Praca konsultantki oriflame

Permalink Autor: oriflameczest, data postu: Friday, July 6, 2012 08:59
WITAM!
Dołącz do Oriflame i korzystaj ze wszystkich możliwości jakie daje praca Konsultanta.Co możesz zyskać:
- pracę w dogodnych dla Ciebie godzinach
- upust od cen katalogowych
- możiwość składania zamówień przez internet, stronę www, e-mail,
- przesyłki kurierskie dowolnego dnia miesiąca prosto na adres domowy
- możliwość robienia zakupów za gotówkę - przy odbiorze przesyłki lub na 14-dniowy termin płatności
- szkolenia z zakresu pielęgnacji cery, makijażu, i technik sprzedaży
- pomoc i wsparcie sponsora
- prezenty dla nowych Konsultantów w Programie Witamy
- dodatkowe przywileje dla najlepszych Konsultantów w Klasie Biznes
- katalogi , próbki i materiały promocyjne pomocne w sprzedaży
- możliwość zostania Liderem i budowania własnej Grupy Konsultantów
Ważne:
- nie masz limitu zamówień,
- nie musisz zamawiać co katalog
- pracujesz beż żadnych konsekwencji i ryzyka
- pracujesz jak chcesz , kiedy chcesz i ile chcesz
- otrzymujesz ode mnie wsparcie na każdym etapie swojej kariery w Oriflame

KONKURSY,KONKURSY!przez pierwsze trzy katalogi obowiązuje program WITAMY,gdzie zdobywasz świetne nagrody:)

Jeśli jesteś zainteresowana - podaję kontakt:
paulinaju@wp.pl
lub PW.
oriflameczest Postów: 3
Konto od: 27.06.2012
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: 0iris0, data postu: Thursday, September 6, 2012 10:35
Prosta i przyjemna praca w internecie !!

Zapraszam Cię, na moja stronę, która jak myślę- może Cie zainteresować. Czy słyszałaś już o grupie MojeOri? Jesto to grupa konsultantek Oriflame, działających wg. nowej metory OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój własny biznes, pracując głównie przez internet. Jeśli jesteś zainteresowana/y , zapraszam Cię na moją stronę- tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
Zapraszam-     www.kasiawar.mojeori.pl
0iris0 Postów: 3
Konto od: 10.10.2010
Miasto: kraków
Permalink Autor: orimonika, data postu: Monday, March 11, 2013 21:03
Jeszcze jakiś czas temu naprawdę wahałem się czy w to wejść czy zacząć pracę w firmie oriflame. Dałem się namówieć i nie żałuę, praca bardzo mi się podoba, mogę realizować swoje plany i marzenia. Oriflame to jedna z najlepszych firm kosmetycznych w Europie, dołączając do niej tak naprawdę nic się nie ryzykuje, no może 1 zł podczas rejestracji. Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze się wahają :)
orimonika Postów: 1
Konto od: 11.03.2013
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: agland, data postu: Monday, September 9, 2013 01:29
Potwierdzam to co napisali moi przedmówcy. Ja też jestem w Oriflame od kilku lat i od tego czasu moje życie zmieniło się diametralnie. Wszystko co teraz osiągam mam dzięki współpracy z firmą Oriflame. Dlatego jeśli ktoś waha się chociażby tylko troszkę zapraszam do kontaktu i odpowiem na wszelkie pytania.
agland Postów: 1
Konto od: 9.09.2013
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: annagalant, data postu: Sunday, July 20, 2014 18:44
Nie jest to praca dla każdego. Nie ma w życiu nic za darmo. To jaką drogę wybierze się w Oriflame to już indywidualna kwestia każdego. Ja przez kilka lat byłam zamknięta w właśnie takich myślach, że to akwizycja, wciskanie ludziom kosmetyków, albo musisz mieć bardzo dużo znajomych, którzy będą kupowali od Ciebie aby coś zarobić.

Jak bardzo się myliłam. Wszystko zależy od tego w jakiej grupie się znajdziesz, na jakie wsparcie Twojego lidera możesz liczyć, a możliwości są nieograniczone. Obecnie jest to moja jedyna praca zarobkowa. Porzuciłam pracę na etacie, gdyż to nie było dla mnie. Teraz to sama jestem sobie szefem, a ryzyka zamknięcia biznesu - jak to może być ze swoją firmą praktycznie nie ma. Wystarczyło się przestawić z "dorabiania" na "zarabianie" a teraz pieniądze odgrywają drugorzędną rolę. Liczy się coś więcej: swój rozwój, kontakt ze świetnymi osobami i praca w świetnej atmosferze kiedy chcę i ile chcę.

Zapraszam do rejestracji w mojej grupie, każdemu pomogę odnieść sukces, wystarczy chcieć :-)

Rejestracja do klubu Oriflame

Na blogu znajdziecie kontakt do mnie. Odpowiem na każde nurtujące was pytanie.
Treść dodana do postu 20-07-2014 o godzinie 18:46
http://annagalant.blogspot.com/p/rejestracja-do-oriflame.html
annagalant Postów: 1
Konto od: 20.07.2014
Miasto: Kraków