miniatury

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, May 6, 2008 23:07
Ostatnio dość często myślę nad sprawą miniatur zdjęć, nie wiem, czy ktokolwiek mnie poprze czy uzna mój mały przebłysk za niepotrzebny bzdet, ale zaryzykuję. :D

Może przydałby się jakiś... edytor miniatur? Mam na myśli jakiś dodatek, który zezwalałby na wybór jakiegoś określonego "pola" xd w zdjęciu, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę. Często ja np. mam tak, że dam jakieś pionowe zdjęcie, gdzie jest np. portret, i założmy koleżanka, której ten portret zrobiłam, ma cudowne oczy, ktore na zdjęciu wyglądają wprost cudownie, a na miniaturze... wgląd na biust xD Warto byłoby chyba zadecydować, jak  wyświetlałoby nasze zdjęcia.

Co Wy na to? ;]

---
Tytuły wątków MUSZĄ być nadawane adekwatnie do treści DYSKUSJI i zawierać więcej niż trzy słowa.

Post edytowany Tuesday, May 6, 2008 23:07 przez moderatora agadir
Konto od:
Miasto: ?
Permalink Autor: agadir, data postu: Wednesday, May 7, 2008 21:09
Wątpie, by taka opcja powstała. Wcześniej były miniatury pionowe, ale Administratorzy postanowili to zmienić.

agadir Postów: 321
Konto od: 19.01.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: korczu, data postu: Tuesday, February 18, 2014 04:21
Taki edytor miniatur byłby świetną rzeczą. Też trafiają mi się jakieś dziwne, przypadkowe kadry. Jak widać przez 6 lat od założenia tego wątku nic się nie zmieniło, więc pewnie nie ma na co liczyć.
korczu Postów: 0
Konto od: 19.06.2009
Miasto: Tam gdzie rosną poziomki