Dancehall- gdzie mogę się go uczyć??

Permalink Autor: , data postu: Monday, May 12, 2008 19:10
Bardzo podoba mi się dancehall.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć szkoły, w której mogłabym się go uczyć...
Szukałam też w internecie sporo o tym tańcu, ale nie znalazłam kompletnie nic...
Czy wie ktoś gdzie jest taka szkoła na Śląsku... Gdzieś w pobliżu Zabrza... Może Gliwice, lub Bytom??
Konto od:
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: heape, data postu: Wednesday, May 14, 2008 12:18
Poszukaj na youtube filmików instruktażowych... coś typu how to dancehall.. z tego co pamiętam dużo było tego :) pozdrawiam i życzę udanego kręcenia tyłkiem :D
heape Postów: 3
Konto od: 2.04.2007
Miasto: Lubliniec
Permalink Autor: paulinciaxddddd, data postu: Friday, May 23, 2008 12:35
a ty jaki styl lubisz tanczyć?
paulinciaxddddd Postów: 10
Konto od: 9.05.2008
Miasto: Jarosław
Permalink Autor: fenomenalnaa, data postu: Friday, May 23, 2008 13:05
hip.-hop.
freestyle.
trochę c'walk.
; DD
fenomenalnaa Postów: 4
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, May 27, 2008 11:43
uczę się dancehall, ale ja akurat mieszkam teraz za granicą, ale poszukałam na necie.

http://szkolytanca.pl/ragga-dancehall - tu znajdziesz, ale chyba nie ma tam gdzie byś chciała ;)
Konto od:
Miasto: pozytywnego przekazu
Permalink Autor: mirembe, data postu: Monday, June 16, 2008 21:01
gdzie? w domu przed lustrem :D:)
a później na imprezę. pokazywać, ćwiczyć, łapać ruchy od innych :]
"Szukam sposobu, by kiedyśpolecieć jak Ikar, na skrzydłach tej wolności, i jeśli mam jak on spaść tospadnę jak on, ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę..."
mirembe Postów: 2
Konto od: 18.07.2006
Miasto: Włodawa
Permalink Autor: doncia1005, data postu: Tuesday, June 17, 2008 17:35
U nas jest taki Klub "Jowisz" i tu uczą dancehallu :)

Ale moja kumpela tam chodzi i twierdzi że tam iść popatrzeć to się opłaca i lepiej poćwiczyć w domu... sama się więcej nauczysz... tam uczą tylko podstaw... i zależy czy masz talent do dancehallu albo go nie masz :) ale wierzę w Ciebie xDD :) pozdrawiam i polecam się na przyszłość :)

doncia1005 Postów: 8
Konto od: 1.06.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: , data postu: Monday, June 23, 2008 16:23
No w domu przed lustrem też sobie ćwiczę i chyba jako tako mi wychodzi:) Chyba... :P
Filmiki na youtube niektóre całkiem do rzeczy, ale większość to samo badziewie... Więcej się nauczę z teledysków reggae:)
Konto od:
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: paulina5990, data postu: Saturday, July 5, 2008 18:01
na teledyskach reggea jest reggeaton -taniec wywodzący się z dancehallu z dodatkiem hip-hopu i tańca latynowskiego. Jeśli chcesz się uczyć dancehallu to w Częstochowie jest taka szkoła "salsa fever" gdzie ruszają z tym tańcem od stycznia, więcej dowiesz się na www.salsafever.pl życzę powodzenia. ;)
paulina5990 Postów: 12
Konto od: 20.01.2008
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: niemartwsieomnie, data postu: Monday, July 7, 2008 16:21
Dancehollu Można Sie Uczyc Na warsztatach z Mazurem :) Wiem Bo Sama Brałam W Nich Udział :)
niemartwsieomnie Postów: 2
Konto od: 28.06.2008
Miasto: Przyszowice
Permalink Autor: fairrusset, data postu: Thursday, October 2, 2008 17:12
wiem gdzie można uczyć się hip-hopu, freestyle lub dancehallu. w iskrze, profesjonalnym studiu tańca. wiem, bo sama uczestniczę w tych zajęciach. można wybrać co się chce tańczyć. studia: Bytom, Kraków, Gliwice, Katowice, Rybnik. ja tańczę w Rybniku. mam nadzieję że informacje się przydadzą :)
fairrusset Postów: 2
Konto od: 28.09.2008
Miasto: Gaszowice
Permalink Autor: roog, data postu: Saturday, November 14, 2009 18:53
ja chodze na treningi dancehall'u w Sosnowcu do akademi tańca beltane... bardzo fajny, energiczny taniec ^__^
roog Postów: 53
Konto od: 16.07.2008
Miasto: sosnowiec
Permalink Autor: charlotterossi, data postu: Wednesday, December 23, 2009 22:43
ja jestem z Bielska mamy 2 kluby w którym mozna się uczyc . Dakini i Cubana . a akurat do tego postu mam pytanie czy ktos ma lub wie gdzie moge znalezc tlumaczenie niektorych kroków w senie np. hot fuk jak to wyglada . wiem że dutty wine to jest tak jakby "trzepanie głowa ". Ale reszty nie moge znaleść

HELP ME
charlotterossi Postów: 1
Konto od: 15.11.2009
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: nusiiaczek, data postu: Wednesday, February 3, 2010 22:27
Jaa polecam Ci szkołe tanca "ISKRA" . jest tam naprawde baardzo duzo stylow nawet ten ktorym sie ty interesujesz ; pp .
oczywiscie zajecia sa odpłatne i rodzice podpisuja umowe na rok .. ale to wszystko znajdziesz w internecie . ^ .
Polecam bo sama do niej chodze niecałe 2 lata i jest baardzo zadowolonaa .
a jezeli nie chcesz płacic co miesiac za takie zajecia , moze poprostu pojdziesz na jakies warszaty . to  nic trudnego tylko usiasc przed "GOOGLE" i poszukac .; )) .
nusiiaczek Postów: 2
Konto od: 3.02.2010
Miasto: Bytom
Permalink Autor: myempire6, data postu: Monday, May 31, 2010 22:55
U siebie na fbl mam całkiem sporo wypisanych kroków razem z filmikami. Może komuś się przydadzą :)
myempire6 Postów: 6
Konto od: 23.05.2010
Miasto: Ostróda
Permalink Autor: yagna91, data postu: Monday, June 21, 2010 18:41
szkoła tańca prawie, że nic nie uczy
chodziłam kiedyś do Iskry chociaż na hip hop ale zrozumiałam, że jednak to nie to
na takich zajęciach uczysz się tylko układów, nigdzie tego potem nie możesz wykorzystać
lepiej włącz youtube, oglądaj ycd i z tego ćwicz taniec ;)
dancehall akurat jest bardzo prostym stylem tańca ;)
yagna91 Postów: 1
Konto od: 31.03.2010
Miasto: Katowice