Nirvana-zespół który został legendą.

Permalink Autor: quod, data postu: Thursday, August 25, 2011 13:55
Nirvana to coś innego niż jakieś tam grajki, to prawdziwa legenda świetnej muzyki.
quod Postów: 16
Konto od: 16.01.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: aitisileipookakun, data postu: Thursday, August 25, 2011 20:34
Zespół jak zespół, ok-legenda, tylko szkoda że legenda bo Kurt to bo Kurt tamto i siamto, gdyby nie stało się to co się stało to nie wiem czy byłoby tylu fanów. Przykre
aitisileipookakun Postów: 18
Konto od: 9.07.2011
Miasto: Wołów
Permalink Autor: quod, data postu: Sunday, August 28, 2011 11:08
Cytat maliinciaa

Zespół jak zespół, ok-legenda, tylko szkoda że legenda bo Kurt to bo Kurt tamto i siamto, gdyby nie stało się to co się stało to nie wiem czy byłoby tylu fanów. Przykre

Są ludzie znający Nirvanę tylko dlatego, że Kurt był jej członkiem. Ale to gówno prawda, że większość ludzi tylko dlatego słucha tego zespołu. Niektórzy są na tyle inteligentni, że potrafią stwierdzić jaki typ muzyki przypada im do gustu i czego chcą słuchać.
quod Postów: 16
Konto od: 16.01.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: aitisileipookakun, data postu: Tuesday, August 30, 2011 13:06
No właśnie, niektórzy.
aitisileipookakun Postów: 18
Konto od: 9.07.2011
Miasto: Wołów
Permalink Autor: rastalion, data postu: Tuesday, August 30, 2011 14:52
jakoś nie przepadam. Nirvana ma niektóre piosenki fajne, co wpadły mi w ucho.
ale nie jestem żadna fanką czy coś. ; pp
rastalion Postów: 28
Konto od: 28.11.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: jixa, data postu: Sunday, September 4, 2011 16:50
Nirvana stała się przereklamowana moim zdaniem. To przykre, ponieważ są ludzie, łącznie ze mną, którym ta muzyka trafiła wgłąb serca. Uwielbiam ich kawałki, ale serce mi się kraja, jak widzę te dzieciaki udające ich fanów, bo to 'modne' czy coś..
jixa Postów: 6
Konto od: 20.07.2011
Miasto: Opoczno
Permalink Autor: openbrain, data postu: Wednesday, September 21, 2011 21:31
Nirvana ,,, ?
Bardzo lubię ten zespół do tego stopnia , że mam ich całą dyskografie : )
Ten zespół zawsze pozostanie legendą .
openbrain Postów: 11
Konto od: 21.09.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: littlesoldier, data postu: Monday, October 24, 2011 23:31
Cytat jixa
To przykre, ponieważ są ludzie, łącznie ze mną, którym ta muzyka trafiła wgłąb serca. Uwielbiam ich kawałki, ale serce mi się kraja, jak widzę te dzieciaki udające ich fanów, bo to 'modne' czy coś..

Myślę, że wiele 'dzieciaków', rozumie przekaz muzyki granej przez Nirvanę lepiej niż nie jeden dorosły człowiek.
A i, jeśli mam 15 lat i nie mam przestudiowanej całej Wikipedii o Kurcie, Dave i Krisie, to nie mogę słuchać ich kawałków? śmieszne.
littlesoldier Postów: 2
Konto od: 2.04.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: foofighters1, data postu: Sunday, November 3, 2013 19:09
Witajcie!
Chciałbym zorganizować akcję, której celem jest przyczynienie się do tego, że Foo Fighters zagra wreszcie po latach koncert w naszym kraju. Nie chciałbym żeby podczas kolejnej trasy koncertowej zespół znów zawitał do Pragi, ale nie do nas... Dlatego właśnie całe to zamieszanie, które chcę wywołać. W obecnych czasach najlepszą formą zwrócenia na siebie uwagi w internecie oraz co za tym idzie przyciągnięcia rzeszy wyznawców danej idei są portale społecznościowe, więc właśnie tak zaczynam.
Z tym, że nie chciałbym na tym tylko poprzestać, wierzę, że uda się zdziałać znacznie więcej niż tylko za pośrednictwem portali społecznościowych.

Poniżej linki do FanPage'a oraz petycji.
Jeżeli to nie problem to proszę o lajkowanie oraz o podpisywanie się pod petycją.
FP Facebook
https://www.facebook.com/pages/Sprowad%C5%BAmy-Foo-Fighters-do-Polski/549136261828291?ref=tn_tnmn
Jeśli link do fan page'a nie działa to wpiszcie na FB "Sprowadźmy Foo Fighters do Polski"

Petycja
http://www.activism.com/pl_PL/petycja/sprowad-my-foo-fighters-do-polski/45289
Na koniec pozostaje mi tylko zapytać, tak jak to zwykł czynić kiedyś pewien pan w naszym kraju.
To jak, pomożecie?
foofighters1 Postów: 1
Konto od: 3.11.2013
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: tytakjooo, data postu: Tuesday, March 18, 2014 21:35
Nirvana to zespół, który moim zdaniem ma w swoim brzmieniu coś wyjątkowego (w sumie jak każdy zespół). Uwielbiam ten zespół, słucham ich i to się nie zmieni, bo mam jakiś sentyment do ich piosenek i po prostu podobają mi się ich utwory :). Nawiązując do Kurta... pozostanie na zawsze w sercach zagorzałych fanów. Wnerwia mnie to, że teraz dzieciarnia tak fascynuje się tym zespołem przez to, że stał się popularny w mediach, gdyby nie to pewnie nie wiedzieli by o istnieniu tego po prostu genialnego zespołu \m/
tytakjooo Postów: 5
Konto od: 26.06.2013
Miasto: Tczew