SPAM to chłam - zwalczmy to raz na zawsze...

Permalink Autor: itsmyshop, data postu: Saturday, November 26, 2011 16:58
Co tak naprawdę daje opcja "spam" przy komentarzu? Wysyłałam nieraz do Administracji nicki spamerek, głównie ciuchowych (sama mam bloga ciuchowego, ale nie wysyłam spamerskich komentarzy a jak chcę się promować to wykupuję kampanie) i 12letnich dzieci 'fajne +wb!'. Administracja nie zrobiła z tym NIC, a takowe osoby nadal smrodzą na fotoblogach. :(
Powiecie "włącz sobie moderację". Ok, ale dostaję nawet na pw spam. A w moderowanych same spamerki. Naprawdę nieliczne ciuchowe blogi żyją bez spamowania :-/
Czy da się z tym w końcu coś zrobić?
itsmyshop Postów: 2
Konto od: 22.02.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: adiellka, data postu: Wednesday, December 14, 2011 21:46
No tak, muszę się z Tobą zgodzić, jednak najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest przymykanie oka. Nie wiem jak to jest u Ciebie, może ze względu na to, że prowadzisz bloga "ciuchowego" więcej brudu pozostawiają takie osoby. Mnie bynajmniej to nie przeszkadza - usuwam komentarz i po krzyku.
adiellka Postów: 47
Konto od: 27.06.2010
Permalink Autor: itsmyshop, data postu: Friday, December 30, 2011 16:41
Ja też mogę skasować, ale jest kilka natrętek i to naprawdę denerwujące. Poniekąd to łamanie regulaminu, więc administracja powinna być bardziej restrykcyjna. Co daje w tym momencie wciśnięcie opcji "SPAM"? nic.. więc po co ona jest? jakby kilku takim spamiarkom zamknęło się blogi to reszta by się nauczyła a nie paskudziła...
itsmyshop Postów: 2
Konto od: 22.02.2011
Permalink Autor: vampire96lestat, data postu: Monday, February 20, 2012 20:38
o tak straszny problem z takimi ludźmi ;/ najgorsze jest to, że nawet jak piszesz, że nie życzysz sobie takich komentarzy to i tak nikt na to nie zwraca uwagi i dodaje takie bezwartościowe komentarze... co zauważyłam to ostatnio jest to plagą na photoblogu ;/
vampire96lestat Postów: 1
Konto od: 26.03.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: mtart, data postu: Monday, May 5, 2014 23:27
Skuteczny sposób na zabezpieczenie forum dyskusyjnego podałem na mojej stronie.

Poradnik znajduje się ==> TUTAJ
mtart Postów: 7
Konto od: 7.04.2013
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: ezoforya, data postu: Sunday, September 13, 2015 13:29
Po kilku oznaczeniach komentarza jako spam powinien być czasowy ban na pisanie komentarzy - właściwie to myślałam, że tak to działa (bo na większości stron tak jest).
ezoforya Postów: 0
Konto od: 9.08.2015
Miasto: Warszawa