Mogę również zorganizować ekipę moderatorską z dużym doświadczeniem w tej branży, oraz też stworzyć REGULAMIN takiej strony.
Więcej to strona techniczna, potrzebny jest oddzielny bardzo pojemny server, stworzenie całej struktury od strony IT.
Marketing w tej branży jest niepotrzebny, bo portal rozreklamują inni userzy u konkurencji, gdy będziemy mieć lepszy Regulamin i wytrzymałe servery. W ciemno mogę zadeklarować, że pomysł wypali, napłyną nowi Userzy, gdyż jest spore zapotrzebowanie na naszym NETowym rynku na tego typu portale. W Polsce w porównaniu do krajów 'zachodu' ten biznes jeszcze raczkuje, a rynek jest otwarty, duży i jeszcze niezbadany!

Gdyby pomysł się spodobał, proszę Administratora o kontakt.
pstrykunio Postów: 0
Konto od: 5.01.2013
Miasto: Warszawa