Co ogólnie sądzicie o telewizji?

Permalink Autor: redoks, data postu: Monday, September 20, 2010 21:02
Witajcie.
Co sądzicie o telewizji? Czy według was telewizja rozwija się w dobrym kierunku czy coraz bardziej programy nadawane w TV stają się niszowe i co według was powinno się zmienić, a co powinno zostać nie ruszone?
redoks Postów: 19
Konto od: 24.04.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: oppcja, data postu: Saturday, January 8, 2011 12:32
ogólnie mały wybór ciekawych, rozwijających programów, większość to płytka rozrywka i manipulacja w wiadomościach
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: promarandza, data postu: Sunday, February 13, 2011 00:03
Zależy które programy. TVN uwielbia grać na uczuciach. Ludzie uwielbiają użalać się nad sobą w programach typu Mam talent, Top Model, You Can Dance...
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: rudemusic, data postu: Sunday, February 13, 2011 13:08
W większości zwykła komercja i rozrywka dla plebsu, ale lubię czasem obejrzeć dobry film, lub program naukowy na Discovery, czasem wiadomości na tvn24.
rudemusic Postów: 41
Konto od: 7.11.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: jerychonka, data postu: Saturday, November 19, 2011 13:44
Coraz rzadziej oglądam telewizję. Pewnie dlatego, że nieczęsto można obejrzeć w niej coś ciekawego. Kanały takie jak TVN, Polsat skupiają się głównie na marnych programach rozrywkowych pomysłem ściągniętych z zagranicy, które mają dać szansę ludziom na pokazanie ich talentu i przyszłą karierę (jak na razie nie zauważyłam, żeby komuś to pomogło. Winą tego jest pewnie wybór strasznie neutralnych postaci nie mających nic do przekazania, a które społeczeństwo na bank przetrawi.) Dobry poziom utrzymują jedynie kanały przyrodniczo-naukowe.
jerychonka Postów: 31
Konto od: 20.02.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, February 1, 2012 00:38
Medium jak każde inne. Uzależnia jak wszystko. Trzeba dawkować. Nie dać się zwariować. I nie kupować wszystkiego co sprzedają.

Troche mozgu
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: antoniohhazi, data postu: Saturday, February 25, 2012 21:10
jestem uzależniony, wchodzę do pokoju oglądam tv, w kuchni mam tv i w salonie też, nie potrafię bez tego żyć :)
antoniohhazi Postów: 4
Konto od: 25.02.2012
Miasto: Zagranica
Permalink Autor: pegaziu, data postu: Tuesday, January 22, 2013 22:39
Ja więcej czasu spędzam w internecie, ale zauważyłem ostatnio spore zmiany na YouTube. Zmierzają chyba w kierunku telewizji na życzenie i dla każdego. Ściągają gwiazdy TV i zaczynają robić kanały bardzo profesjonalne. Ostatnio chyba Szymon Majewski podpisał kontrakt z YT i zerwał z telewizją
Traktory i maszyny rolnicze opisy i opinie urzytkowników
pegaziu Postów: 38
Konto od: 4.01.2013
Miasto: Przedecz
Permalink Autor: inanna, data postu: Friday, March 29, 2013 10:19
Ja telewizor z pokoju pozbyłam się 2 lata temu. Od tego czasu telewizję oglądałam tak sama z siebie może z 5 razy. Zdecydowanie wolę internet, bo jednak daje większe możliwości.
inanna Postów: 4
Konto od: 26.06.2008
Miasto: Piła
Permalink Autor: andrzejkoziol11, data postu: Wednesday, July 23, 2014 15:46
Sądzę, że telewizja jest dla dzieci, nie rozwija logicznego myslenia i ogranicza.

Miasto: Gliwice
Permalink Autor: szczypior526, data postu: Wednesday, August 27, 2014 10:21
Telewizja zabiera nam czas =,który można lepiej zagospodarować.
szczypior526 Postów: 2
Konto od: 24.06.2014
Miasto: Bełcz Górny
Permalink Autor: bialyk, data postu: Wednesday, December 3, 2014 18:11
To zależy co jest puszczane w telewizji. Jest wiele dobrych filmów, które lecą w tv np. "Nietykalni" :)

Zadzwoniłem po pogotowie24 i przyszedł hydraulik kraków, żeby naprawić rurę.
bialyk Postów: 31
Konto od: 3.04.2014
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: dagna97, data postu: Thursday, April 16, 2015 19:12
hello, od niedawna czyli od dzisiaj :D jestem tutaj więc witam Was cieplutko :-) myślę podobnie, że rzeczywiście coraz gorzej, w tv naprawdę nie ma nic mądrego, inteligentnego, takiego prawdziwie wartościowego. Polityka, durne seriale, kiczowate talk- show. Prawdziwa żenada. Gdzie kultura na poziomie, dyskusje ? programy popularnonaukowe, zwykła szmira i tyle !
dagna97 Postów: 2
Konto od: 16.04.2015
Miasto: Mielec
Permalink Autor: luilui, data postu: Saturday, August 22, 2015 19:15
Cytat dagna97
myślę podobnie, że rzeczywiście coraz gorzej, w tv naprawdę nie ma nic mądrego, inteligentnego, takiego prawdziwie wartościowego. Polityka, durne seriale, kiczowate talk- show. Prawdziwa żenada. Gdzie kultura na poziomie, dyskusje ? programy popularnonaukowe, zwykła szmira i tyle !

Otóż to! Już lepiej przeczytać książkę.

pozycjonować strony --- http://wczasyszelest.pl
luilui Postów: 3
Konto od: 22.08.2015
Miasto: Biskupice Podgórne
Permalink Autor: goes, data postu: Wednesday, June 28, 2017 11:56
Ja tam nic nie mam do telewizji. Dobry telewizor to podstawa każdego salonu.
goes Postów: 1
Konto od: 28.06.2017
Miasto: Gdynia