kłamstwo ;/

Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Monday, July 25, 2011 18:05
Siema. Mam taki problem  mój chłopak okłamał mnie , że nie pił a okazało się , że pił (gdyby nie mój brat sądzę , że bym się o tym nie
dowiedziała. ) i obraziłam się na niego bo nigdy mnie jeszcze nie okłamał (tak sądzę) i  wkurzyłam się na niego bo nie chcę być taką co pozwala na kłamstwa zaczyna się od kłamstewka a kończy na zdradzie.
po tym zdarzeniu nie wiem jak mu mam ufać. nie wiem co o tym myśleć. pomóżcie!
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska
Permalink Autor: hipisowata, data postu: Monday, July 25, 2011 20:00
Sądzę, że takie kłamstwo jest nieporównywalne do zdrady... Nie mam pojęcia ile jesteście razem... Mhm... Rozmowa jest czymś zbawiennym. Sądzę,że powinniście ze sobą porozmawiać, niech Tobie wytłumaczy dlaczego okłamał... Może nie chciał Ciebie martwić? Porozmawiajcie, musicie mówić sobie wszystko, bo potem wynikają przykre zdarzenia...

a ja życzę powodzenia i pozdrawiam ;>
hipisowata Postów: 0
Konto od: 15.10.2010
Miasto: Paryż
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Tuesday, July 26, 2011 13:04
no wiem , że nie jest porównywalne do zdrady.
7 misięcy. jak to nie chciał mnie martwić czym  ? przecież obiecał mi , że nie wypije. zawsze mi mówił i pytał się.
dzięki i wzajemnie :)
Permalink Autor: xzgubilaamrozumx, data postu: Tuesday, July 26, 2011 14:35
moze wypił pod wpływem kolegów i nie zdazył ci o tym powiedziec ... albo nie chcial Cie martwić zebys sie nim nie przejmowala i niepotrzebnie denerwowala tym ze pije.
Pogadaj z nim niech ci wszytsko wyjasni i uwierz nie warto sie az tak bardzo za to obrazac. Faceci tacy są robią czasami rózne rzeczy:)
xzgubilaamrozumx Postów: 0
Konto od: 1.07.2011
Miasto: Chełm
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Tuesday, July 26, 2011 17:00
wiesz co masz rację  dzięki :)
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Tuesday, July 26, 2011 17:06
,ale jest i drugi problem jeśli nie bd się obrażać dam mu do myślenia , że może robić co mu się podoba. Jak on mnie prosi , żebym czegoś nie robiła to tego nie robię.A on złamał obietnicę mówił , że nie bd pił bez pozwolenia.

Rozmawiałam z nim mówił , że nie wie dlaczego to zrobił przeprosił mnie i mówił , że zle zrobił na koncu napisał ''było minęło''.
Permalink Autor: xxmymemoriesxx, data postu: Wednesday, July 27, 2011 19:48
Masz rację dobrze zrobiłaś że się pogniewałaś bo w końcu zrobił coś o czym nie miałaś pojęcia. Skoro on Cię prosi byś ty czegoś nie robiła to ty tego nie robisz to powinno działać w obie strony . Myślę że po poważnej rozmowie powinien wziąć sobie twoje słowa do siebie. Pozdrawiam
xxmymemoriesxx Postów: 6
Konto od: 11.08.2010
Miasto: Złocieniec
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Wednesday, July 27, 2011 20:53
dzięki i nawzajem :)
Permalink Autor: angeliness, data postu: Tuesday, December 27, 2011 12:06
A ja myślę, że zamiast się obrażać powinnaś z nim po ludzku porozmawiać.
Zapytać, wysłuchać, dać szanse się wytłumaczyć a później jeżeli będziesz znała wersję jego ewentualnie się obrazić.
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: misia19054, data postu: Monday, June 18, 2012 14:21
Wiem że ciężko jest komuś wybaczyć kłamstwo. Jeżeli go wciąż kochasz porozmawiaj z nim i powiedz mu co czujesz że się na nim zawiodłaś ze ci smutno niech ci wytłumaczy czemu pił. Postaraj się go zrosumieć i dać ostatnią szansę
misia19054 Postów: 3
Konto od: 18.06.2012
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: easygoingx3, data postu: Tuesday, July 17, 2012 22:49
no wiesz wszystko zalezy od kontekstu sprawy. bo załużmy nie powiedział Ci, że wypił jedno piwo ? czy ze się narąbał. albo coś w tym stylu. wierz mi faceci mają swoje małe kłamstewka i tego nie zmienisz. nie możesz też od razu zakładać , że Cię zdradzi. ile czasu jestescie razem ? bo jeśli sporo, to pewnie już by to zrobił :)
easygoingx3 Postów: 0
Konto od: 1.09.2011
Miasto: Sulbiny
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Tuesday, July 24, 2012 13:51
pol roku.
Permalink Autor: oliniema, data postu: Monday, July 30, 2012 21:44
Cytat easygoingx3
wierz mi faceci mają swoje małe kłamstewka i tego nie zmienisz

Dziewczyny mają jeszcze więcej tych kłamstw, wierz mi
oliniema Postów: 0
Konto od: 25.07.2012
Miasto: Tumidaj
Permalink Autor: sarasmile, data postu: Sunday, August 5, 2012 20:58
wiem że może ta wypowiedz nie będzie po waszej stronie , czy zgodna z waszym zdaniem . Ale uważam że każdy odpowiada za siebie, jeżeli pił to jego sumienie . Nie wolno nikomu niczego bronić , ale to też zalezy od związku , jaki jest .
Ja rozumiem takie mówienie po ślubie, albo kiedy ma się rodzine, ale tak  nie ma sansu rzucać zakazów . Trzeba porozmawiać o tym, jeżeli po alkoholu twój chłopak staję się nie do zniesienia , może to zrozumie . A zakazy czy prośby nic raczej nie dadzą . A zresztą każdy kiedyś kogoś okłamał i zazwyczaj jest to wynikiem strachu , przed konsewkencjami lub utratą kogoś.:)
sarasmile Postów: 0
Konto od: 22.09.2011
Miasto: Warszawa