Tańczę, bo...

Permalink Autor: desirdenuit, data postu: Friday, July 29, 2011 20:09
Właściwie , w moim przypadku tańczyłam bo : to kochałam , nic więcej dodać nie trzeba :) to moja pasja , niestety kontuzja :( mimo wszystko taniec jest częścią mnie i tak juz pozostanie :)  
desirdenuit Postów: 2
Konto od: 29.07.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: maaszka, data postu: Saturday, August 20, 2011 19:28
Tańczę, bo mogę pokazać siebie i nie wstydzę się swojego ciała, swoich ruchów.! może po prostu spełniam swoje marzenia..
maaszka Postów: 3
Konto od: 29.10.2010
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: vestis, data postu: Sunday, September 4, 2011 21:52
Tańczę, bo to jest moje życie.
Tańczę, bo to kocham.
Tańczę, bo w ten sposób pokazuję ludziom kim jestem, bo słowa nie oddadzą w pełni tego jaką jestem osobą.
Taniec powinien wypływać z serca. Powinien być odzwierciedleniem duszy i naszych uczuć. Powinien być sposobem komunikacji z innimi, powinien budzić w innych podziw i sprawiać, że osoba, która nas ogląda wzrusza sie do łez...
vestis Postów: 1
Konto od: 24.04.2010
Miasto: Końskie
Permalink Autor: shymoons, data postu: Friday, October 28, 2011 15:05
tańczę bo, daje mi to radość. mam co ze sobą zrobić a jak jestem zły to mogę się wyżyć i okazać swoje emocje. :3
shymoons Postów: 1
Konto od: 14.10.2011
Miasto: Ziębice
Permalink Autor: paczedelka, data postu: Thursday, November 10, 2011 10:36
Amatorka napisała ` nie znalazłam odpowiedniego partnera do tańca `
do tańca nie jest potrzebny partner .! partner w tańcu to jest taki mały dodatek .! c :
wiem to bo sama już chodzę 5 lat na tańce .! : )
i nigdy w żadnych konkursach nie przegrywaliśmy z moją drużyną . ; ] I zawsze mieliśmy 1 miejsce . : )
Taniec to nie tylko konkursy , medale itp. Niektórzy tańczą ponieważ chcą mieć więcej medali i tego wszystkiego .!
Ale to nie tylko o to chodzi . Ja chodzę na Jazz , i nigdy nie poddałam się i nie poddam . Moja kuzynka chodzi na tańce już 8 lat , i może wam napisać / powiedzieć , że bez tańca nie byłoby życia .! Wy nawet nie wiecie jaki wy macie dar od Boga , że umiecie tańczyć .! Cieszcie się , że wgl. możecie tańczyć .! Amen . : *
paczedelka Postów: 1
Konto od: 15.02.2011
Miasto: Kościan
Permalink Autor: smeeerfxdd, data postu: Friday, November 11, 2011 11:00
Hm , tańczę ,bo lubię. Jak mam jakiś problem to tańczę ,bo stres mi przechodzi i wgl . ; p
Można wyrzucić przez to wszystkie swoje złe emocje ; D
smeeerfxdd Postów: 5
Konto od: 28.07.2010
Permalink Autor: photodancer, data postu: Saturday, November 26, 2011 20:19
Tańczę bo... istnieję. Bo potrafię się uśmiechać, potrafię być, potrafię mówić. Pytać o sens tańca to jak pytanie o sens życia. Ważne, lecz nie od zdefiniowania.
photodancer Postów: 5
Konto od: 3.09.2011
Miasto: Opole
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, November 30, 2011 17:39
tańcze bo to moja pasja która zaraziłam sie ponad rok temu, nie umiałaby sie od tego świata cwalka odciać i srodowiska. przywiazałam sie strasznie i nie skoncze z tym, nawet gdy zajawka minie ;)
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: ilusionne, data postu: Tuesday, February 14, 2012 17:32
Tańczę, bo taniec to moje życie.
ilusionne Postów: 7
Konto od: 13.02.2012
Permalink Autor: antoniohhazi, data postu: Saturday, February 25, 2012 21:06
tańczę bo to przynosi mi szczęście, bo robię to dość długo,dzięki temu poznałem masę pięknych (umysłowo i fizycznie ;)) ludzi, bo dzięki temu trzymam fason ;)
antoniohhazi Postów: 4
Konto od: 25.02.2012
Miasto: Zagranica
Permalink Autor: changetheworldwithyouu, data postu: Thursday, March 1, 2012 13:54
Od 4 lat tańczę różne układy. Mam zeszyt z 127 układami jest to dla mnie wysiłek lecz bardzo to kocham. kiedy tańczę odnajduję talent w sobie i każdy mi mówi że go mam..! Nw dlaczego to kocham być może dlatego ze lubię wymyślać coś czego nie było.. xd ;]

Pozdrawiam somebodyloves.;)
changetheworldwithyouu Postów: 7
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Lublin
Permalink Autor: pyton123, data postu: Saturday, March 10, 2012 01:42
pyton123 Postów: 1
Konto od: 10.03.2012
Miasto: Amelin
Permalink Autor: brzozitta, data postu: Thursday, April 5, 2012 22:29
bo jest to moja największa pasja. wychowałam się na tańcu. jest to dla mnie wyzwanie aby dążyć do szczęścia oraz pokazać jak się bawię i co czuję:)
brzozitta Postów: 4
Konto od: 10.12.2011
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: marcia908, data postu: Tuesday, April 10, 2012 09:31
Tańczę bo, to kocham i nie mam zamiaru przestać.
marcia908 Postów: 1
Konto od: 9.04.2012
Miasto: W jego sercuu 
Permalink Autor: ooverprotected, data postu: Tuesday, April 10, 2012 20:08
Tańczę, bo kocham, lubię, bla, bla, bla... Kocham mamę, lubię biszkopty. Taniec to coś więcej niż biszkopty, ale mniej niż mama.

Kilka razy zadano mi to pytanie i za każdym razem nie wiedziałam co powiedzieć, żeby nie zabrzmiało zbyt górnolotnie. Wiadomo, jest to pasja, coś co odciąga od innych czynności, daje jakąś rozkosz. Dalej nie potrafię odpowiedzieć na takie pytanie. Wiem jednak, że gdyby ktoś mi zabronił teraz tańczyć, to tak jakby zabronił mi jeść albo pić, a bez tego umarłabym.

I jeszcze duzo by się pisało, o uczuciu jakie towarzyszy kiedy wychodzi się przed ludzi i pokazuje swoje talenta, ale czas goni, a życie krótkie.
ooverprotected Postów: 1
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: polegalu, data postu: Wednesday, May 2, 2012 20:24
http://www.szkolytanca.pl/wydarzenie/10417-summer_dance_camp_street_beat_ustka_2012
Infinite Groove
www.iggroup.home.pl
polegalu Postów: 20
Konto od: 12.01.2007
Miasto: Gorzów Wlkp.