"Turysta" najnowszy film z Johnnym Deppem

Permalink Autor: piosenkibezrefrenow, data postu: Sunday, January 30, 2011 03:00
Witam. Chciałam się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na temat roli Johnnego w filmie "Turysta"? Trzeba przyznać, że po takich rolach jak w "Edwardzie Nożycorękim" czy "Benny & Joon"  postac nauczyciela matematyki nie wypada zbyt, powiedziałabym ambitnie. A jak wz uważacie?
piosenkibezrefrenow Postów: 61
Konto od: 25.04.2008
Miasto: Neverland.
Permalink Autor: coolforum, data postu: Sunday, January 30, 2011 09:24
Nie oglądałem, ale bardzo interesuje mnie ten film. Ciekawe jak to wyszło. Podobno żonka Deepa miała jakieś zastrzeżenia co do jego scen z Angeliną :P
coolforum Postów: 24
Konto od: 25.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: r2d2v3, data postu: Tuesday, February 1, 2011 22:53
Bardzo ciekawy film , nieprzewidywalny , najbardziej podobały mi się sceny rozgrywane przy sejfie
r2d2v3 Postów: 11
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: fotoszeherezada, data postu: Wednesday, May 25, 2011 18:12
Turysta jest super! Bardzo fajny film. Johnny jak to Johnny! Poradzi sobie w każdym filmie. Ale jak na moj gust to ta rola (choć zagrał super i sobie świetnie poradził) nie zbyt do niego pasowała. Tak samo jak do Angeliny Jolie (choć zagrała też super i też sobie świetnie poradziła). Ona to do filmów akcji czy takich tam podobnych.
fotoszeherezada Postów: 9
Konto od: 10.12.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: beyourselfagain, data postu: Saturday, June 4, 2011 22:34
Cytat piosenkibezrefrenow
Trzeba przyznać, że po takich rolach jak w "Edwardzie Nożycorękim" czy "Benny & Joon"  postac nauczyciela matematyki nie wypada zbyt, powiedziałabym ambitnie.

Matematyka? O ile mi wiadomo po obejrzeniu owego filmu dwa razy Depp tylko z pozoru gra matematyka, bo w rzeczywistości jest tym, którego wszyscy szukają i to on, a raczej postać, którą gra zwinął gangsterowi naprawdę ogromną sumę pieniędzy :). Więc nie wiem, czy ta rola faktycznie wypada tak fatalnie.
Depp ma to w sobie, że mimiką twarzy wyraża bardzo wiele - jego zmieszanie tu było widocznie tak IDEALNIE w pociągu, gdy zobaczył Jolie, że aż naszła mnie chwila zachwytu - nie wielu aktorów tak potrafi, dlatego tym bardziej mnie to zadowoliło.
Mimikę twarzy ma cudną. Szczerze, cudną. I przez to jego gra wydaje się prawdziwsza.

Co do samego filmu, po "Turyście" spodziewałem się trochę więcej, zważywszy na obsadę, nie ukrywam, ale nie rozczarowałem się jakoś niesamowicie bardzo, bowiem film jest naprawdę dobry. Przyjemny, choć momentami trochę się nudziłem, wyczekiwałem ogromnego BUM, a tego ogromnego BUM nie było. Ale i tak film wart obejrzenia, z pewnością.
beyourselfagain Postów: 6
Konto od: 2.10.2007
Miasto: Białystok
Permalink Autor: radicalis, data postu: Thursday, June 9, 2011 18:06
dobra role w tym filmie ma paul bettany, o tak, co do duetu jolie-depp - nic ponad to co pokazywali do tej pory.
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica
Permalink Autor: zlodziejdusz, data postu: Friday, February 10, 2012 23:14
Sam film aż takiego szału nie robi. Co nie zmienia faktu, że jest caaałkiem dobry. Oglądałam dwa razy. Można obejrzeć. Myślę, że Johny bardzo dobrze odegrał swoją rolę.
zlodziejdusz Postów: 33
Konto od: 4.11.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: millien, data postu: Wednesday, February 22, 2012 19:02
Mi "turysta" podobał się baaaaaardzo. Ale może to dla tego, ze sama jestem ogromną fanką Depp'a i nie nie liczy się dla mnie czy gra pirata czy nauczyciela matematyki. Co do scenariusza to... zaskakujący, ale w sposób w jaki zaskakuje większość filmów akcji. Ten film u mnie na -5.
millien Postów: 1
Konto od: 29.05.2010
Miasto: Wrocław