Smoleńsk

Permalink Autor: aaleksa, data postu: Thursday, April 14, 2011 01:15
ukrywaja lub nie. mam dosyc katastrofy, smolenska i katynia. mnie to nie obchodzi. wolalbym by zajeli sie polska gospodarką, bo pada na pysk. Nie można ciągle żyć Smolenskiem.  Polska tonie w dlugach i bezrobociu. Ceny ida w gore... tu jest sie czym martwic, a nie patrzec co bylo rok temu. bylo minelo. Ja chce zyc, a nie wspominac
aaleksa Postów: 25
Konto od: 13.04.2011
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: ali1600, data postu: Thursday, April 21, 2011 11:26
Najnowsza teoria spiskowa jest chyba o tym, że samolot wylądował a potem go wysadzili.

Podobno jakiś informatyk stworzył filtr antysmoleński. Może by go poszukać....
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: perun777, data postu: Monday, April 25, 2011 19:59
Ali1600 - to jest ta strona http://niepokorny.org/
Tylko nie jestem na tyle biegły w informatyce, abym umiał to sobie zainstalować. Może ktoś mógłby jakąś instrukcję napisać, bo mnie też już temat Smoleńska wkurza niesamowicie.
perun777 Postów: 23
Konto od: 23.10.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: majewskax3, data postu: Tuesday, August 23, 2011 23:42
mnie się właśnie wydaje że tak . Ale nie jestem w stanie napisać co..
wydaje mi się że Samolot Prezydencki rozbil się bo został przestrzelony przez wlaśnie rosjanów .
po za tym wciąż nie mogę uwierzyć że tyle ludzi zgineło . : |
tam były same bardzo ważne osoby glowy rządu , glowy polityki . I tak nagle wszystko .
Ale to mnie czegoś nauczylo żeby kochać ludzi..tak szybko odchodzą i wam radzę tak samo..nie miejcie czyjejś krzywdy na obojętności bo wam też kiedys może się coś podobnego stać
żeby ci ludzie byli jacyś chorzy nie wiem.. a ludzie chcieli slużyć narodowi..chcieli polecież na bardzo ważną uroczystość.
a co prawda teraz sami obchodza ją wlaśnie przykre , lecz prawdziwe .
Pozdrawiam : )
majewskax3 Postów: 5
Konto od: 29.07.2011
Miasto: Zamość