Taniec Towarzyski !

Permalink Autor: frozenthal, data postu: Tuesday, August 16, 2011 11:48
Czy ktos z was tanczy towarzysko ? Bo ja tancze od 7 roku zycia ... (Mam 14)  Tancze w STT Cieslak w Jeleniej Gorze  ;] Mam Klase B  w obu stylach choc wole Standart ; ] A wy ? Pochwalcie sie ; D Zajecia mam 3 razy w tygodniu i kazdy kto tanczy/tanczyl wie ze kazdy ma swoj taneczny kryzys... Czyli "niee no znow te zajecia"  prawda ? Ale od kiedy mam B klase w Standardzie "jako 1" Znow taniec stal sie dla mnie przyjemnoscia ; ] Wypowiadajcie sie ! :D
frozenthal Postów: 1
Konto od: 14.08.2011
Miasto: Gryfów Śląski
Permalink Autor: doooomis, data postu: Thursday, August 25, 2011 21:52
ja tańczę 8 lat :) [ mam 12 :p ] w tym 2 lata dopiero tańcze turniejowo. posiadam klasę D [ 2 razy byłam w E z powodu partnera, które odszedł ode mnie ] uwielbiam łacinę :) i może standart też bym uwielbiała gdyby nie mój dokuczający kręgosłup :) zajecia mam 2 - 3 razy w tygodniu ;) tańczę w poznaniu w klubie Finezja ;) ja jakoś nigdy nie miałam kryzysu typu ' o nie . znowu te zajęcia ' . na każdy trening przychodzę nastawiona pozytywnie :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH TANCERZY ! ^^
doooomis Postów: 3
Konto od: 18.08.2011
Miasto: Swarzęz
Permalink Autor: szczawik158, data postu: Thursday, January 26, 2012 16:58
ja tańczę od listopada nam 13 lat w maju jadę na pierwszy turniej już mam nie jeden występ za sobą ponieważ 1pierwszy raz byłem na koncercie charytatywnym "Taniec bez barier" (to jest nazwa szkoły tańca} jetem z Bełchatowa i jestem też osobą na wózku a oprócz tego koncertu byłem jeszcze na dwuch występach w dwóch szkołach a od kiedy chodzę na ten kurs stało się to moją pasją
szczawik158 Postów: 2
Konto od: 26.01.2012
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: coolcherry, data postu: Friday, February 17, 2012 22:27
15 lat, tańczę od 8 roku życia. Aktan Wrocław. ; )
Z wcześniejszą partnerką D w 14-15. Po zmianie partnerki z E do D w miesiąc. ; ]

więc jest jak jest. ; )
kryzys, bywa. trzeba to przeżyć. ; o
coolcherry Postów: 1
Konto od: 16.02.2012
Miasto: Ziębice
Permalink Autor: zyciejaknazdjeciu, data postu: Saturday, April 28, 2012 22:38
Mam 15 lat, tańczę od 8 roku życia obecnie w klubie "Rapsodia" Gorzów Wlkp. drugi rok..Gdy Przeszłam do tego klubu zdobyłam C klase .: )

A kryzysu nie miałam zawsze byłam pozytywnie nastawiona na treningi i turnieje: D
zyciejaknazdjeciu Postów: 1
Konto od: 19.01.2012
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: coldes, data postu: Tuesday, May 1, 2012 22:03
tańczyłam. kiedyś..
fuck you
coldes Postów: 6
Konto od: 1.05.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: assmia, data postu: Monday, May 14, 2012 20:25
Tańczyłam taniec towarzyski prawie 3 lata. Piękny okres w moim życiu :) Ogólnie ten styl jest jednym z najbardziej reprezentatywnych. Występowałyście/występujecie na turniejach?
assmia Postów: 6
Konto od: 22.02.2012
Miasto: Tarnów