MTV - jakie programy Was ciekawią?

Permalink Autor: izquierda, data postu: piątek, październik 17, 2008 21:57
Ja uważam że co program to głupszy... penetratorzy, zakochiwanki w gwiazdach, wybieranki, urodzinki itp.
jednakże ostatnio dość długo byłam chora a że w telewizji nic innego nie było to się odmóżdżałam... jakoś najmilej oglądało mi się "co na to tato?" ale najfajniejsze jest chyba MADE... śmieszny jest też serial "greek" czy jakoś tak... no i czasem "uparty jak hogan"

co do vivy... to zdecydowanie najmniej lubiana przeze mnie stacja muzyczna... najbardziej lubię chyba 4funTv zwłaszcza ciekawe weekendy (weekend z Metallicą był już 2 razy i nawet weekend z iron maiden się pojawił :D) i stare utwory na vh1 :D
"mimo, że zgubiłem się...
mimo, że zabrnąłem w mrok...
wymieszałem z błotem krew...
ocaleje mimo to...
trzeba uprzytomnić sobie, że...
nawet kiedy wszystko traci sens...
znajdziesz przestrzeń gdzie...
wielka wiara tłumi lęk!!!"
izquierda Postów: 21
Konto od: 27.05.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: przystanekdusza, data postu: niedziela, październik 26, 2008 01:03
penetratorzy w miare w porzadku, date my mom moze byc, pimp my room (polska edycja;)) do zniesienie, choc wszystkie z tych programów są cholernie sztuczne... pzdr
"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne."

Vivien Leigh
przystanekdusza Postów: 8
Konto od: 24.10.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: niedziela, październik 26, 2008 17:57
Made to ja nawet lubię, ale zależy, w jakim celu ci ludzie chcą się zmienić :)
polifoniarozkoszy Postów: 124
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Głogów
Permalink Autor: thereason, data postu: poniedziałek, listopad 10, 2008 21:13
przerysowani ^^.
thereason Postów: 71
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: noriis, data postu: piątek, listopad 14, 2008 17:52
Super-słodkie urodziny. .. - czasami oglądam. ;]
noriis Postów: 48
Konto od: 24.06.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: asiuniaslonce, data postu: piątek, marzec 6, 2009 16:26
kiedyś dawno już ze dwa lata temu chyba był program na MTV "i bet you will" ja z bratam nie mogliśmy ze śmiechu przy nim.. czego to ludzie tam nie robili za trochę kasy.. a teraz to chyba penetratorzy.. reszta programów jakaś taka troche zbyt ustawiana jak dla mnie typu efekt eks.. bez sensu jak ja bym widziała ze mój chłopak za scianą w hotelu robi coś takiego ze swoja byłą to bym odrazu poszła powiedziała mu co myśle i wyszła.. a oni tam siedza i patrzą na to jak gdyby nigdy nic... żenua
Księżniczka właśnej bajki, Królowa własnego Losu !!!
asiuniaslonce Postów: 4
Konto od: 2.02.2009
Miasto: Puławy
Permalink Autor: , data postu: piątek, marzec 6, 2009 20:44
Ja mam niemieckie MTV tylko, ale szczerze mówiąc, nie lubię tych programów. Wolę jak piosenki lecą ;)
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: niedziela, marzec 15, 2009 14:04
super słodkie urodziny są fajne : D
resztę oglądam jak nie mam co robić, ale ogólnie te programy są strasznie puste
Konto od:
Miasto: Kielce
Permalink Autor: , data postu: środa, marzec 25, 2009 20:11
lubie oglądać... ale nie które mnie dobijają...
Konto od:
Miasto: Czempiń
Permalink Autor: ladycatherine, data postu: piątek, marzec 27, 2009 21:40
Powiem szczerze, że bardzo nie lubię MTV. Niby stacja muzyczna a ja tam nie widziałam ani jednego teledysku. Najbardziej żenujące są te programy o urodzinach i penetratorzy. Ale w gruncie rzeczy nie widziałam tam nic godnego uwagi.
reagując sumieniem

ladycatherine Postów: 30
Konto od: 20.05.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: niedziela, marzec 29, 2009 18:36
W MTV raz na pół roku jest przerwa techniczna.... to lubię. Cała reszta jest żenująca.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: chryzelefantyna, data postu: piątek, czerwiec 12, 2009 11:27
szczerze mówiąc są coraz głupsze. ale przypływy wolnego czasu skłaniają mnie do oglądania co na to tato i efekt eks :d
i like to think i can be so willed and never do what you say. i'll never hear you and never do what you say. look my eyes are just holograms. look your love has drawn red from my hands. from my hands you know you'll never be more than twist in my sobriety.
chryzelefantyna Postów: 37
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: irminka, data postu: piątek, czerwiec 12, 2009 19:10
Cytat chryzelefantyna
co na to tato i efekt eks :d

Ja zawsze zastanawiam się, co kieruje ludźmi, którzy idą do tych programów:D
I dlaczego w Efekcie eks (jeśli dobrze kojarzę program z tytułem) podglądani 'eksi' zawsze są tacy zaskoczeni, że ich obecni partnerowie wszystko widzieli? Nigdy nie oglądali tego programu zanim się do niego zgłosili? xD
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: xskowix, data postu: piątek, czerwiec 19, 2009 20:27
Cytat irminka

Ja zawsze zastanawiam się, co kieruje ludźmi, którzy idą do tych programów:D
I dlaczego w Efekcie eks (jeśli dobrze kojarzę program z tytułem) podglądani 'eksi' zawsze są tacy zaskoczeni, że ich obecni partnerowie wszystko widzieli? Nigdy nie oglądali tego programu zanim się do niego zgłosili? xD

tak samo ja sie nad tym zastanawiam to jest tak idiotyczne bo wiadomo ze to ogladali i takie tam xD
ale najlepsze sa akcje jak ci co sie nie znaja np caluja sie czyc os bo chca sie odegrac tym podgladanym :P
a oprocz tego to to wszystkie xD
xskowix Postów: 23
Konto od: 6.02.2008
Miasto: pÓdelko po kredkacH
Permalink Autor: agata100, data postu: środa, sierpień 12, 2009 16:30
mi ciekawi photoscape ;)
jest boski xd
można tam robić emblematy gify.

POLECAM !!!!

Zapraszam do komentowania zdjęć ;)
agata100 Postów: 12
Konto od: 5.12.2007
Miasto: Wschowa
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: sobota, sierpień 15, 2009 17:05
CO?
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock