"Przepis na życie"

Permalink Autor: roslyn, data postu: Tuesday, April 3, 2012 00:48
Zakładam ten temat z nadzieją, że nie ma już takiego wątku. Szukałam, ale ze względu na porę mogłam przeoczyć.

Osobiście uważam, że jest to jedna z naprawdę najlepszych polskich produkcji i seriale typu "Pierwsza miłość" czy jakieś "Barwy szczęścia" mogą się przy nim chować! Na prawdę przemyślany, genialny scenariusz, znakomita obsada, jedyne co mnie boli to fakt, że na przykład serial "Julia", nudny jak flaki z olejem i nie wiadomo czy się na nim śmiać czy płakać, jest emitowany pięć razy w tygodniu, a ten tylko raz:( Jest to oczywistym faktem, ale mimo wszystko czekanie cały tydzień jest taaakie irytujące!

Jak już wspomniałam, grają tam na prawdę dobrzy aktorzy, najbardziej lubię jednak Polę, Olszówka jest po prostu fenomenem w tym serialu. Podoba mi się też to, że serial ten jest w zasadzie skierowany do ludzi z każdej grupy wiekowej, jako, że grają w nim trzy pokolenia, które reprezentują zdecydowanie Mania, Anka i Irena :)

Napiszcie swoje opinie o tym serialu! Kto jest wg Was najciekawszą postacią?
roslyn Postów: 29
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: opena, data postu: Thursday, May 10, 2012 23:08
W sumie to podzielam twoja opinię :>
lecz 'Pierwsza miłość' to również dobry serial.
'Przepis na życie' ma dobrą obsadę aktorską :>
Uwielbiam Mańkę i jej historie w serialu :)
jest świetną aktorką.
opena Postów: 7
Konto od: 15.02.2012
Miasto: Warka
Permalink Autor: parvati18, data postu: Tuesday, May 29, 2012 13:04
to jest rewelacyny serial :)taki zupełnie inny od tych wszystkich które do tej pory moglam oglądać :) zgadzam sie z twoja opinią że serial Julia jest beznadziejny a tak czesto go puszczaja ... niewiedza co dobre po prostu
Kobieta i muzyka oraz fotografia nie maja wieku :)
parvati18 Postów: 37
Konto od: 15.05.2009
Miasto: Zamość