Jaki internet jest najlepszy?

Permalink Autor: panidamianowax3, data postu: Sunday, September 27, 2009 12:29
ja mam orange freedom i nie narzekam ;] mam go ponad rok a jeszcze nie mialam z nim problemów;P
jeśli szczęście to tylko z Toba;** Damian ;*
panidamianowax3 Postów: 356
Konto od: 22.05.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: bolster, data postu: Thursday, December 10, 2009 17:39
Cytat naeniss
Akurat to, 'skąd' masz internet nie ma żadnego w/g mnie znaczenia, ja mam neostradę i jestem z niej zadowolony, a z drugiej strony mój kumpel na nią bluzga. To zależy od różnych rzeczy, a tak na prawdę jeśli nie jesteś
bardzo wymagający/a to nie poczujesz tej różnicy aż tak bardzo. (przy takim samym łączu u różnych operatorów).

co do neostrady to się nie zgodzę,strasznie zamula itp:
Netia jest dobra
bolster
bolster Postów: 452
Konto od: 16.09.2009
Miasto: England
Permalink Autor: wyscigowepudelkopobutach, data postu: Friday, February 5, 2010 13:33
@Topic

Droga koleżanko, chodziło Ci chyba o dostawcę sieci, ciężko zdefiniować jaki internet jest najlepszy ponieważ internet to http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet
wyscigowepudelkopobutach Postów: 3
Konto od: 16.06.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: chihara, data postu: Tuesday, February 9, 2010 14:12
Witam:) Naeniss jesteś zadowolony z Netii? Nie zamula Ci? Pytam, bo sama korzystalam, ale jak tylko przerywala, nie moglam rozwiąać prolemu, bo Panowie z biura obsługi twierdzili, ze to kwestia mojego routera:/.
Korzystam teraz na próbe z Neostrady, na razie jest ok, ale widze , że opinie rozne.
Na szczescie moge spokojnie przetestować w ciągu 3 miesięcy i bez problemów oddać "jak coś"
chihara Postów: 3
Konto od: 9.02.2010
Miasto: warszawa
Permalink Autor: xpl0173r, data postu: Friday, February 12, 2010 11:59
Szybki, nie zamulający, i nie ocenzurowany ;P

God gave us people to love and things to use, where the hell does babylon get it to use people and love things?
xpl0173r Postów: 152
Konto od: 13.01.2010
Miasto: Lubin
Permalink Autor: dobryduszek1, data postu: Monday, February 15, 2010 15:26
Polecam skorzystanie z serwisu dostawcy-internetu.pl. Mają tam świetną bazę operatorów, tak więc jest z czego wybierać. Polecam :)
dobryduszek1 Postów: 1
Konto od: 15.02.2010
Miasto: Duchowo
Permalink Autor: marqes, data postu: Monday, February 15, 2010 19:13
Błehehehe-Neostrada to jeden wielki ERROR!!!...
Pisze szybkość 3 mb a sciaga mi po 30kb/s ... zal patrze na neo...jak jzu to Netia:]
Ale najlepsza jest radiowka...
Kocham Rocka!

www.tittle.fora.pl-Moje forum 4FUN:]

marqes Postów: 3
Konto od: 17.01.2010
Miasto: Wodzisław Śląski
Permalink Autor: mariodevil, data postu: Monday, February 15, 2010 22:53
Play Online. Polecam :)
mariodevil Postów: 19
Konto od: 15.02.2010
Miasto: Leszno
Permalink Autor: vegoss, data postu: Wednesday, February 17, 2010 23:43
ja mam od niedawna neo 2mb wziąłem sobie na próbę, bo teraz jest taka opcja
i jestem zadowolony  bo przynajmniej nie przerywa.  Wcześniej korzystałem z netu radiowego i  odradzam całkowicie , właśnie przez problemy w czasie pogody .
vegoss Postów: 4
Konto od: 17.02.2010
Miasto: Otwock Mały
Permalink Autor: xpl0173r, data postu: Thursday, February 18, 2010 14:25
A ja 10 Mbps za mniej niż 60 zeta;P

