Konkurs fotograficzny - Czar lata

Permalink Autor: dariamochalska, data postu: Wednesday, August 31, 2011 23:19
1. miejsce z ilością 26 głosów: zlodziejdusz

2. miejsce z ilością 17 głosów: chillouting

3. miejsce z ilością 10 głosów: zycienazdjeciach

Gratulacje! :)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH :) Facebook
dariamochalska Postów: 217
Konto od: 21.06.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: zlodziejdusz, data postu: Thursday, September 1, 2011 00:24
O, milo! Dziekuje wszystkim za glosy!
zlodziejdusz Postów: 33
Konto od: 4.11.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: miodusss, data postu: Thursday, September 1, 2011 14:12
fajne zdjęcia zajęły podium, gratki dla was!:)
plastic is fantastic:D
miodusss Postów: 20
Konto od: 5.02.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: zycienazdjeciach, data postu: Thursday, September 1, 2011 19:02
uhhu, dziekuje tym 10 osobom:)
i love zycienazdjeciach
zycienazdjeciach Postów: 0
Konto od: 18.03.2007
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: chillouting, data postu: Friday, September 2, 2011 13:34
hmm i jak to teraz działa, te prace idą do polecanek i trzeba je do kogoś zgłosić? bo kurcze nie wiem jak to w końcu jest :P
chillouting Postów: 4
Konto od: 11.02.2008
Miasto: Wrocław .
Permalink Autor: zlodziejdusz, data postu: Friday, September 2, 2011 16:09
Wlasnie... Tez z checia bym sie dowiedziala czy zostaniemy jakos nagrodzeni moze? ;)
Permalink Autor: , data postu: Saturday, September 3, 2011 10:12
Cytat zlodziejdusz
Wlasnie... Tez z checia bym sie dowiedziala czy zostaniemy jakos nagrodzeni moze? ;)

Cytat chillouting

hmm i jak to teraz działa, te prace idą do polecanek i trzeba je do kogoś zgłosić? bo kurcze nie wiem jak to w końcu jest :P

to jest tak, kiedyś na photoblogu photobloga, została określona lista osób do których można wysyłać propozycje polecanych na priv. wy musicie zrobić to samo, z tym że, dobrze by bylo jakbyście zaznaczyli że to praca konkursowa ;p
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: olusiart, data postu: Sunday, September 4, 2011 17:40
gratki! :D
olusiart Postów: 5
Konto od: 12.12.2007
Miasto: Maków Mazowiecki
Permalink Autor: zlodziejdusz, data postu: Monday, September 5, 2011 01:52
Cytat coolds
Cytat zlodziejdusz

Cytat chillouting

to jest tak, kiedyś na photoblogu photobloga, została określona lista osób do których można wysyłać propozycje polecanych na priv. wy musicie zrobić to samo, z tym że, dobrze by bylo jakbyście zaznaczyli że to praca konkursowa ;p

A nie powinna przypadkiem zajac sie tym osoba organizujaca konkurs? Kto normalny bedzie prosil sie o polecanki wlasnych prac? ;)
Permalink Autor: chillouting, data postu: Monday, September 12, 2011 20:14
'to jest tak, kiedyś na photoblogu photobloga, została określona lista osób do których można wysyłać propozycje polecanych na priv. wy musicie zrobić to samo, z tym że, dobrze by bylo jakbyście zaznaczyli że to praca konkursowa ;p'

ale co, mam sobie osobę wybrać na chybił trafił? bo ta lista jest dość spora.. :D

bez sensu, fajnie by było gdyby jedna osoba zajmowała się konkursami i późniejszym polecaniem prac bo tak to jest jedno wielkie zamieszanie..
Permalink Autor: dariamochalska, data postu: Monday, September 12, 2011 23:34
Cytat zlodziejdusz
A nie powinna przypadkiem zajac sie tym osoba organizujaca konkurs? Kto normalny bedzie prosil sie o polecanki wlasnych prac? ;)
Zawsze na photoblogu było, że ten, kto wygrał, zgłasza pracę do polecanych, więc chyba tego zmieniać nie będziemy. Poza tym, nie rozumiem? Czy my mamy prawo zgłaszać do polecanych? Nie. Jeśli Wam zależy, Wy się tym zajmijcie, napiszcie do kogoś, kto ma takie prawo. Bo organizatorzy nie są w stanie nic zrobić.
Permalink Autor: chillouting, data postu: Wednesday, September 14, 2011 19:40
Cytat dariamochalska

Zawsze na photoblogu było, że ten, kto wygrał, zgłasza pracę do polecanych, więc chyba tego zmieniać nie będziemy.

ta tylko pytanie do kogo to zgłaszać jak teraz w polecankach się zrobił jeden wielki burdel, bo najpierw jest etap rekomendacji gdzie rekomendować może chyba z 30 osób, a dopiero potem ktoś tam wybiera z tych rekomendowanych i daje do polecanych..

oczywiście nie mam do Ciebie żadnych pretensji bo to akurat nie Twoja wina, ale w tej kwestii sprawy organizacyjne konkursów jak widać leżą
Permalink Autor: dariamochalska, data postu: Thursday, September 15, 2011 17:43
Cytat chillouting
ta tylko pytanie do kogo to zgłaszać jak teraz w polecankach się zrobił jeden wielki burdel, bo najpierw jest etap rekomendacji gdzie rekomendować może chyba z 30 osób, a dopiero potem ktoś tam wybiera z tych rekomendowanych i daje do polecanych..
rozumiem, ale ja nie decydowałam o tym, jak będą wybierane polecanee.
jak na moje powinna byc jedna, konkretna osoba, która polecałaby tylko zdjęcia konkursowe, bez żadnych rekomendacji, tylko od razu polecone.
Permalink Autor: chillouting, data postu: Monday, September 19, 2011 01:06
dokładnie to samo uważam, ale chyba nie wszyscy myślą tak jak my ;)
Permalink Autor: zlodziejdusz, data postu: Monday, September 19, 2011 22:53
Cytat dariamochalska
Cytat chillouting
rozumiem, ale ja nie decydowałam o tym, jak będą wybierane polecanee.
jak na moje powinna byc jedna, konkretna osoba, która polecałaby tylko zdjęcia konkursowe, bez żadnych rekomendacji, tylko od razu polecone.

Dokładnie...