Llcznik wejść na dany wpis od początku jego powstania.

Permalink Autor: niewiernasuka, data postu: Sunday, September 18, 2011 13:08
Witam. Brakuje najbardziej do statystyk 2 rzeczy! Licznika wejść od poczatku istnienia bloga a nie tylko miesiąc. Oraz co najwazniejsze wprowadzanie malutkiego licznika podobnego jak na fotka.pl czyli zliczajacego odsłony danego zdjęcia/wpisu do bloga od początku jego istnienia. Na fotka.pl rozwiazali to umieszczając liczbe wejść w rogu zdjęcia, tu by wystarczyło pod zdjęciem taki malutki licznik umieścić i gra gitara.

Oczywiście minie ok 2 lat nim to wprowadzą ;/ mimo ze to 20min roboty dla dobrego programisty www, ale warto było o tym wspomnieć.
niewiernasuka Postów: 0
Konto od: 8.04.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 20, 2011 16:26
dobry pomysł, ale pomażyć jedynie możesz...
Konto od:
Miasto: Wejherowo
Permalink Autor: ali1600, data postu: Tuesday, September 27, 2011 09:55
To z licznikiem do danego zdjęcia całkiem mi się podoba.
No to piszcie przez formularz kontaktowy, albo bezpośrednio do adminów, bo przez forum tu się chyba jeszcze nic nie zmieniło.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: dollie, data postu: Monday, October 3, 2011 16:10
Imo liczba odwiedzin danego zdjęcia jest zbędna ale pomysł z liczbą odsłon od początku istnienia bloga to fajny pomysł ^^
lorem ipsum dolor
dollie Postów: 497
Konto od: 23.03.2008
Miasto: Twardogóra
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, October 4, 2011 13:25
Ludzie czesto wysyłają linki pomiedzy sobą do danego wpisu na danym blogu przez co właściciel bloga widzi który z wpisów/fotek cieszy sie najwiekszą popularnością, co się ludziom spodobało itd. Wiec dobra byłaby taka opcja.
Konto od:
Miasto: Wejherowo
Permalink Autor: gogolina, data postu: Friday, June 29, 2012 16:26
Uważam to za dobry pomysł :)
O wiele bardziej brakuje mi statystyki od początku powstania FBL, ale również pomysł ze statystyką do każdego zdjęcia jest świetny!
Koń jest bogiem,  galop nałogiem, kłus podstawą, skoki zabawą, upadek zwątpieniem, jazda pocieszeniem, palcat pomocą, łydki całą mocą, ostrogi zbytkiem, siodło nabytkiem, grzywa uchwytem, kask jeźdźca bytem.

Bo konie to całe moje życie < 3
gogolina Postów: 0
Konto od: 1.05.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: dromor, data postu: Thursday, December 27, 2012 19:15
może od początku w ogole trwania fbl ciężko by było
ale dla nowych wpisów było by to do zrobienia
w sumie to dobry pomysł mi np. dziś z 'normalnych' 20 wejść oglądalność skoczyła do ponad 200 i jestem ciekaw przez co :D

w sumie taka funkcje można by było wprowadzić w statystykach ale tych szczegółowych gdzie na tym grafie pokazywało by jakimiś wartościami dany wpis. Ogólnie można by było wtedy rozszerzyć statystyki a nie tylko oglądalność z tygodnia
Buntuj się gdy mrok nadchodzi
a gdy światłość nastaje zażywaj spokoju

Wicked mind is a weapon of mass destruction
dromor Postów: 8
Konto od: 6.05.2008
Miasto: Bydgoszcz