Homoseksualizm to wynaturzenie. Propagowanie go jest złym zjawis

Permalink Autor: coldes, data postu: Tuesday, May 1, 2012 20:04
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/libicki-homoseksualizm-to-wynaturzenie-propagowani,1,5119678,wiadomosc.html

BEKA Z LIBICKIEGO
fuck you
coldes Postów: 6
Konto od: 1.05.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: radogost, data postu: Thursday, May 24, 2012 11:51
Szkoda czasu na kretyna
radogost Postów: 118
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: hajdukowa, data postu: Saturday, June 23, 2012 19:52
Może trochę przesadził, ale trzeba pamiętać, że każdy ma swoje zdanie - niestety, nikt mi nie rozkaże akceptować homoseksualistów, a oni domagając się swoich praw muszą liczyć się z tym, że oni również muszą zaakceptować moje. Generalnie wyznaję zasadę "szacunek za szacunek", bez przesady w obydwie strony :)
hajdukowa Postów: 1
Konto od: 21.06.2012
Miasto: Aarhus
Permalink Autor: radogost, data postu: Sunday, June 24, 2012 15:28
Ale Libicki nie wyraża tu żadnej opinii. Homofobia nie ma racjonalnego podłoża, jest lękiem. Nie można na jej podstawie prowadzić racjonalnej polityki, ani nie można jej traktować jako jednego z poglądów, który ma prawo być głoszony w debacie publicznej na równych zasadach. Przykładowo nie mogę chcieć wykluczyć z demokracji pana Kowalskiego tylko dlatego, że go nie lubię, jest brzydki i się z nim nie zgadzam, chyba, że nie akceptuję zasad demokracji i wykluczam się z niej sam. Tertium non datur.
Permalink Autor: erjotpe, data postu: Thursday, July 5, 2012 00:34
Ciekawe kto z was odważyłby się pojechać np. do Iranu albo innego muzułmańskiego kraju i tam powiedzieć Muslimom prosto w twarz, że są kretynami, jeśli twierdzą, że homoseksualizm jest „zły” i należy go zwalczać? Hehe. Całkowicie tutaj abstrahuję od demokracji.
erjotpe Postów: 6
Konto od: 22.06.2012
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: radogost, data postu: Thursday, July 5, 2012 10:19
Dokładnie, religijny fanatyzm to spory problem. W Iranie wygląda to dość skrajnie, choć i w Polsce nie jest całkiem dobrze. Ale to się zmieni ;)
Permalink Autor: tomeh, data postu: Monday, August 20, 2012 07:48
Jakie tam zdanie, homo to nie problem - to ludzie tak jak inni. Kogo interesuje co robią inni to jest żałosny człowiek. Niech każdy interesuje się sobą i będzie idealny.
tomeh Postów: 154
Konto od: 7.06.2010
Miasto: Goleniów
Permalink Autor: patti14singer, data postu: Tuesday, August 28, 2012 18:07
Każdy interesuje się sobą? Przecież żyjemy w społeczeństwie i każdy w jakimś stopniu musi się liczyć ze zdaniem innych. Co mam powiedzieć swojemu dziecku, które zobaczy dwóch całujących się w miejscu publicznym dorosłych facetów? Wolność Tomku w swoim domku... ale bez przesady. W Polsce jest ok. 80% katolików, a nasza religia uczy, że homo jest chorobą, którą można leczyć. Więc homo? ok... ale nadanie jakiś wymyślonych ugodnień? NIE
patti14singer Postów: 1
Konto od: 28.08.2012
Miasto: Poręby Dymarskie
Permalink Autor: radogost, data postu: Wednesday, August 29, 2012 14:59
Czyli możliwość zakładania związków i zawieranie małżeństw jest "wymyślonym udogodnieniem"? Pewnie tak, ale nie rozumiem co w nich złego? Dlaczego jedni mają mieć owe udogodnienia, a inni nie? Jest jakieś kryterium, które nie byłoby wykwitem żadnej fobii? A co powiedzieć dziecku, które zobaczy dwóch całujących się facetów? To samo co wtedy, kiedy widzi całujących się faceta i kobietę. W czym problem?
Permalink Autor: hasanhalu666, data postu: Thursday, September 13, 2012 21:25
Cytat patti14singer
nasza religia uczy, że homo jest chorobą

Religia nas tego uczy? Myślałem, że to raczej naukowe eksperymenty potwierdziły możliwość endokrynologicznego wyleczenia homoseksualizmu u baranów, co świadczy o tym, że to jednak jest choroba. A skoro leczy się przymusowo chorych na schizofrenię to po odkryciu działającej kuracji dla ludzi, homoseksualiści również powinni zostać poddani leczeniu. Ale niestety badania nad tego typu sprawami zostaną zapewne niedługo zakazane.
hasanhalu666 Postów: 8
Konto od: 26.08.2012
Miasto: Łowicz
Permalink Autor: radogost, data postu: Thursday, September 13, 2012 22:45
Schizofreników leczy się przymusowo? W jakimś strasznym i dziwnym kraju żyjesz... Jednak Polska nie jest taka zła
Permalink Autor: radogost, data postu: Thursday, September 13, 2012 22:51
Zakazywanie badań też... Biedaku, jak Ci pomóc? :(( Ale o tych badaniach na baranach to nie słyszałem. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?
Permalink Autor: hasanhalu666, data postu: Friday, September 14, 2012 17:26
Cytat radogost

