Kto potrafi przebijac uszy ???

Permalink Autor: derdeth, data postu: Tuesday, October 30, 2012 11:46
Szukam kogoś kto potrafi zrobić np  tragus !!!
derdeth Postów: 1
Konto od: 30.10.2012
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: hilarykulfon, data postu: Friday, November 30, 2012 14:26
najlepiej to idź do jakiegoś studia tatuażu, nigdy do kosmetyczki - one nie dezynfekują narzędzi!!! nie rób tego w domu bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc...
hilarykulfon Postów: 5
Konto od: 29.11.2012
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: w8th, data postu: Monday, November 25, 2013 13:47
Cześć,

Żadna trudność, i o ile zachowa się podstawowe środki higieny, czyli umyje łapki i alkoholem zdezynfekuje narzędzia tortur to nie powinno być problemów. Z doświadczenia wiem że samo przekłuwanie nie boli, o ile zrobi się to sprawnie. Samemu sobie da się ale wygodniej jest jeśli robi to ktoś (po prostu wygodniej jest stanąć itp...) Mój sposób to :

1) jabłko, ewentualnie ziemniak przekrojony na pół albo w kwadracik ;-))

2) kolczyk - ale nie żadne kółko tylko prosty jakiś 'pinezka' na początek.... kolczyk najlepiej naostrzyć za pomocą pilniczka czy papieru ściernego... im bardziej naostrzymy tym łatwiej pójdzie przekłuwanie..... Ziemniak albo jabłko z tyłu ucha przykłądamy - kolczyk z przodu.... ciśniemy i ucho przekłute... zakłądamy zapinkę i zrobione

wystarczy poczekać az się zagoi i potem można zmieniać kolczyki

Przy przekłuwaniu igłą samo przekłucie igłą nie boli, ale ból jest dopiero gdy się wpycha kolczyk..... dlatego ja sobie wolałam przekłuwać ucho naostrzonym kolcem ;)))

btw - ucho to pikuś.... można zrobić samemu ale tego bym się nie odważyła www.smiesznefilmy.net/kolczykowanie-przekluwanie-wargi to dopiero trzeba mieć stalowe nerwy ;-))) misłabo od samego patrzenia

ciau!
w8th Postów: 4
Konto od: 25.11.2013
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: sebajedrzejczak, data postu: Tuesday, August 26, 2014 11:54
W moim mieście możesz iść do Kota, ona zajmuje się tatuażem, ale może też przebić uszy na kolczyki, nawet za darmo.

Miasto: Tychy