Tańczę, bo...

Permalink Autor: onelovedance, data postu: Thursday, August 9, 2012 14:00
Tanczę, bo taniec umożliwia mi ukazanie własnej siebie i swojej osoby. W tańcu można wyrazić wszystkie swoje emocje i także taniec można przełożyć na swój obecny nastrój. Tańcze od kilku lat i naprawdę doceniam to, że mogę tańczyć i się tym cieszyć w każdej chwili nie zważająć na opinie innych czy się to komuś podoba czy nie. Zamykam oczy aa rytm muzyki zabiera mnie do gwiazd :)
onelovedance Postów: 1
Konto od: 8.08.2012
Miasto: Zamość
Permalink Autor: chocolatemonsta, data postu: Friday, October 12, 2012 20:57
Bo taniec jest jednym z niewielu dobrych dla mnie sposobów wyrażenia siebie... Czasami gdy tańczę potrafię się rozpłakać, kręcąc obroty w rytm wolnej muzyki. Wszystkie moje codzienne problemy odlatują wtedy w bardzo dalekie miejsca i bardzo rzadko powracają. Niedawno odkryłam nawet nowy sposób ucieczki od problemów rzeczywistości... Taniec w deszczu... Wiem, że to dziwne, ale gdy już wychodzę na dwór i tańczę zupełnie nie ubrana na deszcz, w ubraniach, które pierwsze wpadną mi w ręcę, zapominam o tym, że jest cholernie zimno i tańczę w rytm muzyki, która zawsze jest w mojej głowie
chocolatemonsta Postów: 2
Konto od: 12.10.2012
Miasto: Trójmiasto
Permalink Autor: kittycatusek, data postu: Sunday, October 14, 2012 00:09
bo... moja koleżanka zrobiła warsztwty w szkole i postanowiłam skorzystać z okazji :)
kittycatusek Postów: 9
Konto od: 1.04.2011
Miasto: Świercze
Permalink Autor: chocolatemonsta, data postu: Monday, December 24, 2012 21:10
tańczę bo, taniec to jedyny sposób wyrażenia siebie jakim potrafię się posługiwać. nie ma dla mnie nic lepszego niż samotne popołudnie na łąkach ze słuchawkami w uszach i wyobrażaniem sobie, że tańczę przed wielką publiką na brodwayu *,*
chocolatemonsta Postów: 2
Konto od: 12.10.2012
Miasto: Trójmiasto
Permalink Autor: miszelin, data postu: Friday, March 1, 2013 10:48
bo to ucieczka od rzeczywistości, problemów. bo tylko w nim mogę ukazać prawdziwą siebie w każdym calu. bo nie da się opisać emocji, które towarzyszą mi, gdy to robię. bo wtedy wszystko, ale to wszystko wydaje się takie proste... :)
miszelin Postów: 4
Konto od: 19.08.2012
Miasto: Lubliniec
Permalink Autor: agusia0032, data postu: Wednesday, April 3, 2013 13:13
Tańcze bo kocham :* może nie zawodowo ;) ale nieźle mi to wychodzi :D ;D mogę w nim wyrazić siebie i zapomnieć o problemach z mojego codziennego życia.
Pozwala mi się to wyluzować.. :D
agusia0032 Postów: 1
Konto od: 3.04.2013
Miasto: Grywałd
Permalink Autor: withoutfear, data postu: Thursday, April 25, 2013 01:26
bo... lubię :D Nie robię tego AŻ tak często no ale w tańcu można wyzwolić emocje czy coś ^ ^
withoutfear Postów: 1
Konto od: 24.04.2013
Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Permalink Autor: notbethat, data postu: Sunday, April 28, 2013 11:44
Tańczę bo... No właśnie... Tańczę bo kocham to robić, bo to jest mój styl na życie, bo w nim mogę wyrażać siebie i swoje uczucia których nie umiem pokazać w inny sposób... Ja bez tańca to już nie ja... Nigdy nie przestanę tańczyć dobrowolnie :)
notbethat Postów: 3
Konto od: 16.04.2013
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: dancingeyes, data postu: Tuesday, August 20, 2013 14:20
Tańczę, bo kocham
Treść dodana do postu 20-08-2013 o godzinie 14:22
Tańczę, bo kocham
dancingeyes Postów: 1
Konto od: 5.07.2013
Miasto: Radzionków
Permalink Autor: neto, data postu: Saturday, August 31, 2013 21:34
Tańczę, bo to kocham. Jednak każdy może powiedzieć, że kocha tańczyć bez rozwinięcia tej myśli. Kochać taniec? Tańcząc, nie myślę i nie czuję. Jestem lekka i wolna. Daję mi to ulgę. Jestem kimś innym. Kimś lepszym. Taniec uczy życia. Poprzez taniec, uciekam do świata, w którym nie ma problemów ani ludzi. Jest tylko moje ciało....
Taniec jest dla mnie wszystkim- miłością, przyjaźnią, radością, smutkiem, żalem, samotnością, domem. Czasami w codziennym życiu tego nie spotykamy, brakuje nam tego. Więc tańczę.
neto Postów: 1
Konto od: 31.08.2013
Miasto: Laski Małe