Kino, teatr czy TV?

Permalink Autor: escapetheflate, data postu: Thursday, November 24, 2011 21:12
TV na pewno na pierwszym miejscu, kino okazyjnie, a teatr raz na ruski rok c:
escapetheflate Postów: 4
Konto od: 10.11.2011
Miasto: Opole
Permalink Autor: alsie, data postu: Thursday, December 8, 2011 06:38
U mnie chyba jest to wyrównane, często chodzę do kina, do teatru jak i czas spędzam ze znajomymi oglądając fajny film w telewizji.
alsie Postów: 2
Konto od: 18.03.2011
Miasto: Katowice
Permalink Autor: anvell, data postu: Monday, December 26, 2011 19:14
Mimo wszystko teatr. :o
anvell Postów: 6
Konto od: 12.12.2010
Miasto: Przeworsk
Permalink Autor: umiumi, data postu: Tuesday, January 31, 2012 15:04
Teatr oczywiście.!
uwielbiam, kiedy aktorzy występują na żywo, poza tym w teatrze zawsze jest specyficzny klimat, który uwielbiam :3 nyaa.
umiumi Postów: 5
Konto od: 17.11.2011
Miasto: Busko-Zdrój
Permalink Autor: kundziu11, data postu: Tuesday, April 3, 2012 14:53
Teatr to zupełnie inne doznanie. Żywi ludzie, interakcja z publicznością itd.
A kino? W moim odczuciu odkąd pojawiły się multipleksy kina straciły swój urok. Banda dzieciaków zajadających popcorn, szeleszcząca torebkami po m&msach i siorbiąca coca-colę. Do tego na ekranie dzieło pokroju „Kac Wawa”. Niestety taki wizerunek mam przed oczami myśląc o kinie. Przyznam szczerze, że od dawna filmy oglądam w domu. Film blu-ray, bezprzewodowe kino domowe, wygodna kanapa i już.
kundziu11 Postów: 7
Konto od: 30.03.2012
Miasto: Lubraniec
Permalink Autor: murasakibara, data postu: Thursday, April 19, 2012 16:30
W teatrze nie byłam powiedzmy ... "Od wieków" jednak ten typ widowiska, ta gra- nie tylko ludzi ale i emocji- działa na mnie wystarczająco inspirująco i pozwalała mi zawsze odreagować.
Telewizja działa ogłupiająco,zaś treści jawiące się ostatnimi dniami w niej nie wspomagają procesu intelektualnego. Zwykłe marnowanie czasu.
W kinie można "jeszcze" w miarę spędzić rozsądnie czas. Zależy to od wyboru filmu,albo typu kina. Swoją drogą małe kina retro-stanowią ciekawy kąsek - o wiele lepszy a niżeli multikina.
Jeżeli o mnie chodzi- ostatnimi czasy nawiedzam filharmonię- i jeżeli ktoś chce zapoznać się z muzyką klasyczną,nabyć nieco więcej ogłady, oraz spożytkować czas w sposób jak najbardziej sensowny- zdecydowanie polecam tę opcję .
murasakibara Postów: 3
Konto od: 9.09.2011
Miasto: Lębork
Permalink Autor: kyuun, data postu: Tuesday, May 15, 2012 16:00
najczęściej bywał w kinie, ale o wiele bardziej lubię chodzić do teatru... jednak jako iż w moim mieście nie ma -.-'
kyuun Postów: 16
Konto od: 6.05.2012
Miasto: Busko-Zdrój
Permalink Autor: thieveslikeus, data postu: Wednesday, May 16, 2012 19:29
TEATR
thieveslikeus Postów: 2
Konto od: 15.05.2012
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: ushouldbemy, data postu: Saturday, June 9, 2012 10:47
Według mnie ludzie, którzy ani raz nie byli w teatrze powinni się do niego wybrać, chociażby po to, aby móc odpowiedzieć w takim wątku jak ten. Przecież nie możemy oceniać czegoś z doświadczenia osoby trzeciej. Nie wszystkim musi podobać się spektakl i cała ta sztuka, ale jeżeli ja miałabym wybierać - wybrałabym Teatr. Telewizji nie oglądam od ponad roku, do kina chodzę sporadycznie ale wolę widzieć wszystko na żywo. W teatrze wszystko jest takie prawdziwe, pomyłki, błędy. A co jest najlepsze ? chyba to, że starsi widzowie mogę zrozumieć z tego spektaklu morał, pouczenie nawet motto lub jakiś aforyzm czyli złotą myśl :) Gorąco polecam do odwiedzenia najbliższego teatru w waszych miejscowościach. Pozdrawiam :*
ushouldbemy Postów: 1
Konto od: 23.08.2011
Miasto: Legnica
Permalink Autor: sharemylife, data postu: Wednesday, December 12, 2012 15:09
Zapraszam do oglądania i komentowania mojego bloga! Piszcie wiadomośc i pomóżcie znaleźć inspirację na nowe posty
sharemylife Postów: 7
Konto od: 12.12.2012
Miasto: Kraków
Permalink Autor: parnassuss, data postu: Thursday, December 27, 2012 18:43
Telewizję oglądam codziennie, do kina chodzę raz na jakiś czas z dziewczyną, ale teatrze niestety nie byłem ani razu w życiu.
parnassuss Postów: 1
Konto od: 27.12.2012
Miasto: Legnica
Permalink Autor: alternativeyumi, data postu: Sunday, July 21, 2013 19:16
Zdecydowanie teatr na pierwszym miejscu - kontakt z aktorami jest dla mnie najważniejszy. W teatrze nie da się ukryć braku talentu. W drugiej kolejności kino. A tv mogłabym wcale nie oglądać.
alternativeyumi Postów: 4
Konto od: 21.07.2011
Miasto: Sztokholm
Permalink Autor: kasiula432, data postu: Thursday, January 9, 2014 22:55
http://goo.gl/sMQQW3
kasiula432 Postów: 1
Konto od: 13.07.2010
Miasto: Ustka
Permalink Autor: fuster, data postu: Saturday, March 8, 2014 13:38
Oglądam dużo filmów, ale nie w telewizji, ale na DVD (Blu-ray). Do kina też chodzę - przynajmniej 2 razy w miesiącu. A teatr? Cóż, kiedyś chodziłem, ale od kilku lat nie byłem. W mojej dzielnicy był teatr, taki nieduży, prywatny, ale go zlikwidowali. Najbliższy mam pół godziny drogi, więc najprościej w świecie mi się nie chce, chociaż muszę się kiedyś wybrać.
fuster Postów: 24
Konto od: 9.02.2014
Miasto: Poznań
Permalink Autor: roszpunka85, data postu: Monday, April 13, 2015 22:54
Najczęściej oglądam telewizję lub jakiś film, czasem serial na komputerze. Do kina chodzę kilka razy w miesiącu, do teatru staram się wybrać przynajmniej raz na miesiąc.
roszpunka85 Postów: 4
Konto od: 13.04.2015
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: fotik, data postu: Monday, July 20, 2015 19:40
Muszę się pochwalić, że w minionym tygodniu byłem w teatrze. Namówiła mnie na to dziewczyna. Myślałem, że będę się nudził, ale nie było tak źle. Spektakl był nawet interesujący.
fotik Postów: 37
Konto od: 12.07.2013
Miasto: Katowice