Schizofreników leczy się przymusowo? W jakimś strasznym i dziwnym kraju żyjesz... Jednak Polska nie jest taka zła

,,Ustawa z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego jako zasadę również przyjmuje obowiązek uzyskania zgody pacjenta. Zgodnie z treścią art. 3 pkt 4 ustawy pod pojęciem „zgoda” należy rozumieć „swobodnie wyrażoną zgodę osoby z zaburzeniami psychicznymi, która – niezależnie od stanu jej zdrowia psychicznego – jest zdolna do zrozumienia przekazywanej w sposób dostępny informacji o celu przyjęcia do szpitala psychiatrycznego, jej stanie zdrowia, proponowanych czynnościach diagnostycznych i leczniczych oraz dających się przewidzieć skutkach tych działań lub ich zaniechania”.
Z treści art. 22 ust.1 ustawy wynika, że warunkiem przyjęcia do szpitala psychiatrycznego jest uzyskanie pisemnej zgody pacjenta. Art. 33 ustawy wymienia świadczenia zdrowotne, których realizacja nie jest możliwa bez zgody pacjenta. W pozostałym zakresie konieczność odbierania zgody można wysnuć z tych przepisów, które wyrażają uprawnienie do działania bez zgody pacjenta.
W sytuacji, gdy zachowanie osoby wskazuje na to, że z powodu zaburzeń psychiatrycznych może zagrażać bezpośrednio własnemu życiu albo życiu lub zdrowiu innych osób bądź nie jest zdolna do zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych, może być ona poddana badaniu psychiatrycznemu bez jej zgody, a gdy jest małoletnia lub ubezwłasnowolniona całkowicie bez zgody jej przedstawiciela ustawowego (art. 21 w/w ustawy)."
http://www.prawaczlowieka.edu.pl/index.php?dok=f333160e6b20ba37686da89bbe5fab728a7d3d24-d3

Raczej u wszystkich schizofreników występują czynniki dopuszczające możliwość leczenia bez zgody pacjenta. Można oczywiście powiedzieć ,,możliwość jest ale nie ma przymusu", lecz jeżeli chory zachowuje się w sposób zagrażający życiu jego i osób w jego otoczeniu, to pewien przymus kuracji już się pojawia.

Cytat radogost
Zakazywanie badań też... Biedaku, jak Ci pomóc? :((

W wielu krajach zakazane jest prowadzenie badań nad klonowaniem ludzi w celu ich pomnażania. Nie wiem jak sprawa ma się w Polsce ale samo zjawisko zakazywania badań występuje.

Cytat radogost
Ale o tych badaniach na baranach to nie słyszałem. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Z artykułu, w którym o tym przeczytałem, pamiętam tylko fakt wyleczenia oraz hormonalną metodę leczenia.
hasanhalu666 Postów: 8
Konto od: 26.08.2012
Miasto: Łowicz
Permalink Autor: malek19, data postu: Wednesday, September 26, 2012 15:20
a co kogo obchodzi jaką ma orientację?

Zastanówcie się, ile to odwagi trzeba mieć, aby się przyznać publicznie, że jest się w mniejszości, ile trzeba znieść wyzwisk i wytykania palcami bo pech chciał, że jest się innym od większości.
malek19 Postów: 5
Konto od: 26.09.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: pegaziu, data postu: Sunday, January 13, 2013 20:55
Nie mam żadnych uprzedzeń wobec homoseksualistów i zupełnie nie przeszkadza mi ich orientacja ani upodobania czy potrzeby. Nie uważam się za homofoba ani nie sympatyzuję też z nimi.
Uważam, że powinni mieć możliwość legalizacji swoich związków. To pewnie zupełnie zbędne z perspektywy uczuć, ale bardzo praktyczne i przydatne z perspektywy prawa. Jeżeli ktoś żyje z drugą osobą przez wiele lat i tworzą jakiś związek, to czemu nie.
Nie dopuszczam jednak nawet myśli o adopcji dzieci przez pary homoseksualne. To zupełnie wbrew naturze. Jak chcą mieć dzieci, to niech spłodzą i urodzą. To podobno najłatwiejsze. Wychowanie jest dużo trudniejsze!
Traktory i maszyny rolnicze opisy i opinie urzytkowników
pegaziu Postów: 38
Konto od: 4.01.2013
Miasto: Przedecz