Zdrada w związku

Permalink Autor: kasiia00, data postu: Thursday, August 23, 2012 11:53
Zdraaaada w zwiąku .  Czy warto to wybaczyć i byc dalej razem, czy odpuścic ?
kasiia00 Postów: 0
Konto od: 31.05.2012
Miasto: Rypin
Permalink Autor: zielonezielsko, data postu: Monday, August 27, 2012 15:00
to zależy jaka sytuacja, ja jednak jestem tego zdania, ze jesli zdradzil/a raz, to zrobi to drugi, nawet po czesci nieswiadomie... z biegiem czasu mysle, ze bym wybaczyla, ale nie wrocilabym juz.
zielonezielsko Postów: 1
Konto od: 2.08.2010
Miasto: Lubań
Permalink Autor: oliniema, data postu: Sunday, October 14, 2012 22:18
Nie ma żadnego sensu wybaczać. Ktoś kto zdradził zniszczył to wszystko na co pracowaliście od początku znajomości od początku związku i co tyle pracy a on/ona poszedł na bok ? Pf, niech idzie jak rozumu brakuje albo uczuć
oliniema Postów: 0
Konto od: 25.07.2012
Miasto: Tumidaj
Permalink Autor: aveens, data postu: Wednesday, March 27, 2013 13:44
ja bym nie wybaczyła! ale zależy też jaka zdrada bo nie wiem co się u was tam stało ^^
ale jeśli cię zdradził to znaczy że cię nie kocha bo jakby kochał to by tego nie zrobił! -.-
aveens Postów: 0
Konto od: 9.03.2013
Miasto: Lubliniec
Permalink Autor: inanna, data postu: Thursday, March 28, 2013 22:06
łatwo powiedzieć, że się nie wybaczy, że ma się swój honor. Ale kiedy dojdzie do tego, że ukochana osoba zdradziła, ciężko jest odejść.
inanna Postów: 4
Konto od: 26.06.2008
Miasto: Piła
Permalink Autor: franek00f, data postu: Friday, March 29, 2013 10:34
Ktoś kto raz zdradził zrobi to drugi raz? GÓWNO PRAWDA. :) Są różni ludzie, różne sytuacje, kiedy dochodzi do zdrady - przelizać się można, pójść do łóżka... Poza tym - trzeba jeszcze się zastanowić dlaczego druga osoba to zrobiła, nie mówię że to jest 'Twoja wina, że zostało się zdradzonym' ale jeżeli zachowujesz się tak, że odrzucasz drugą osobę, zachowujesz się jak niedojrzałe dziecko, prostym sposobem 'ucieka się do kogoś innego' - dla mnie to jest normalne. Wiadomo jeszcze, że są osoby które po prostu się bawią, ale nie wszyscy są tacy - trzeba pamiętać. Dlatego żeby utrzymać związek nie wolno zachowywać się jak ktoś kto zawsze ma rację, czepiać się o wszystko, a wtedy jeżeli obydwie osoby pokazują że im zależy - nie ma możliwości o zdradzie. ;] Myślę, że jeżeli był to raz to trzeba porozmawiać i jak na moje w zależności od sytuacji i starań można dać drugą szansę. To tyle ode mnie. :)
franek00f Postów: 1
Konto od: 13.03.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: xsmokexweedx, data postu: Monday, April 1, 2013 15:11
. Odpuścić ? jak można po prostu odpuścić sobie kogoś kogo "KOCHAMY" nigdy nie rozumiałam dlaczego ludzie mówią jak bardzo się kochają i jakie to mają plany na przyszłość a przy pierwszym lepszym  kłopocie mówią sobie "nara"
Więc moim zdaniem jeśli kogoś naprawdę kochamy , zależy nam to prędzej czy późnej wybaczymy . Ale tylko jeśli inicjatywa wypływa w obydwóch stron , oby dwie osoby muszą chcieć nowego początku . Jedna sama nic nie zdziała .
xsmokexweedx Postów: 1
Konto od: 9.12.2012
Miasto: Kluczbork
Permalink Autor: magdula17, data postu: Friday, May 3, 2013 22:19
Ja bym nie wybaczyła..jak już raz nie bał się zdradzić to na pewno zdradzi jeszcze nie raz...
magdula17 Postów: 0
Konto od: 2.05.2013
Miasto: Łowisko
Permalink Autor: panzielonytopek, data postu: Saturday, May 11, 2013 16:30
no ja mam taka sytuacje siedzę w zakładzie a moja dziewczyna ma na boku chłopaka ....
panzielonytopek Postów: 1
Konto od: 11.05.2013
Miasto: Siedlce