Taniec Twoje zycie ?. ?.

Permalink Autor: megafonn, data postu: Sunday, April 15, 2012 15:50
trudno mi w wieku 15 lat mówić, że taniec to moje całe życie, jest przecież jeszcze tyle ważnych spraw. jendak, bez tańca nie potrafiłabym narmalnie funkcjonować. w moim stanie nie potrafię już przejść od pokoju do pokoju nie robiąc po drodze piruetu albo nie skacząc w rytm muzyki w słuchawkach. rok temu miałam zrezygnować, teraz wiem, że popełniłabym ogromny błąd.
megafonn Postów: 2
Konto od: 26.02.2012
Miasto: Sieraków
Permalink Autor: kasiekkk123, data postu: Tuesday, April 24, 2012 08:49
Ja nie mogę powiedzieć , że taniec to moje życie . Robię to od mniej więcej 2 lat , ale w domu , nie pokazuje się z tym publicznie . Niewątpliwie , jest to moja ogromna pasja , ale oprócz tańca istnieją dla mnie inne rzeczy takie jak rodzina , przyjaciele , miłość . Taniec jest dla mnie ogromnie ważny , ale nie poświęciłabym dla niego tych wszystkich wartości . Tak postępują tylko osoby , dla których nie liczy się nic więcej - tylko taniec . Są to fanatycy , zawodowcy . Ja się do nich nie zaliczam na pewno .
kasiekkk123 Postów: 3
Konto od: 2.03.2012
Miasto: Działoszyce
Permalink Autor: kotkaaa97, data postu: Sunday, May 13, 2012 21:38
macie rację! taniec zawsze mnie odstresuje. tańczę bo lubię a nie dlatego żeby pokazać komuś jak tańczę. często podczas sprzątania mam słuchawki na uszach i tańczę z mopem. tak wiem to śmieszne, ale najważniejsze, że nikt tego nie widzi i czuję się dobrze kiedy tańczę sama dla siebie
kotkaaa97 Postów: 1
Konto od: 30.04.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: joasiaa3322, data postu: Tuesday, May 15, 2012 19:08
Taniec - coś co kocham, coś, przez co wyrażam to co czuję. tańczę kiedy tylko usłyszę muzykę. kocham to!
joasiaa3322 Postów: 1
Konto od: 15.05.2012
Miasto: Kałuszyn
Permalink Autor: patryk1117, data postu: Tuesday, May 15, 2012 19:15
Taniec to może nie moje życie.
Ale to co pomaga mi się odstresować kiedy jestem zdenerwowany.
Kiedy słyszę muzykę nie mogę nie zatańczyć kocham to bo to mi pomaga.
Tanie wyraża moje uczucie. :P xD
patryk1117 Postów: 1
Konto od: 15.05.2012
Miasto: Sochaczew-Wieś
Permalink Autor: atme, data postu: Friday, June 22, 2012 18:18
Każdy lubi tańczyć.
Ale dla mnie taniec jest czymś, czego  w słowach wyrazić nie można. Uspakaja mnie, ale jednocześnie podnosi ciśnienie. Kiedy tańczę, niby się męcze, ale tak naprawdę odpoczywam.
atme Postów: 1
Konto od: 15.08.2010
Miasto: Barcin
Permalink Autor: dzastaiherma, data postu: Sunday, July 8, 2012 12:46
Hmm... Ja od dzieciństwa tańczyłam ludowy, później się przerzuciłam  na nowoczesny... Teraz tańczę dalej nowoczesny, ale dostałam się do szkoły tanecznej, dlatego dalej kształcę się w tym kierunku... Oprócz nowoczesnego jest tam też współczesny, ludowy, fittness i towarzyski... Śmiem twierdzić, że taniec nie jest moim życiem.. Moje życie jest tańcem ! :D

Cytat kaszyk

Oczywiście, że taniec jest moim życiem. Praktycznie tańczyłam od zawsze. Już jak byłam mała wymyślałam z kuzynką miniukłady i tańczyłam przed rodziną. Rok chodziłam na taniec towarzyski, a teraz na discodance. Uczę się też trochę od koleżanki hip-hopu...
Jak widzicie taniec naprawdę jest moim życiemxP
Pozdrawiam wszystkie osoby kochające taniec!!

dzastaiherma Postów: 1
Konto od: 7.07.2012
Miasto: Żywiec