Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dlaczego mamy odczuwać czyjeś emocje? - Forum Photoblog.pl

Dlaczego mamy odczuwać czyjeś emocje?

Permalink Autor: nozaryczno, data postu: Monday, December 10, 2012 12:40
Po co nam one? Większość ludzi cierpi z miłości, złego kroku za dużo myśli o kimś, a potem różne rzeczy wyprawia (np spadając z 10 piętra). Co on chciał nam pokazać? Dlaczego ludzie się kochają? Po co im uczucia. Jesteśmy tacy starzy a wciąż nie rozumiem niczego... Tyle można myśleć, robić, odczuwać. Ale jak to odczuje to po co? Jak wszystko się zmieni i tak deadniemy xd Jak jest sens istnienia człowieka, naszych pragnień?
dziś mi się zrobiło na dziwne przemyślenia
nozaryczno Postów: 0
Konto od: 20.07.2010
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: , data postu: Thursday, March 14, 2013 16:40
Czyżby miałeś tak zwanego "doła" i nie widziałeś sensu życia..? :)
powiem Ci, że może nie jestem zbyt stara, ale mam spore doświadczenie życiowe. Uczucia w życiu, według mnie, są przede wszystkim po to byśmy mogli odczuwać czym jest nasze życie! Że potrafi nam dać porządnego kopa, ale także wiele przyjemności :) Przede wszystkim szczęście, jest to cudowne uczucie, które Ci polecam. Myślę, że do tego dąży każdy człowiek, wiadomo, każdy szczęście rozumie inaczej. Poza tym te gorsze odczucia myślę że są po to byśmy nie przyzwyczajali się do tych dobrych uczuć, musi zachodzić harmonia.
Ważne jest to, byśmy nie rzucali się z tak jak powiedziałeś 10 piętra gdy coś nam się nie uda, trzeba pracować nad sobą :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: szarlotka1111, data postu: Thursday, March 28, 2013 23:01
Zgadzam się, dodam jeszcze że każdy nowy dzień można traktować jaką szanse na lepszy dzień, pomimo że poprzedni nie był w pełni udany. Było - mineło. Traktuj każdy nowy dzień, jak kolejna czystą kartke papieru, którą trzeba zapełnić. Pomimo porażek trzeba sobie radzić, głowa do góry, nie oglądać się za siebie, nie wazne jak bardzo było by to trudne :)
szarlotka1111 Postów: 0
Konto od: 28.03.2013
Miasto: Lublin