Dragon Ball - Jakie wspomienia?

Permalink Autor: x3invisible, data postu: Sunday, November 6, 2011 01:54
Jakie macie wspomnienia z tym anime ? .
Ja pamiętam, jak zawsze szłam z bratem o 16 do babci (chyba o tej, miałam 6 lat, nie pamietam dokladnie xd) aby obejżeć to z resztą naszej hmm. rodzinki . To jest nie do zapomnienia. Ten goku i jego przygody . Tyaa. My niestety nie mieliśmy dekodera. No ale może to i plus, ponieważ oglądaliśmy to wtedy całą rodzinkąxd.
A potem na dworzy - KaMeHaMeHa !! . I bitwy rożne . Tyaa. To anime sprawiło, ze później , znów całą rodzinką, szliśmy z kijami przez ulicę na bitwę z nielubianą przez nas grupą. Tyaa. To była rodzinka + druga rodzinka. My na nich. To było epickie ;p.
wiem, że byłam dzieckiem hmm. tak jakby ulicy . Ale kit. Cieszę się z tego, bo moje dzieciństwo było zajebiste xp
x3invisible Postów: 9
Konto od: 22.06.2011
Miasto: Iłowo-Osada
Permalink Autor: fabif, data postu: Tuesday, November 15, 2011 19:36
ja sie na tej bajce wychowałem :P dekoder miałem także Db po 2 odc popołudniu ogladałem i na nastepny dzien rano przed szkoła az zakodowali mi program chyba rtl7 ale ogladam ta bajke po dziś dzień bo posiadam wszystkie odcinki. Zrobiona własna kolekcja zawsze uzupełnia wiedze na temat anime
fabif Postów: 2
Konto od: 13.11.2011
Miasto: Łodygowice
Permalink Autor: x3invisible, data postu: Tuesday, November 15, 2011 22:08
Taa. Ja rownież, lecz w internecie. Muszę obejrzeć wszystkie kinówki, a potem znów 3 serie, z tym że teraz bez cenzury ;] . A ogółem oglądalam już wszystkie 8 razy ;D . Ale wspomienia są nie do zapomienia ;]
Permalink Autor: sayuriii, data postu: Tuesday, January 31, 2012 22:27
No ja zawsze po szkole spieszyłam się by obejrzeć go na RTV 7. Piękne czasy, piękne dzieciństwo ^^
sayuriii Postów: 2
Konto od: 27.02.2011
Miasto: Koszalin
Permalink Autor: x3invisible, data postu: Thursday, February 9, 2012 14:25
No dokładnie ;D Tylko ja wtedy do sql nie chodziłam. Ale i tak było pięknie ;D
Permalink Autor: hiphoop, data postu: Sunday, February 19, 2012 00:58
Ostatnio nawet z kumpelą gadałam o DB :D Ja każdy odcinek to może z 10 razy oglądałam :D Pamiętam jak leciało na RTL :D Parę lat temu oglądałam z rodzeństwem, a potem się bawiliśmy w db ;D Albo drukowaliśmy obrazki i potem przerysowywaliśmy na nowo, albo czerno białe kolorowaliśmy ;D Tak czy siak db z wymiata ;D
hiphoop Postów: 25
Konto od: 15.02.2012
Miasto: Hiszpania
Permalink Autor: x3invisible, data postu: Monday, February 20, 2012 21:04
Hahah ;D . Ano, ano.
Jak to dobrze mieć świadomość, że na świecie są ludzie aż tak bardzo do siebie podobni ;D