Czy da sie zapomniec o ukochanej osobie?

Permalink Autor: slonce23, data postu: Sunday, March 23, 2008 09:36
heh kochałam swojego chłopaka no nadal go kocham ale sie roztalismy a ja nie moge o nim zapomniec co mam robic?
slonce23 Postów: 0
Konto od: 23.03.2008
Miasto: Korchów Pierwszy
Permalink Autor: , data postu: Sunday, March 23, 2008 10:47
kochalas czy kochasz ? [rotfl]:D
skoro sie rozstaliscie, znaczy sie ze tak mialo byc. nie pierwszy nie ostatni, po co być z kimś, kto Cie nie chce? (skoro sie rozstaliscie, znaczy sie znudzilas mu sie)
Konto od:
Miasto: Brasil
Permalink Autor: kloudi, data postu: Sunday, March 23, 2008 12:30
hej witam cie uwarzam ze zbiegiem czasu o nim zapomnisz moze on nie był ciebie wart? Nie przejmuj sie znajdziesz innego lepszego tylko na to potrzeba czasu najgorsze sa pierwsze miesiace... Kto wie moze zrozumie swój bład i bendziecie jeszcze razem
kloudi
kloudi Postów: 2
Miasto: Śmigiel
Permalink Autor: justys6, data postu: Sunday, March 23, 2008 12:57
moim zdaaniem nie da si zapomniec gdy naprawde się kogoś kocha! a te metody  w gazetach na odkochanie sie i tak nie pomagaja! mysle ze powinnac teraz czaes spendzac z przyjaciółmi na wesoło to ci zycie umili! no i moze kogoś poznasz
justys6 Postów: 13
Konto od: 5.07.2007
Miasto: Staw
Permalink Autor: , data postu: Sunday, March 23, 2008 19:17
Szczerze? Czy raczej nie?
Ok.
Nie da się zapomnieć!
Każdy tak mówi... wiem co to znaczy.
Łatwo powiedzieć, nawet bardzo.
Popieram osobę wyżej;P
Umil sobie czas, sklej złamane serce
i... się zakochaj na nowo.
Zobaczysz tyle rzeczy, których wcześniej nie widziałaś.
Wszystko będzie piękniejsze - trzeba tylko tego chcieć.
Pozdrawiam^.^
Wrogowie mówią prawde - przyjaciele nigdy.
Konto od:
Miasto: Łooo daleko!
Permalink Autor: , data postu: Sunday, March 23, 2008 23:04
według mnie to da się zapomnieć o ukochanej osobie... dla mnie to było cięzko bo probowałąm zapomnieć o nim aż 2 miechy... tyle wycierpialam to byly najgorsze dniw  moim zyciu co noc plakalam...:( wrescie powiedzialam sobie STOP i zapomnialam..

Tylko ze on znow do mnie pisze ze mnie kocha i ze chce ze mna być ale ja tyle wycierpialam:( wrócić do niego?
Konto od:
Miasto: Głogów
Permalink Autor: slonce23, data postu: Monday, March 24, 2008 06:50
natulusia94]:( wrócić do niego?
heh nie wiem czy ja teraz bym wróciła chociasz go kocham a ty jak go kochasz no i on ciebie jak jest to prawda oczywiescie to moze spróbuj. ale jak on sie nie zmienił tylko tak sobie mówi ze cie kocha to lepiej nie wracac do niego bo po paru miesiacach znowu bedziesz cierpiała naprawde nie wiem co masz robić
slonce23 Postów: 0
Miasto: Korchów Pierwszy
Permalink Autor: veryoriginal, data postu: Sunday, May 18, 2008 16:27
już napisałaś jeden post o tym.
nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
leżę tu, leżeć chcę, aż zredukuję się,

