RAP!

Permalink Autor: y0siekierap, data postu: Sunday, October 21, 2012 15:22
http://www.youtube.com/watch?v=SVhIv2YGBx0 - sprawdzać to, z góry dziękuję. :)
y0siekierap Postów: 2
Konto od: 19.05.2010
Miasto: Tczew
Permalink Autor: tenczyk, data postu: Tuesday, October 30, 2012 18:23
http://www.orange.pl/kid,4002756221,id,4002867080,title,eRPe,video.html

Sprawdzajcie i komentujcie na strronie jeśli łaska !5!
tenczyk Postów: 7
Konto od: 3.11.2011
Miasto: Majdan Golczański
Permalink Autor: kamil101010, data postu: Saturday, November 3, 2012 19:02
Eldo,
Skuteczne zarabianie
kamil101010 Postów: 4
Konto od: 3.11.2012
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: lalanablanalala, data postu: Friday, November 9, 2012 22:55
Należą wam się gratulacje za podanie znanych i lubianych(zwłaszcza przez osoby w wilku 10-16lat)raperów. Proponowałbym wam wszystkim dziergać haw więcej MC mniej znanych(wśród dzieci) a bardzo dobrych, z innym podejściem – konceptem – do rapu. Mówię to, ponieważ znalazłem haw tylko 5 nowych, z czego aż 4 to jakieś żarty...

Ja obecnie słucham i dla osób starszych(+18) polecam: Medium 2008(jego kolejne CD są również klawe), Tomasza Andersena(czyli Roszja/Prki Pat) – Wbrew Wskazówkom, Fisz(new CD), Afro Kolektyw(All CD), Pablo Pavo & Ludziki - 10, Okoliczny Element(new CD), Starszy Brat(czyli Jobix/zkibwoy, Kedyf, MŁD), Mały Esz(new CD. Z 2004 też oporowo), Zeus( czyli Pierwszy Milion) 2008 i 2009(z 2011 również miodzio)

Miuosh - brak mi dojrzałości w tym rapie(tematy oklepane i nie na mój wiek, proste słowa, które często jawią się w HH). Bity ma niesamowite leczy Okoliczniaki mają jeszcze lepsze a do tego szokujące  ciosy zadawane przez Pana Ninja. Taki Chada,  Miuosh, Paluch, Borixon itd. mają trochę fajnych piosenek, jednak i one dają zaledwie tymczasowego banana na gębie
Treść dodana do postu 09-11-2012 o godzinie 22:58
Należą wam się gratulacje za podanie znanych i lubianych(zwłaszcza przez osoby w wilku 10-16lat)raperów. Proponowałbym wam wszystkim dziergać haw więcej MC mniej znanych(wśród dzieci) a bardzo dobrych, z innym podejściem – konceptem – do rapu. Mówię to, ponieważ znalazłem haw tylko 5 nowych, z czego aż 4 to jakieś żarty...

Ja obecnie słucham i dla osób starszych(+18) polecam: Medium 2008(jego kolejne CD są również klawe), Tomasza Andersena(czyli Roszja/Prki Pat) – Wbrew Wskazówkom, Fisz(new CD), Afro Kolektyw(All CD), Pablo Pavo & Ludziki - 10 Piosenek, Okoliczny Element(new CD), Starszy Brat(czyli Jobix/zkibwoy, Kedyf, MŁD), Mały Esz(new CD. Z 2004 też oporowo), Zeus( czyli Pierwszy Milion) 2008 i 2009(z 2011 również miodzio)

Miuosh - brak mi dojrzałości w tym rapie(tematy oklepane i nie na mój wiek, proste słowa, które często jawią się w HH). Bity ma niesamowite leczy Okoliczniaki mają jeszcze lepsze a do tego szokujące  ciosy zadawane przez Pana Ninja. Taki Chada,  Miuosh, Paluch, Borixon itd. mają trochę fajnych piosenek, jednak i one dają zaledwie tymczasowego banana na gębie
lalanablanalala Postów: 4
Konto od: 8.11.2012
Miasto: Biała Podlaska
Permalink Autor: gyalll, data postu: Monday, May 6, 2013 16:25
skoro mowa o rapie, to zapraszam do sprawdzenia :)
http://www.youtube.com/watch?v=If19Sz5kl1k
gyalll Postów: 6
Konto od: 2.03.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: arsula, data postu: Monday, July 8, 2013 22:41
dla mnie na pierwszym miejscu jest BUKA, dalej PFK, K44, O.S.T.R. South Blunt System się dobrze zapowiadali, ale poszli w reggae... Często też słucham niemieckiego rapu (wiem, zaraz polecą hejty). Bushido, Sido, Aggro Berlin te klimaty.  
arsula Postów: 3
Konto od: 15.08.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: bomheroinebom, data postu: Saturday, August 24, 2013 09:08
Według mnie każdy z nich jest inny mają swoją historię  :)
Kaen - Zadziwia mnie to że nosi maskę :) Oraz jego głos , jest świetny :)
Słóń - Wiadomo :) Psycho-Rap :)
Magik - Nasz król hip - hopu :c
RPK - Chociaż wielu ich hejtuje ja sądzę że robią ten rap dla ludzi nie dla hajsu :)
Hemp-Gru - No troche dobrej nutki najlepiej się słucha już po.. :)
GrubSon - Też wspaniały człowiek , świetne kawałki mające w sobie samą prawdę :)
Kali- "Milion dróg do śmierci" Wykonane razem z Paluchem świetne!  
bomheroinebom Postów: 1
Konto od: 20.08.2013
Miasto: Piotrków Trybunalski
Permalink Autor: marszjastyle, data postu: Saturday, October 12, 2013 15:34
Ja akuratnie najczęściej słucham Ostrego, Hadesa, Chade, Miousha, Planet Anm, Te-Tris, Pezet, Paluch, Kali, Młody M, Zbuku, słucham też raperów z podziemia o których jeszcze nie słychać ani za bardzo nie widać na scenie hip-hopowej ale za to mają potencjał.
marszjastyle Postów: 1
Konto od: 11.10.2013
Miasto: Oława
Permalink Autor: sherlin, data postu: Thursday, December 26, 2013 14:40
To, że większość podanych raperów jest ''znanych i lubianych'' nie oznacza, że są gorsi.
Wg mnie Miuosh utrzymuję się na wysokim poziomie.
Moimi faworytami jest własnie Miuosh, Buka, Sokół (ten aktualny ale również kawałki, które tworzył jeszcze za czasów WWO), W.E.N.A, Bisz, Zeus, Małpa.
sherlin Postów: 4
Konto od: 19.10.2010
Miasto: Poznań