Nowe zasady dodawania zdjęć do Polecanych

Permalink Autor: michaellofoto, data postu: Friday, June 29, 2012 22:20
podobają mi się uzasadnienia polecanych :D "fajne" "ładne" "nie chce mi się tłumaczyć" "dobre!" ... co jak co ale moim zdaniem polecający powinni podchodzić do tego bardziej poważne niżeli tylko dodawanie bele czego "bo tak"... rekomendowane są przyjemniejsze dla oka niż polecane... takie moje zdanie...
michaellofoto Postów: 2
Konto od: 12.06.2012
Miasto: Poznań
Permalink Autor: jagodareczek, data postu: Friday, July 6, 2012 15:57
Cytat catchdimoment5

niektóre z osób rekomendujących już od jakiegoś czasu nie prowadzą swoje foto blogi- może warto byłoby ich wymienić na nowe aktywne osoby?

// od moderatora: połączono posty

mogę przygotować listę osób rekomendujących które od kilku miesięcy nawet do roku nie zaglądają na swoje fotoblogi  

Zgadzam się
jagodareczek Postów: 24
Konto od: 21.12.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: niezalogowany, data postu: Thursday, December 27, 2012 12:53
Cytat renesansowa
   niektóre z osób rekomendujących już od jakiegoś czasu nie prowadzą swoje foto blogi- może warto byłoby ich wymienić na nowe aktywne osoby?// od moderatora: połączono postymogę przygotować listę osób rekomendujących które od kilku miesięcy nawet do roku nie zaglądają na swoje fotoblogi  

też z tym się zgadzam:)
niezalogowany Postów: 21
Konto od: 14.11.2007
Miasto: Sydney
Permalink Autor: rutemadchen, data postu: Wednesday, June 12, 2013 23:38
w sumie to ja też bym chciała być wyróżniona xd mam sporo ładnych zdjęć ;) nie wiem akurat czy wyróżniane są te same osoby cały czas bo jakoś ostatnio tam nie zerkam .
rutemadchen Postów: 2
Konto od: 28.10.2011
Miasto: Chełm
Permalink Autor: maryja, data postu: Wednesday, June 19, 2013 22:15
Cytat rutemadchen
w sumie to ja też bym chciała być wyróżniona xd mam sporo ładnych zdjęć ;)

które? bo nie widzę
maryja Postów: 72
Konto od: 10.04.2011
Miasto: Lublin
Permalink Autor: monikai7, data postu: Wednesday, July 10, 2013 14:21
Cytat niezalogowany

Cytat renesansowa
   niektóre z osób rekomendujących już od jakiegoś czasu nie prowadzą swoje foto blogi- może warto byłoby ich wymienić na nowe aktywne osoby?// od moderatora: połączono postymogę przygotować listę osób rekomendujących które od kilku miesięcy nawet do roku nie zaglądają na swoje fotoblogi  

też z tym się zgadzam:)

i ja się zgadzam :)
monikai7 Postów: 0
Konto od: 20.10.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: nanunaana, data postu: Wednesday, July 10, 2013 21:26
Niektórzy członkowie nie prowadzą swoich fotoblogów od jakiegoś czasu, więc warto by może ich usunąć i dodać nowych, myslę że to rozwiązanie byłoby proste i sprawiedliwe.
nanunaana Postów: 0
Konto od: 2.12.2012
Miasto: Tczyca
Permalink Autor: niezalogowany, data postu: Tuesday, July 16, 2013 22:15
hmmmmm.... teraz nie ma administracja na to czasu, teraz zajmują się zmianami, więc może najbliżej przyszłości coś się ruszy:P Lista mogłaby zostać odświeżona;)
niezalogowany Postów: 21
Konto od: 14.11.2007
Miasto: Sydney
Permalink Autor: avelin, data postu: Thursday, August 22, 2013 15:32
Moja siostra nie prowadzi swojego photobloga już od ponad roku, a mimo wszystko dalej znajduje się na liście rekomendujących... To nie chyba nie taki wyczyn poświęcić 15 minut na aktualizację tej listy :)
"Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami." < 3
avelin Postów: 18
Konto od: 23.04.2008
Miasto: Gierałtowice
Permalink Autor: sixunderground, data postu: Monday, November 4, 2013 10:17
Zgadzam się! :)
Cytat avelin
To nie chyba nie taki wyczyn poświęcić 15 minut na aktualizację tej listy :)
sixunderground Postów: 4
Konto od: 29.03.2009
Miasto: Bolków
Permalink Autor: rutemadchen, data postu: Monday, November 18, 2013 22:23
Cytat maryja
które? bo nie widzę

to otwórz oczy..
rutemadchen Postów: 2
Konto od: 28.10.2011
Miasto: Chełm
Permalink Autor: diabolicalacting, data postu: Monday, December 23, 2013 21:02
Fajnie by było, gdyby ktoś zadbał jednak o poziom rekomendujących.
Dla mnie podstawa "duża aktywność" do otrzymania statutu reko jest wprost zabawna.
Nie raz zdarza się,że Ci ludzie polecają... grafiki z internetu,mimo iż użytkownik w notce wyraźnie napisał "Zdjęcie z (...)". Serio,takie jednostki powinny zostać pożegnane od razu.  
diabolicalacting Postów: 2
Konto od: 15.07.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: silverwolfie, data postu: Tuesday, March 11, 2014 11:49
Serio trzeba nawalać komuś w komentarzach żeby zostać poleconym? Nie mam na takie coś czasu. Zwłaszcza, że jak przegniesz to traktują cię jak spamowca.
Treść dodana do postu 16-04-2014 o godzinie 21:01
Apeluję także o update rekomendujących, gdyż niektórzy już nie istnieją.
silverwolfie Postów: 1
Konto od: 27.04.2007
Miasto: Legnica
Permalink Autor: arturo87, data postu: Sunday, June 8, 2014 22:17
faktycznie w rekomendowanych jest pełno kotów, psów. Niestety mało z tych zdjęć wywołuje jakie kolwiek zaciekawienie lub inne emocje... ale przynajmniej znalazł się temat na forum na 9 stron :))) nie traktujcie tych rekomendacji i polecanych jak wyzwania, bo to droga do nikąd.
pozdrawiam :))
arturo87 Postów: 1
Konto od: 13.07.2013
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: kicia030393, data postu: Thursday, August 14, 2014 11:07
Jam można stać się rekomendującym ?
Widzę pełno zdjęć z magią... Jestem aktywną użytkowniczką... A w polecanych czasem wszystko jest oklepane, bądź bez uzasadnienia...
kicia030393 Postów: 4
Konto od: 5.05.2010
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: iimisyaa, data postu: Saturday, November 29, 2014 13:15
Przykre jest bardzo to że rekomendacje są ciągle tych samych osób. Niedawno założyłam nowego photoblog'a właśnie tego po to by oddzielić zdjęcia prywatne od zdjęć z sesji. Nie narzucałam się nikomu w komentarzach typu " super ! :) wbij do mnie " po prostu komentowałam tak jak odbierałam zdjęcie " magiczne !" " Genialne światło ! " nikt z tych osób nie wszedł na mój profil żeby kliknąć głupie "fajne". Nikt tu z obecnych rekomendujących nie liczy się z mniejszymi jeszcze nie odkrytymi photoblogami.

Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni .
iimisyaa Postów: 0
Konto od: 22.10.2014
Miasto: Łódź