Muzyka Azjatycka

Permalink Autor: jiyongoppa, data postu: Sunday, May 20, 2012 00:06
Uwielbiam k-pop ^^.
Moje ulubione zespoły to Big Bang, 2NE1, NU'EST, SuJu, SHINee, B1A4, B2ST i B.A.P < 3
jiyongoppa Postów: 2
Konto od: 24.04.2012
Miasto: Kraków
Permalink Autor: yochimuzetsubou, data postu: Saturday, June 23, 2012 22:51
kocham z japońskich Girugamesh i the GazettE (między innymi XD), a z koreańskich DBSK *^*
yochimuzetsubou Postów: 3
Konto od: 5.06.2012
Miasto: Portsmouth
Permalink Autor: kudziaa, data postu: Sunday, August 19, 2012 21:43
the GazettE , SHINee , BoA , Girls Generation , 2ne1 , Girugamesh , Big Bang , Super Junior , Sungha Jung , Jang Geuk Suk , Miyavi , An Cafe , Versailles , L.M.C. , Dir En Grey ...

Tego dosc duzo u mnie na kompie itd .. Wiec nie da sie wszystkiego wymienic ; d

kudziaa Postów: 1
Konto od: 19.01.2012
Miasto: Devizes
Permalink Autor: julciaxx, data postu: Monday, August 20, 2012 14:28
mój pierwszy zespół koreański to 4minute, oj miłe wspomnienia :) słucham k-pop'u od ponad roku i nie żałuje, bo jest to najlepsza muzyka na świecie
julciaxx Postów: 1
Konto od: 4.03.2012
Miasto: Seul
Permalink Autor: sedona, data postu: Friday, August 31, 2012 16:23
jrock i jpop forever. *śmiech* a kpopem zaraziłam nawet mamę.. .
sedona Postów: 20
Konto od: 5.11.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: radogost, data postu: Tuesday, September 4, 2012 10:43
Próbuję obczajać ostatnio Melt Banana. W kolejce czekają Merzbow, The Gerogerigegege i The Boredoms, jakoś ostatnio mam apetyt na najbardziej popierdolone wyziewy japońskiej sceny. Słucham też ostatnio Asobi Seksu - nowojorski nugaze i noise, ale z Japonką na wokalu.
radogost Postów: 118
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: majciiak, data postu: Wednesday, March 6, 2013 20:52
A u mnie to na początku, z jakieś 5 lat temu, za dzieciaka się zaczęło z jrockiem, ale nie trafiało to do mnie za bardzo nie licząc zespołów jak właśnie Gazette, DEG, SuG,Moron,(....) Od dłuższego czasu słucham Kpopu, chyba już nawet 2 lata minęły, i tak naprawdę to z koreańskiej muzyki chyba słucham wszystkich gatunków. Często słychać na forach że ktoś z Jrocka przechodzi na Kpop albo z Kpopu na Jrock. U mnie tak nie było, zaczęło się bowiem od seriali i wszystkich innych telewizyjnych show.. :-D
majciiak Postów: 1
Konto od: 17.08.2011
Miasto: Seul
Permalink Autor: trooublemakers, data postu: Saturday, August 23, 2014 14:22
Muzyka azjatycka to moim zdaniem coś najpeszego co zaczęłam słuchać. "Siedzę" w tym jakieś 2 lata. Wszystko zaczęło się od MBLAQ, ale moim ulubionym zespołem jest BEAST. ;-)
Zgodzę się z użytkownikiem wyżej. U mnie też zaczęło się od dram (seriali :D), gdzie usłyszałam piosenkę MBLAQ i przepadłam ;-) A uwolnić się od tego nie sposób, choć i tak nie mam nic przeciwko ;)
trooublemakers Postów: 2
Konto od: 23.08.2014
Miasto: Białystok
Permalink Autor: lunarfae, data postu: Saturday, February 28, 2015 12:44
uwielbiam Moi Dix Mois. na inne muszę mieć odpowiedni nastrój ;o).
lunarfae Postów: 3
Konto od: 27.02.2015
Miasto: Wampierzów