do ostatniego z tchnień '
veryoriginal Postów: 166
Konto od: 9.11.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, May 21, 2008 18:29
Moim zdaniem da sie zapomniec o ukochanej osobie ale potrzeba na to czasu ,ja weszłam do tej samej rzeki dwa razy ale nie żałuje.Tez duzo wycierpiałam ale nigdy sie nie poddaje .
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: emilcia001, data postu: Saturday, May 24, 2008 17:14
Nie da sie zapomiec o prawdziwej milosci
emilcia001 Postów: 0
Konto od: 18.02.2008
Miasto: Jaciążek
Permalink Autor: palinka17, data postu: Wednesday, May 28, 2008 00:33
jezeli kochalas naprawde to nie probuj robic tak jak mowia wyzej. Nic na sile!! Jezeli juz ma przejsc to samo przejdzie, a nowa milosc sama pojawi sie z czasem. Nie sluchaj bzdet w stylu MILOSC LEKIEM NA MILOSC!! Bzdura! Wiem co mowie...
palinka17 Postów: 0
Konto od: 18.03.2008
Miasto:
Permalink Autor: niuska92, data postu: Thursday, May 29, 2008 15:06
ja pamietam swojego pierwszego boy'a takiego powaznego, po raz pierwszy ktos uslyszal "KOCHAM CIE" ode mnie i wlasnie on byl tym kims... rowniez mnie kochal. przynajmniej tak mowil...
mimo ze minely juz 2 lata to ja nadal go pamietam chociaz juz nie kocham, ale napewno? tego nie wiem...
bylismy ze soba rok a rozstalismy sie o byle co... no ale coz widocznie tak mialo byc...
mysle ze jak chcesz zapomniec tzn odkochac sie bo zapomniec nie zapomnisz to spedzaj czasu wiecej z przyjaciolmi i poszukaj sobie nowego przystojniaka :D
pozdrawiam ;]
niuska92 Postów: 0
Konto od: 5.09.2007
Miasto: Grudziadz
Permalink Autor: , data postu: Friday, May 30, 2008 23:47
o wszytkim da sie zapomniec :)
Konto od:
Miasto: L-no
Permalink Autor: engelangela, data postu: Sunday, June 1, 2008 23:22
Jestem ciekawa jak się skończyło? Wróciłas do niego czy nie?
Jedni mówia,ze nie wchodzi się do tej samej rzeki, inni,ze każdy zasługuja na druga szanse i że stara miłośc nie rdzewieje.
Co robic, gdy nie mozna zapomniec o ukochanej osobie, która jest dla nas ciagle ukochana, mimo,ze jej juz to brzydko mówiąc "lata"?
Po prostu zyc dalej, mimo,ze sie nie chce :-(, mimo,ze wszystko wydaje sie bez sensu, bo moze tam za rogiem spotkasz kogos, kto bardziej do Ciebie pasuje.
Wiem,ze łatwo radzić z boku- ale ja to własnie przerabiam- mam lepsze i gorsze momenty- potrafie się smiać z przyjaciółmi,a za chwile płakac i chodzic po ścianach z rozpaczy.
Niezaleznie od decyzji, jaka podjęłaś, zycze CI powodzenia!
>A
engelangela Postów: 3
Konto od: 25.05.2008
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: xxxlaseczkaxxx, data postu: Saturday, June 7, 2008 12:22
nigdy nie zapomnisz bo zawsze cos po nim zostanie....ja tak tez mialam i pamietam go juz od 4 lat i nie moge zapomniec nawet jesli bardzo chce.
xxxlaseczkaxxx Postów: 2
Konto od: 26.05.2008
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: silverwolfie, data postu: Sunday, June 8, 2008 18:33
chciałabym zapomnieć o pewnej osobie, byłyśmy prawie 3 lata razem ale zostałam zdradzona i ta osoba nawet tego nie żałuje i została z tym, kim mnie zdradziła. co mam czuć? jest lepiej niż miesiąc temu, ale ta sprawa jest ciągle świeża..
Treść dodana do postu 22-02-2010 o godzinie 17:06
Oczywiście, że się da.
silverwolfie Postów: 1
Konto od: 27.04.2007
Miasto: Legnica