Temat zbiorczy dot. zakupu sprzętu

Permalink Autor: brygadzista, data postu: Friday, January 11, 2013 17:49
Powiem wprost - niedobrze mi się robi, gdy wchodzę w dział sprzętu chcąc poczytać o ciekawostkach albo przejrzeć ciekawe opinie na temat różnych urządzeń. Co drugi temat brzmi "Chcę kupić lustrzankę ale nie wiem jaką" albo "d3000 czy 500d". Tego typu tematów jest miliardy. Proponowałbym zatem stworzenie TEMATU, w którym każdy chcący zakupić jakiś sprzęt mógłby zapytać nie tworząc nowego tylko po prostu dopisując post. Przekopywanie całego forum w poszukiwaniu czegoś ciekawego stało się ostatnio strasznie męczące bo zamiast czytać coś dobrego widzę dziennie kilka tematów wyżej wymienionego typu. Rozumiem, że każdy ma własne upodobania i aparat służy im do różnych zdjęć, ale człowiek potrafiący pisać jako tako zgrabne wypowiedzi jest w stanie ująć cały swój problem w jednym poście nie musząc tworzyć osobnego tematu i robić z forum sterty bełtów. Myślę, że duża część ludzi (głównie tych mających konto od dłuższego czasu i dość aktywnie korzystających z forum) myśli podobnie. Proszę więc o opinie, może ktoś z góry ruszy głową i zrobi z tym w końcu porządek :)
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: photomy, data postu: Friday, January 11, 2013 23:35
Podpisuję się rękami, nogami i czym to tam jeszcze pod tą propozycją. Zróbmy porządek z tym forum, są naprawdę wartościowi ludzie, jednak toną we spamie.
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: promarandza, data postu: Thursday, July 11, 2013 10:53
http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/34645
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn