czy miłość na odległość ma sens?

Permalink Autor: galaola, data postu: Tuesday, August 13, 2013 14:35
Dla mnie taki związek nie ma sensu i na dłuższą metę nie przetrwa. W związku ważna też jest obecność drugiej osoby i bliskość fizyczna.
galaola Postów: 0
Konto od: 13.08.2013
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: forevermemories, data postu: Monday, October 28, 2013 09:58
W związku chodzi o to żeby mieć do siebie zaufanie.  Odległość to tylko test dla zakochanych . Mi zwiazek na odległosć nie wyszedł ale do teraz utrzymuje z tym chlopakiem kontak chociaż już ponad rok jestem za granicą . Ale mam koleżanke  i jest z chłopakiem na odległosć i jedyny ich problem to taki że za sobą nawzajem tęsknią. Żeby wytrzymac zwiazek na odległosć trzeba Kochać kogoś bardziej niż imrezy i kolegów wtedy jest łatwoej a tak to się wszystko wali . Taka jest moja opinia :D
forevermemories Postów: 0
Konto od: 24.07.2010
Miasto: nie ma.
Permalink Autor: swiderkowo, data postu: Friday, November 29, 2013 16:23
Zależy czy obydwoje parnerzy się kochają ja mam faceta który odemnie mieszkał 20 km. A teraz mieszkamy po roku razem i nam się udaję czyli może przetrwać tylko muszą 2 osoby sobie ufać i tego chcieć
swiderkowo Postów: 6
Konto od: 29.11.2013
Miasto: Żelazna
Permalink Autor: warriorsoflove, data postu: Monday, December 16, 2013 18:39
Mieszkam około 90km od mojej dziewczyny i jestem z nią już 9 miesięcy, nie widujemy się często i czasami jest bardzo cięzko bo tęsknimy ale ufamy sobie i narazie jakoś się trzymamy, mam plany przeprowadzki aby mieszkać bliżej dziewczyny więc może się nam uda.
warriorsoflove Postów: 2
Konto od: 16.12.2013
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: ania26071990, data postu: Wednesday, January 22, 2014 18:52
Witam .

Odpiszę tak .. Wszystko ma jakiś sens , mniejszy bądź większy . Sama byłam w takim związku i jestem nadal tyle , że po 5 miesiącach sie do niego przeprowadziłam na Małopolskę . Dzieliło nas równe 200 km .  I nie kilometry tak na prawdę dzielą ludzi,ale brak wytrwałości

Pozdrawiam
Ania ;)
ania26071990 Postów: 1
Konto od: 22.01.2014
Miasto: Wierzchosławice
Permalink Autor: khra, data postu: Thursday, January 23, 2014 00:32
Jestem w związku na odległość już od 1 roku 4 miesięcy i 19stu dni, to nie jest tak, że "jeśli się kocha, to się ufa". Jeśli się kocha, nie można dawać powodów do tego, żeby to zaufanie stracić, po prostu. Jak reszta się wypowiadała, prawdziwa miłosć przetrwa wszystko, w moim przypadku to 200 km, ale myślę, że dla osoby wartej tego całego poświęcenia, można pojechać na drugi koniec kraju czy świata. Tu chodzi o nauczenie się cierpliwości i wyrobienie sobie silnej woli, reszta zasad jest taka sama jak w każdym związku.
khra Postów: 0
Konto od: 10.11.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: onverwacht, data postu: Saturday, March 22, 2014 13:46
Od prawie 3 lat jestem w zwiazku na odleglosc. Moj chlopak jest Holendrem i mieszka niedaleko Amsterdamu, a ja mieszkam pod Warszawa. Mozna? Mozna :)
Miedzy innymi prowadze o tym photobloga.
onverwacht Postów: 1
Konto od: 5.05.2008
Miasto: Braki
Permalink Autor: dagna97, data postu: Thursday, April 16, 2015 19:16
Ma jestem tego pewna, ale pod jednym warunkiem, że to prawdziwa miłość, obydwoje ludzie muszą sobie ufać, tak samo dbają o związek, relacje, o siebie nawzajem, jak to kiedyś było w pewnym filmie: trzeba kochać i być kochanym, dwustronna relacja, taka z prawdziwym uczuciem to jest to co łączy i daje siłę by przetrwać nawet na odległość
dagna97 Postów: 2
Konto od: 16.04.2015
Miasto: Mielec