God gave us people to love and things to use, where the hell does babylon get it to use people and love things?
xpl0173r Postów: 152
Konto od: 13.01.2010
Miasto: Lubin
Permalink Autor: bazyli18, data postu: Friday, February 19, 2010 16:46
Cytat vegoss

ja mam od niedawna neo 2mb wziąłem sobie na próbę, bo teraz jest taka opcja
i jestem zadowolony bo przynajmniej nie przerywa. Wcześniej korzystałem z netu radiowego i odradzam całkowicie , właśnie przez problemy w czasie pogody .

Wiadomo, ze kablowy bedzie lepszy i stabilniejszy od radiowego. Pod wzgledem zreszta neostrada ma niezle notowania (tzn. chodzi mi o zasieg). A jak masz 2 Mbps, to wziales z tv?
czy ktoś ma i może mi powiedzieć co kryje się pod nazwą” 40 najpopularniejszych kanałów” w TP?Czy TVP1, polsat, wchodzi w to, bo już sam nie wiem, a na stronie nie mogłem znaleźć info na ten temat
bazyli18 Postów: 15
Konto od: 25.11.2008
Permalink Autor: stas1958, data postu: Monday, May 31, 2010 13:56
Niech Was opatrznosc broni przed korzystaniem z usług Netii. Internet jako tako działa - awarii mało ale jak jest to godzinami czekasz na połaczeniem z Hotline-m. Jesli bierzesz od nich w usłudze telefon to stawiają Ci go na internecie i masz tzw. VOIP telefon a to działa jak chce. Zawiesza sie i Ty o tym nie wiesz wiec potem dowiadujesz sie od ludzi ze wciąz masz zajety numer telefonu. A najlepsze jest jak juz nie chcesz przedłuzyć umowy. Upowazniłem DIALOG do przejecia mojego (10 lat mam go w firmie) numeru telefonu. Dokumenty wysłane 20 kwietnia do 17 maja nikt na nie nie odpowiada i przelatuje Ci termin wypowiedzenia. I tak kolejne 30 dni. A w miedzyczasie kwota opłaty za Internet z 73 zł skacze na 170 zł netto (najdrozszy net w Unii) bo juz nie jestes ich Klientem i rżną Cie z cennika. Nie ma sie do kogo odwolac. Nikt personalnie za to nie odpowiada. Kolejne 30 dni leci a Ty siwiejesz dostając faktury. Nie polecam - horror. Najgorsze 12 miesiecy w moim zyciu.
stas1958 Postów: 1
Konto od: 31.05.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: photoblogowicz, data postu: Monday, May 30, 2011 09:28
Po pierwsze szybki.
Po drugie bezawaryjny.
Po trzecie bezplatny.

Otot najlepszy internet :)
Nosił wilk razy kilka, póki mu się ucho nie urwało.
photoblogowicz Postów: 55
Konto od: 3.05.2011
Miasto: Polska Wieś
Permalink Autor: administartor, data postu: Tuesday, July 12, 2011 23:03
Ja osobiście posiadam internet z Vectry 16Mb i jestem z niego zadowolony ;D Kiedy pobieram, prędkość potrafi dojść do ok. 950kb/s (Mam stary sprzęt, pewnie na nowszym byłoby jeszcze szybciej)
administartor Postów: 3
Konto od: 10.03.2011
Permalink Autor: majkowaaa, data postu: Sunday, August 7, 2011 14:06
ja mam neostradę i jestem z niej zadowolona, dobrze chodzi : D
majkowaaa Postów: 1
Konto od: 6.08.2011
Miasto: Skarżysko-Kamienna
Permalink Autor: lolrotflxd, data postu: Saturday, August 13, 2011 19:07
zdecydowanie Vectra. szybkość taka, jaka jest w umowie, cena bardzo przystępna, a i z serwisem nie ma problemów :)
lolrotflxd Postów: 7
Konto od: 29.05.2008
Miasto: Koszalin